Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

Konkurs "Pokaż lato w Warszawie"

Ruszył konkurs "Pokaż lato w Warszawie". Jest on skierowany do wszystkich, którzy chcą być przewodnikami po swoich ulubionych miejscach w stolicy. Co tydzień można wygrać Instaksa mini 8, a w wielki finale Fujifilm S1. Aparat trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych portalu wwarsawgram.eu.

Portal warsawgram.eu zaprasza do udziału w miejskim konkursie fotograficznym "Pokaż lato w Warszawie", w którym do wygrania są aparaty Instax mini 8. Aby wygrać, wystarczy zrobić zdjęcie miejsca, wydarzenia, przedmiotu opisanego w zadaniu tygodniowym i wgrać je na warsawgram.eu wraz z opisem. Można użyć aparatu fotograficznego lub telefonu. W tym konkursie najważniejsze jest odkrywanie i opisywanie ciekawych miejsc.

W wielkim finale (21 września 2014) przyznana zostanie nagroda Grand Prix dla najbardziej aktywnego warsawgramowicza. Aparat Fujifilm S1 trafi do osoby, która weźmie udział we wszystkich letnich konkursach tygodniowych. Do rozdania jest też odzież sportowa, która powędruje do tych, którzy aktywnie oceniają i komentują prace konkursowe.

Zadania konkursowe publikowane będą w każdą niedzielę na stronie warsawgram.eu w dziale konkursy.

Pierwszy konkurs rozpoczął się 13 lipca. Na stronie będą publikowane informacje o zwycięzcach z danego tygodnia oraz zwycięzcach nagród dodatkowych.

Zadanie konkursowe nr 1 (13 lipca – 19 lipca)

Pokaż, gdzie można się latem bawić w Warszawie: plaże, klubokawiarnie, puby, place zabaw i wszystkie miejsca, dla których warto wyjść z domu. Zrób zdjęcie, napisz po co i jak tam trafić, dodaj stronę internetową tego miejsca i opublikuj wpis na warsawgram.eu

Co należy zrobić, aby wygrywać konkursy tygodniowe:

  1. Zrób zdjęcie miejsca w Warszawie, będące realizacją zadania. Zdjęcie może być zrobione aktualnie lub wcześniej przy użyciu dowolnego sprzętu. Pamiętaj, że w tym konkursie dodawanie kolejnego zdjęcia PKiN nie ma sensu. Odkrywaj Warszawę i pokazuj te miejsca innym.
  2. Dodać zrobione przez siebie zdjęcie wraz z opisem do serwisu Warsawgram.eu (pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i dodaniu praktycznych informacji takich jak: adres, strona www, w polu tagi dodaj: #pokażlatowwarszawie). Informacje o sobie dodaj w profilu, a nie we wpisie konkursowym.
  3. Można zwiększyć swoją szansę na wygraną, pokazując kolejne miejsca. Każdy z uczestników konkursu może dodać nieograniczoną liczbę wpisów oraz startować w kolejnych konkursach tygodniowych.
   Aby wpis był ciekawy, należy pamiętać o zasadach:
   • Najważniejszy jest wybór miejsca – to ono będzie przyciągać uwagę innych użytkowników.
   • Pamiętaj o uzupełnieniu wszystkich pól oznaczonych czerwoną gwiazdką. Przy tworzeniu opisu odpowiedz na pytania: Co to jest? Co o tym sądzę? Jak tam trafić? Dlaczego warto odwiedzić?
   • Poza polami wymaganymi, uzupełnij swój wpis o dodatkowe informacje takie jak: tagi, dokładny adres, e-mail, telefon, strona www itd.
   Regulamin dostępny jest na stronie:

warsawgram.pl

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0