Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

Ruszył konkurs "Pokaż lato w Warszawie". Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą być przewodnikami po swoich ulubionych miejscach w stolicy. Co tydzień można wygrać Instaksa mini 8, a w wielki finale Fujifilm S1. Aparat trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych portalu wwarsawgram.eu.

Portal warsawgram.eu zaprasza do udziału w miejskim konkursie fotograficznym "Pokaż lato w Warszawie", w którym do wygrania są aparaty Instax mini 8. Aby wygrać, wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, wydarzenia, przedmiotu opisanego w zadaniu tygodniowym i wgrać je na warsawgram.eu wraz z opisem. Można użyć aparatu fotograficznego lub telefonu. W tym konkursie najważniejsze jest odkrywanie i opisywanie ciekawych miejsc.

W wielkim finale (21 września 2014) przyznana zostanie nagroda Grand Prix dla najbardziej aktywnego warsawgramowicza. Aparat Fujifilm S1 trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych. Do rozdania jest też odzież sportowa, która powędruje do tych, którzy aktywnie oceniają i komentują prace konkursowe.

Zadania konkursowe publikowane będą w każdą niedzielę na stronie warsawgram.eu w dziale konkursy.

Pierwszy konkurs rozpoczął się 13 lipca. Na stronie będą publikowane informacje o zwycięzcach z danego tygodnia oraz zwycięzcach nagród dodatkowych.

Zadanie konkursowe nr 1 (13 lipca – 19 lipca)

Pokaż, gdzie można się latem bawić w Warszawie: plaże, klubokawiarnie, puby, place zabaw i wszystkie miejsca, dla których warto wyjść z domu. Zrób zdjęcie, napisz po co i jak tam trafić, dodaj stronę internetową tego miejsca i opublikuj wpis na warsawgram.eu

Co należy zrobić, aby wygrywać konkursy tygodniowe:

  1. Zrób zdjęcie miejsca w Warszawie, będące realizacją zadania. Zdjęcie może być zrobione aktualnie lub wcześniej przy użyciu dowolnego sprzętu. Pamiętaj, że w tym konkursie dodawanie kolejnego zdjęcia PKiN nie ma sensu. Odkrywaj Warszawę i pokazuj te miejsca innym.
  2. Dodać zrobione przez siebie zdjęcie wraz z opisem do serwisu Warsawgram.eu (pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i dodaniu praktycznych informacji takich jak: adres, strona www, w polu tagi dodaj: #pokażlatowwarszawie). Informacje o sobie dodaj w profilu, a nie we wpisie konkursowym.
  3. Można zwiększyć swoją szansę na wygraną, pokazując kolejne miejsca. Każdy z uczestników konkursu może dodać nieograniczoną liczbę wpisów oraz startować w kolejnych konkursach tygodniowych.
   Aby wpis był ciekawy, należy pamiętać o zasadach:
   • Najważniejszy jest wybór miejsca – to ono będzie przyciągać uwagę innych użytkowników.
   • Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkich pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Przy tworzeniu opisu odpowiedz na pytania: Co to jest? Co o tym sądzę? Jak tam trafić? Dlaczego warto odwiedzić?
   • Poza polami wymaganymi, uzupełnij swój wpis o dodatkowe informacje takie jak: tagi, dokładny adres, e-mail, telefon, strona www itd.
   Regulamin dostępny jest na stronie:

warsawgram.pl

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18