fotografia rodzinna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia rodzinna" w serwisie fotopolis.pl:
Jak zrobić udane zdjęcia na wakacjach z rodziną?
Niektórzy twierdzą, że nie da się połączyć wakacji z rodziną z wartościowymi zdjęciami. Są jedna sposoby, aby nie tylko spędzić wartościowy czas z ukochanymi, ale też zrobić zdjęcia, z których będziesz zadowolony.
4 Lip 2018
Krzysztof Basel
0
Lifelogging - przyszłość, czy zmora fotografii?
Podczas gdy największe firmy w ostatnim czasie na nowo rozpętują wojnę na megapiksele, swojego rodzaju rewolucja w fotografii może nadejść nieoczekiwanie ze strony urządzeń przeznaczonych dla blogerów. Rewolucja, która choć pozornie niewidocznia, trwa już od jakiegoś czasu. Lifelogging zakłada rejestrację naszego życia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
13 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Fotografia rodzinna dziś, czyli tworzenie familijnej historii
Firma Nikon zleciła wykonanie badania rynku dotyczącego tworzenia rodzinnej historii na zdjęciach. Badanie zostało przeprowadzone z udziałem 9000 dorosłych osób z całej Europy, w tym 1001 Polaków. Wynika z niego, że blisko połowa z nas uważa, że spotkania rodzinne, organizowane w celu wykonania zdjęcia grupowego to podstawa tworzenia familijnej historii. Pozostałe dane są równie ciekawe.
19 Sie 2014
Piotr Wroniewicz
0
"Jestem dobrym obiektywem" - PORTRETY DZIECI
Wspólnie z Nikonem zapraszamy na kolejny artykuł z cyklu porad "Jestem dobrym obiektywem". W drugim odcinku skupiamy się na fotografii porterowej dzieci. Tak jak ostatnio wykorzystaliśmy amatorską lustrzankę (Nikona D3200), ale zamiast zoomu z zestawu, wykorzystaliśmy dwie popularne stałki. Zapraszamy do ściągania zdjęć oraz obejrzenia filmu instruktażowego na końcu artykułu.
12 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Rodzinne fotografowanie - cz. 4 wigilijna kolacja
Doszliśmy do ostatniego odcinka naszego świątecznego poradnika. Będzie on poświęcony kolacji wigilijnej, najważniejszemu wydarzeniu Świąt Bożego Narodzenia. O tym, jak wykonać dobre zdjęcia, w stosunkowo trudnych warunkach dowiecie się czytając dalszą część artykułu.
22 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Rodzinne fotografowanie - cz. 3 zdjęcia makro: potrawy i dekoracje
W tym tygodniu w wielu Waszych domach szykowane są wyjątkowe potrawy i dekoracje. Warto zarejestrować kulinarne dokonania, bo dobrze wykonane zdjęcia jedzenia i ozdób świątecznych będą bardzo miłą pamiątką i ciekawym uzupełnieniem albumu. Zapraszamy do 3 części naszego poradnika!
21 Gru 2011
Patryk Wiśniewski
0
Wielki konkurs fotograficzny "Portrety rodzinne"
Hotpoint zaprasza wszystkich fotografów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące więzi rodzinne i zamieścić je na stronie konkursowej, aby otrzymać szansę wyjazdu do Nowego Jorku na rodzinną sesję zdjęciową ze światowej sławy fotoreporterem Stevem McCurrym!
25 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0