Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

0

Autor: Marcin Grabowiecki

16 Lipiec 2014
Artykuł na: 6-9 minut

Ruszył konkurs "Pokaż lato w Warszawie". Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą być przewodnikami po swoich ulubionych miejscach w stolicy. Co tydzień można wygrać Instaksa mini 8, a w wielki finale Fujifilm S1. Aparat trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych portalu wwarsawgram.eu.

Portal warsawgram.eu zaprasza do udziału w miejskim konkursie fotograficznym "Pokaż lato w Warszawie", w którym do wygrania są aparaty Instax mini 8. Aby wygrać, wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, wydarzenia, przedmiotu opisanego w zadaniu tygodniowym i wgrać je na warsawgram.eu wraz z opisem. Można użyć aparatu fotograficznego lub telefonu. W tym konkursie najważniejsze jest odkrywanie i opisywanie ciekawych miejsc.

W wielkim finale (21 września 2014) przyznana zostanie nagroda Grand Prix dla najbardziej aktywnego warsawgramowicza. Aparat Fujifilm S1 trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych. Do rozdania jest też odzież sportowa, która powędruje do tych, którzy aktywnie oceniają i komentują prace konkursowe.

Zadania konkursowe publikowane będą w każdą niedzielę na stronie warsawgram.eu w dziale konkursy.

Pierwszy konkurs rozpoczął się 13 lipca. Na stronie będą publikowane informacje o zwycięzcach z danego tygodnia oraz zwycięzcach nagród dodatkowych.

Zadanie konkursowe nr 1 (13 lipca – 19 lipca)

Pokaż, gdzie można się latem bawić w Warszawie: plaże, klubokawiarnie, puby, place zabaw i wszystkie miejsca, dla których warto wyjść z domu. Zrób zdjęcie, napisz po co i jak tam trafić, dodaj stronę internetową tego miejsca i opublikuj wpis na warsawgram.eu

Co należy zrobić, aby wygrywać konkursy tygodniowe:

  1. Zrób zdjęcie miejsca w Warszawie, będące realizacją zadania. Zdjęcie może być zrobione aktualnie lub wcześniej przy użyciu dowolnego sprzętu. Pamiętaj, że w tym konkursie dodawanie kolejnego zdjęcia PKiN nie ma sensu. Odkrywaj Warszawę i pokazuj te miejsca innym.
  2. Dodać zrobione przez siebie zdjęcie wraz z opisem do serwisu Warsawgram.eu (pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i dodaniu praktycznych informacji takich jak: adres, strona www, w polu tagi dodaj: #pokażlatowwarszawie). Informacje o sobie dodaj w profilu, a nie we wpisie konkursowym.
  3. Można zwiększyć swoją szansę na wygraną, pokazując kolejne miejsca. Każdy z uczestników konkursu może dodać nieograniczoną liczbę wpisów oraz startować w kolejnych konkursach tygodniowych.
   Aby wpis był ciekawy, należy pamiętać o zasadach:
   • Najważniejszy jest wybór miejsca – to ono będzie przyciągać uwagę innych użytkowników.
   • Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkich pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Przy tworzeniu opisu odpowiedz na pytania: Co to jest? Co o tym sądzę? Jak tam trafić? Dlaczego warto odwiedzić?
   • Poza polami wymaganymi, uzupełnij swój wpis o dodatkowe informacje takie jak: tagi, dokładny adres, e-mail, telefon, strona www itd.
   Regulamin dostępny jest na stronie:

warsawgram.pl

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
35
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
37
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
21
0