Warsztaty w Indiach z Maciejem Jeziorkiem

0

Autor: Marcin Grabowiecki

6 Sierpień 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Maciej Jeziorek zaprasza na dwie wyprawy fotograficzne do Indii, które doświadczony fotoreporter poprowadzi w listopadzie 2013. Termin naboru mija 15 września.

Maciej Jeziorek zaprasza pasjonatów podróży, przygody i fotografowania do wzięcia udziału w drugiej i trzeciej edycji warsztatów w Indiach.

Indyjskie ulice to wspaniałe miejsce by ćwiczyć fotografowanie jakiego dotąd nie uprawiałeś. Intensywność światła, dźwięków, kolorów i zapachów nie dają chwili wytchnienia. Podczas tych warsztatów będziesz mógł twórczo poszukiwać swojego stylu, rozwijać to co już umiesz bądź odkrywać zupełnie nowe obszary własnej twórczości.

W Indiach pokażę Ci moje ulubione miejsca, w których fotografowałem
- obiecuje autor. Będę służył Ci doświadczeniem i wiedzą byś mógł rozwinąć się jako fotograf. Dzięki przebywaniu w małej grupie oraz pracy w kontakcie "jeden na jeden" dostosuję zajęcia do poziomu Twoich umiejętności. Będziemy podejmowali zagadnienia z zakresu techniki fotografowania, budowania kadru, roli koloru i światła. Ćwiczyć będziemy podejście do sytuacji i ludzi. Te warsztaty będą również czasem na poszukiwanie inspiracji, pracą nad znalezieniem interesujących Cię tematów, nauką edycji i budowania fotoreportaży. Przed wyjazdem z Polski i podczas naszej wspólnej wyprawy służyć Ci będę pomocą i radami dotyczącymi podróżowania po Indiach.

Od piętnastu lat jestem zawodowym fotoreporterem. Wielokrotnie moje zdjęcia były nagradzane na konkursach fotografii prasowej, w tym mój materiał z Indii, z Bangalore (BZWBK Press Foto 2009). Od kilku lat prowadzę warsztaty i uczę fotografii w Polsce, a od wiosny tego roku w Indiach, gdzie podróżowałem i fotografowałem w sumie ponad rok.

Na listopad 2013 przygotowane zostały dwa programy warsztatowe: - spotkanie z chaosem ulic Delhi. Siedem dni intensywnej pracy polegającej na zgłębianiu tajników fotografii streetowej. Warsztaty szczególnie wartościowe dla tych, którzy planują dalsze, samodzielne podróże po subkontynencie.

Termin: 3-10 listopada 2013 - Delhi
Grupa do 6 osób, Cena 2500 pln.
;

RAJASTAN - te warsztaty będą trwały 12 dni. Rozpoczniemy w Delhi, skąd po trzech dniach ruszymy do miast Rajastanu. Przygoda, podróż, niewygody, a dookoła tętniące kolorami Indie. Doskonała oferta dla tych, którzy chcą rozwijać swoją pasję fotografowania oraz zapoznać się z życiem i kulturą w tej części Indii.

Termin: 12-24 listopada 2013 - Delhi-Rajastan-Delhi
Grupa do 5 osób. Cena 3600 pln
]

Cena warsztatów nie obejmuje przelotu do i z Indii (ok. 2500 zł w obie strony) oraz kosztów wizy, ubezpieczenia zdrowotnego oraz podróży, noclegów i posiłków na terenie Indii.

Termin naboru: do 15 września 2013. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator z chęcią odpowie na wszelkie pytania mailowo lub telefonicznie:

+48 505 86 87 00, maciejjeziorek@o2.pl

Zgłoszenie swojego udziału w warsztatach proszę wysyłać na adres: maciejjeziorek@o2.p

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotografia flat lay - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Fotografia flat lay - poradnik Jakuba Kaźmierczyka
Zdjęcia typu flat lay to ciekawy sposób na zaprezentowanie wszelkiej maści produktów. Jakub Kaźmierczyk podpowiada, jak zrobić je dobrze w domowym studiu, z niewielkim zestawem...
32
0
Mikrofon do filmowania - zobacz, jaki typ mikrofonu wybrać do wideo, które tworzysz
Mikrofon do filmowania - zobacz, jaki typ mikrofonu wybrać do wideo, które tworzysz
Mikrofon pojemnościowy, krawatowy, reporterski, kierunkowy, mikroport czy może zewnętrzny rejestrator? Odpowiedni dźwięk ma...
32
0
Wideoporadniki Godox dostępne w polskiej wersji językowej
Wideoporadniki Godox dostępne w polskiej wersji językowej
Filmy Godoxa pozwolą wam lepiej zaznajomić się z produktami, ale także podszlifować warsztat w zakresie efektywnego oświetlania scen w różnych sytuacjach. Na początek...
0
0