Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Fujifilm Instax Day w czterech miastach Polski

Firma Fujifilm zaprasza na imprezę Instax Day poświęconą aparatom Instax. W czterech miastach Polski uczesnicy będą mogli wziąć udział między innymi w konkursie fotograficnzym o puli nagród 6000 zł.
0

Autor: Michał Sułkiewicz

4 Maj 2013
Artykuł na: 4-5 minut

Przez cztery najbliższe weekendy w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu odbędzie się Instax Day organizowany przez firmę Fujifilm Polska. Przypomnijmy, że Instax, to analogowy aparat natychmiastowy Fujifilm.

W ramach imprezy będą organizowane wystawy fotografii wykonanych instaksem, prezentacje oraz konkurs dla posiadaczy instaksów. Szczegółowy program oraz zasady uczestnictwa znajdziecie poniżej w informacji prasowej organizatora. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona.

informacja prasowa:

Fujifilm serdecznie zaprasza wszystkich fanów fotografii na serię wydarzeń

Instax Day, które odbędą się w czterech miastach Polski w dniach:

11 maja - Warszawa (klub Mono, ul. Żurawia 32/34)

18 maja - Poznań (klub Czekolada, ul. Wrocławska 18)

25 maja - Kraków (klub Shine, ul. Starowiślna 16)

8 czerwca - Wrocław (klub Das Lokal, ul. Odrzańska 6a)

Start o godzinie 14.

Co to jest Instax Day?

Po pierwsze pokaz zdjęć z Instaxa MINI autorstwa znanych fotografów. Będą z nami i zaprezentują swoje projekty:
Tomasz Lazar, laureat nagrody World Press Photo 2012, zaprezentuje serię zdjęć "Ulice Nowego Jorku"
Filip Ćwik, laureat nagrody World Press Photo 2011, zaprezentuje serię zdjęć "Rodzina"
Łukasz Ziętek, uznany fotograf modowy, pracuje dla największych tytułów w Polsce i za granicą, zaprezentuje serię zdjęć "Ciało".

Po drugie konkurs. Najpierw fotografowie będą inspirować, potem ogłosimy konkurs na najlepsze zdjęcie z Instaxa. Uczestnicy Instax Day wyruszają w miasto ze swoim lub zakupionym na miejscu Instaxem, by zrobić najlepsze zdjęcie ulicy, rodziny lub ciała.

Po trzecie zabawa. Po kilku godzinach fotografowie zbiorą zdjęcia, ocenią i nagrodzą najlepsze trzy prace. Do wygrania: 3000, 2000 i 1000 PLN. Wręczenie nagród zapoczątkuje imprezę Liestyle Party Hard nakręcane przez Instaxa!

Agenda:
14-15:30 - prezentacja multimedialna i w postaci albumów zdjęć fotografów
15:30-19:00 - konkurs (uczestnicy wykonują swoje najlepsze zdjęcie z Instaxa); najpóźniej o g. 19 uczestnicy wracają do klubu, by oddać jedno wybrane przez siebie zdjęcie
19:00-21:00 - czas wolny dla uczestników; jury obraduje ( w jury fotografowie wraz z organizatorem Liestyle Party Hard Michałem Wilczewskim)
21:00 - ogłoszenie wyników w klubie, wręczenie czeków na 3000, 2000, 1000 złotych; początek imprezy dla uczestników Instax Day i regularnych gości klubu.

Kogo zapraszamy:
Przedstawicieli mediów oraz wszystkich chętnych, zainteresowanych fotografią natychmiastową. Na prezentację wstęp wolny, w konkursie mogą wziąć udział osoby, które mają Instaxa (dowolny model) - aparat Instax Mini 7 i filmy będzie można kupić w atrakcyjnej cenie na miejscu w czasie prezentacji zdjęć fotografów.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - zaprosimy 100 osób, które jako pierwsze wyślą maila ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres: info@fujifilm.pl. W mailu należy podać miasto, w którym uczestnik chce się pojawić na Instax Day. Tytuł maila: Instax Day plus miasto.

Serdecznie zapraszamy.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Warszawa lat 50. i 60. - wnuczka odkrywa niepublikowane zdjęcia babci
Warszawa lat 50. i 60. - wnuczka odkrywa niepublikowane zdjęcia babci
Zdjęcia Krystyny Gnass ukazują Warszawę lat 50. i 60. Prawdopodobnie nigdy nie opuściłyby domowej szafy, gdyby nie wnuczka.
16
0
Versace po kongijsku - La Sape w obiektywie Tariqa Zaidiego
Versace po kongijsku - La Sape w obiektywie Tariqa Zaidiego
Gdy przechodzą ulicami Brazzaville i Kinszasy, nie sposób nie zwrócić na nich uwagi. O sapeurs, przedstawicielach barwnej afrykańskiej subkultury, w nowej książce fotograficznej...
21
0
Samosioły - portrety mieszkańców Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia
Samosioły - portrety mieszkańców Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia
Już kilka miesięcy po największej katastrofie w historii energetyki jądrowej na otoczony drutem kolczastym teren zaczęli wracać ludzie. Niektórzy mieszkańcy Czarnobyla i okolic chcieli znów...
412
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)