Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

Ruszył konkurs "Pokaż lato w Warszawie". Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą być przewodnikami po swoich ulubionych miejscach w stolicy. Co tydzień można wygrać Instaksa mini 8, a w wielki finale Fujifilm S1. Aparat trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych portalu wwarsawgram.eu.

Portal warsawgram.eu zaprasza do udziału w miejskim konkursie fotograficznym "Pokaż lato w Warszawie", w którym do wygrania są aparaty Instax mini 8. Aby wygrać, wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, wydarzenia, przedmiotu opisanego w zadaniu tygodniowym i wgrać je na warsawgram.eu wraz z opisem. Można użyć aparatu fotograficznego lub telefonu. W tym konkursie najważniejsze jest odkrywanie i opisywanie ciekawych miejsc.

W wielkim finale (21 września 2014) przyznana zostanie nagroda Grand Prix dla najbardziej aktywnego warsawgramowicza. Aparat Fujifilm S1 trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych. Do rozdania jest też odzież sportowa, która powędruje do tych, którzy aktywnie oceniają i komentują prace konkursowe.

Zadania konkursowe publikowane będą w każdą niedzielę na stronie warsawgram.eu w dziale konkursy.

Pierwszy konkurs rozpoczął się 13 lipca. Na stronie będą publikowane informacje o zwycięzcach z danego tygodnia oraz zwycięzcach nagród dodatkowych.

Zadanie konkursowe nr 1 (13 lipca – 19 lipca)

Pokaż, gdzie można się latem bawić w Warszawie: plaże, klubokawiarnie, puby, place zabaw i wszystkie miejsca, dla których warto wyjść z domu. Zrób zdjęcie, napisz po co i jak tam trafić, dodaj stronę internetową tego miejsca i opublikuj wpis na warsawgram.eu

Co należy zrobić, aby wygrywać konkursy tygodniowe:

  1. Zrób zdjęcie miejsca w Warszawie, będące realizacją zadania. Zdjęcie może być zrobione aktualnie lub wcześniej przy użyciu dowolnego sprzętu. Pamiętaj, że w tym konkursie dodawanie kolejnego zdjęcia PKiN nie ma sensu. Odkrywaj Warszawę i pokazuj te miejsca innym.
  2. Dodać zrobione przez siebie zdjęcie wraz z opisem do serwisu Warsawgram.eu (pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i dodaniu praktycznych informacji takich jak: adres, strona www, w polu tagi dodaj: #pokażlatowwarszawie). Informacje o sobie dodaj w profilu, a nie we wpisie konkursowym.
  3. Można zwiększyć swoją szansę na wygraną, pokazując kolejne miejsca. Każdy z uczestników konkursu może dodać nieograniczoną liczbę wpisów oraz startować w kolejnych konkursach tygodniowych.
   Aby wpis był ciekawy, należy pamiętać o zasadach:
   • Najważniejszy jest wybór miejsca – to ono będzie przyciągać uwagę innych użytkowników.
   • Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkich pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Przy tworzeniu opisu odpowiedz na pytania: Co to jest? Co o tym sądzę? Jak tam trafić? Dlaczego warto odwiedzić?
   • Poza polami wymaganymi, uzupełnij swój wpis o dodatkowe informacje takie jak: tagi, dokładny adres, e-mail, telefon, strona www itd.
   Regulamin dostępny jest na stronie:

warsawgram.pl

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0