Przetestuj Fujifilm X-H2 z obiektywami i wygraj drukarkę Instax Link Wide

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Marzec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Flagowy korpus Fujifilm to pierwszy aparat APS-C wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości. Chcesz sprawdzić go w praktyce? Weź udział w konkursie na jego recenzję i wygraj drukarkę Instax Link Wide.

Kolejny raz startujemy z konkursem, w którym wybrani czytelnicy będą mieli okazję testować sprzęt fotograficzny Fujifilm. Tym razem przedmiotem testów będzie flagowy korpus Fujifilm X-H2 - pierwszy aparat systemu X wyposażony w 40-megapikselową matrycę, który udowadnia, że korpusy APS-C z powodzeniem mogą poradzić sobie z wymagającą fotografią komercyjną i krajobrazową. A dzięki szybkiemu trybowi seryjnemu i opcji zapisu filmów 8K, także w większości innych dziedzin. I to wszystko w cenie poniżej 10 tysięcy złotych.

Przeczytaj także:
Fujifilm X-H2 - najwyższa rozdzielczość w historii matryc APS-C i tryb filmowy 8K

Zgodnie z wiosennymi zapowiedziami Fujifilm zaprezentowało drugi flagowy korpus systemu X. Podczas gdy siłą modelu X-H2S jest szybkość, nowy X-H2 skupia się na jakości obrazu, dostarczając największą dotychczasową rozdzielczość w systemach APS-C. [Czytaj więcej]
Fujifilm X-H2 vs X-H2S - który jest dla ciebie?

Wyglądają niemal identycznie, ale wygodne body skrywa kluczowe różnice, które sprawiają, że są to aparaty o różnym przeznaczeniu. Który wybrać? [Czytaj więcej]

Teraz macie szansę go przetestować w swoich zastosowaniach, a przy okazji wygrać drukarkę Instax Link Wide - najbardziej zaawansowaną drukarkę do wkładów natychmiastowych w ofercie producenta.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie, do 12 kwietnia 2023 wypełnij formularz zgłoszeniowy, opisując dlaczego to właśnie ty powinieneś przetestować aparat i w jakich okolicznościach masz zamiar to zrobić. Nie zapomnij też dołączyć aktywnych linków do stron lub profili, na których można obejrzeć Twoje prace.

Następnie, spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które będą miały okazję przez tydzień testować aparat Fujifilm X-H2 wraz z obiektywami XF 23 mm 1.4 WR, XF 33 mm 1.4 WR, XF 56 mm 1.2 WR. Zadaniem konkursowym jest napisanie jak najciekawszej i najbardziej merytorycznej recenzji aparatu.

Opinie uczestników będziemy cyklicznie publikować na łamach Fotopolis. Autor najlepszej z nich otrzyma na własność wspomnianą drukarkę Instax Link Wide wraz z zestawem wkładów. Ogłoszenie laureata nastąpi najpóźniej do dnia 30 czerwca 2023 roku.

Przeczytaj także:
Instax Link Wide - test drukarki

Instax Link Wide to pierwsza drukarka pozwalająca naświetlać zdjęcia wykonane smartfonem czy zwykłym aparatem na dużych wkładach Wide. Sprawdzamy czy to wreszcie urządzenie, które może stać się alternatywą dla tradycyjnych odbitek do domowych albumów. [Czytaj więcej]

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich fotografujących, którzy ukończyli 18 rok życia i zamieszkują na terenie Polski. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie https://www.fotopolis.pl/regulamin-kokursu-przetestuj-fujifilm-x-h2.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
Chciałbyś uczyć się fotografii od Annie Leibovitz? Tę okazję możesz mieć dzięki… Ikea. Firma ogłosiła program mentorski, w ramach którego 5 aspirujących fotografów będzie współtworzyć...
4
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Foto-Technika, wyłączny dystrybutor produktów marki Viltrox, uruchamia nową promocję. Po zakupie obiektywu Viltrox można odebrać kartę Angelbird AV PRO SD MK2 64GB V60 za złotówkę.
26
Spotkanie z Tomaszem Lazarem w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Tomaszem Lazarem w Muzeum Powstania Warszawskiego
W ramach cyklu „Decydujący moment”, 6 czerwca 2023 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie ze znanym fotografem Tomaszem Lazarem. Wstęp wolny.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)