Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

INSTAX PHOTO - wygraj wkłady do swojego Instaxa

Firma Fujifilm ogłasza konkurs dla użytkowników aparatów Instax, w którym nagrodą główną jest 10 podwójnych wkładów do Instaxa o wartości od 600 do 800 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać zdjęcie wykonane jednym z aparatów Instax.
0

Autor: Patrycja Tuszyńska

18 Luty 2013
Artykuł na: minutę

Firma Fujifilm ogłasza konkurs dla użytkowników aparatów Instax, w którym nagrodą główną jest 10 podwójnych wkładów do Instaxa o wartości od 600 do 800 zł. Zadanie konkursowe polega na wgraniu w serwisie MyFinePix zdjęcia wykonanego dowolnym modelem aparatu Instax. Kryterium, które jury będzie brało pod uwagę, to ciekawy pomysł na zdjęcie i jego opis. Ma być zabawnie i niebanalnie, aby oddać charakter aparatu. Autor zwycięskiego zdjęcia wygra 10 podwójnych wkładów do Instaxa o wartości od 600 do 800 złotych w zależności od rozmiaru zgłoszonego zdjęcia (zwycięzca wygra wkłady do aparatu, którym zostało zrobione zgłoszone zdjęcie). Szczegóły i zgłoszenia na MyFinePix. Zdjęcie należy wgrać do 10 marca.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Warszawa lat 50. i 60. - wnuczka odkrywa niepublikowane zdjęcia babci
Warszawa lat 50. i 60. - wnuczka odkrywa niepublikowane zdjęcia babci
Zdjęcia Krystyny Gnass ukazują Warszawę lat 50. i 60. Prawdopodobnie nigdy nie opuściłyby domowej szafy, gdyby nie wnuczka.
16
0
Versace po kongijsku - La Sape w obiektywie Tariqa Zaidiego
Versace po kongijsku - La Sape w obiektywie Tariqa Zaidiego
Gdy przechodzą ulicami Brazzaville i Kinszasy, nie sposób nie zwrócić na nich uwagi. O sapeurs, przedstawicielach barwnej afrykańskiej subkultury, w nowej książce fotograficznej...
21
0
Samosioły - portrety mieszkańców Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia
Samosioły - portrety mieszkańców Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia
Już kilka miesięcy po największej katastrofie w historii energetyki jądrowej na otoczony drutem kolczastym teren zaczęli wracać ludzie. Niektórzy mieszkańcy Czarnobyla i okolic chcieli znów...
412
1
Powiązane artykuły