Fuji Instax

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fuji Instax" w serwisie fotopolis.pl:
Rolleiflex powraca, ale w mocno zmienionej formie. Teraz to aparat do fotografii natychmiastowej
Legendarny dwuobiektywowy Rolleiflex powraca z martwych. Choć wygląda podobnie ma zupełnie inną specyfikę. Zaprezentowany przez firmę Rollei Rolleiflex Instant Kamera to natychmiastowy aparat na wkłady Fujifilm Instax Mini.
27 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
2
Sprawozdanie finansowe Fujifilm – potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia
Ostatni kwartał roku to zawsze czas podsumowań i podliczeń. Japoński koncern opublikował nowe zestawienie finansowe, z którego możemy dowiedzieć się wielu ciekawych faktów.
4 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Instax Wide 300 - test
Fotografia natychmiastowa ma wielu fanów. Instax Wide 300 jest najnowszą propozycją firmy Fujifilm i oferuje dwa razy większy format zdjęć niż modele mini. Postanowiliśmy przetestować jak się nim fotografuje.
2 Kwi 2015
Michał Sułkiewicz
0
Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"
Ruszył konkurs "Pokaż lato w Warszawie". Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą być przewodnikami po swoich ulubionych miejscach w stolicy. Co tydzień można wygrać Instaksa mini 8, a w wielki finale Fujifilm S1. Aparat trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych portalu wwarsawgram.eu.
16 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Kalendarz Fujifilm Instax 2014
Wczoraj odbyła się premiera dziewiątej edycji Kalendarza Fujifilm Instax 2014. Autorem zdjęć do wydawnictwa był w tym roku Filip Ćwik, który przy pomocy sprzętu Fujifilm stworzył prace zainspirowane chińskim kalendarzem.
9 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Instax mini 90 - test
Instax mini 90 to najnowszy model z serii aparatów do fotografii natychmiastowej Fujifilm. Charakteryzuje się eleganckim wykończeniem w stylu retro oraz ciekawymi trybami fotograficznymi. Zobaczcie jak wypadł w naszym teście.
4 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
Fujifilm Instax Day w czterech miastach Polski
Firma Fujifilm zaprasza na imprezę Instax Day poświęconą aparatom Instax. W czterech miastach Polski uczesnicy będą mogli wziąć udział między innymi w konkursie fotograficnzym o puli nagród 6000 zł.
4 Maj 2013
Michał Sułkiewicz
0
INSTAX PHOTO - wygraj wkłady do swojego Instaxa
Firma Fujifilm ogłasza konkurs dla użytkowników aparatów Instax, w którym nagrodą główną jest 10 podwójnych wkładów do Instaxa o wartości od 600 do 800 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać zdjęcie wykonane jednym z aparatów Instax.
18 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Promocja Fujifilm - Instax Mini 7 za 99 zł
Firma Fujifilm przygotowała promocję dla swoich klientów. Ci, którzy zakupią jeden z modeli aparatów Fujifilm z serii S, HS lub X-S, otrzymają możliwość zakupu aparatu Instax mini 7 za jedyne 99 zł. Promocja trwa do 9 grudnia.
27 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Fuji Instax 210 - test
Fuji Instax 210 to najbardziej zaawansowany model z rodziny Instaksów firmy Fujifilm, który może pochwalić się największym formatem zdjęć (rozmiar obrazka to 99x62 mm). Aparat korzysta z czasów od 1/64 do 1/200 sekundy i posiada wbudowaną automatyczną lampę błyskową, którą można uruchomić w trybie błysku dopełniającego. Przekonajcie się jak wypadł w naszym teście.
28 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0