Maciej Jeziorek

Wszystkie artykuły z tagiem: "Maciej Jeziorek" w serwisie fotopolis.pl:
“Lubię, gdy moje projekty mają w sobie jakąś pułapkę” - o nowej książce rozmawiamy z Maciejem Jeziorkiem
W swojej nowej książce prosi nas o zrobienie zeza. W jakim celu? O jego nowej autorskiej publikacji, współczesnych książkach fotograficznych i postrzeganiu Orientu w Europie rozmawiamy z Maciejem Jeziorkiem.
5 Mar 2019
Julia Kaczorowska
0
Seria zinów o Polsce wydawnictwa PIX.HOUSE już dostępna w sprzedaży
„Fragmenty” Macieja Jeziorka, „Odwrót” Tomasza Liboski i „North America” Krzyśka Orłowskiego to seria trzech fotograficznych zinów i trzy odmienne spojrzenia.
13 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
18 Paź 2018
Julia Kaczorowska
0
To już dziś, spotkanie z Maciejem Jeziorkiem w ramach WJF Vol. 9
Już dziś odbędzie się piąte spotkanie dziewiątej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Prowadzącym będzie Maciej Jeziorek, fotograf NAPO Images. Spotkanie towarzyszy pokazowi filmu „Raghu Rai, portret niepozowany“.
14 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
317 Days to Mars - wystawa zdjęć Macieja Jeziorka
Niszczenie stereotypów oraz odkrywanie nowego oblicza współczesnych Indii - tak w kilku słowach można opisać projekt 317 Days to Mars autorstwa polskiego fotografa Macieja Jeziorka. Prace artysty będzie można oglądać już od najbliższego poniedziałku w warszawskiej Starej Galerii ZPAF.
3 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
317 dni do Marsa - relacja ze spotkania z Maćkiem Jeziorkiem [WIDEO]
Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania z fotografem Maćkiem Jeziorkiem, które odbyło się w ramach Warszawskich Targów Książki Artystycznej, gdzie premierę miała najnowsza publikacja artysty. “317 days to Mars” zaprasza odbiorów do gry w niszczenie stereotypów o oriencie i odkrywanie nowego oblicza współczesnych Indii.
4 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
3 000 000 - wystawa Macieja Jeziorka i warsztaty fotografii otworkowej
3 kwietnia 2014, o godz. 18:30 w Centrum Społeczności Żydowskiej JCC w Warszawie odbędzie się otwarcie wystawy Macieja Jeziorka zrealizowanej w ramach projektu "3 000 000". Pół godziny później zapraszamy na debatę zatytułowaną "Fotografia a zapisywanie pamięci", w której wezmą udział min. Elżbieta Janicka, Karolina Sulej, Maciek Nabrdalik oraz Maciej Jeziorek. Wystawie towarzyszą warsztaty fotografii otworkowej dla dzieci i dorosłych.
28 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
doc! photo magazine, nr 15
Ukazał się 15. numer internetowego miesięcznika poświęconego fotografii dokumentalnej "doc! photo magazine". Bohaterem numeru jest Maciek Nabrdalik jeden z najbardziej znanych w świecie polskich fotoreporterów. Oprócz wywiadu w numerze znajdziecie m.in. zdjęcia Macieja Jeziorka, Adama Pańczuka, pary Marilene Coolens & Lisa De Boeck czy Jiwei Hana.
12 Wrz 2013
Patryk Wiśniewski
0
Warsztaty w Indiach z Maciejem Jeziorkiem
Maciej Jeziorek zaprasza na dwie wyprawy fotograficzne do Indii, które doświadczony fotoreporter poprowadzi w listopadzie 2013. Termin naboru mija 15 września.
6 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Indie Macieja Jeziorka w Cafe Relax
Zapraszamy na otwarcie wystawy Macieja Jeziorka, które odbędzie się 12 lipca o godz. 20:00 w Relaks Cafe Bar. Autor zaprezentuje fragment materiału z Indii, nad którym pracował od 2008 roku.
11 Lip 2013
Marcin Grabowiecki
0