Pamięć „W” kadrze - sfotografuj obchody rocznicy Powstania Warszawskiego i wygraj 10 tys. złotych

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Lipiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na 4. Edycję konkursu na najlepsze zdjęcie upamiętniające Powstanie Warszawskie. Na zwycięzców czeka 10 000 zł oraz vouchery do sklepów fotograficznych.

„Zrób zdjęcie. Pokaż, że pamiętasz! Weź udział w konkursie fotograficznym z okazji 78. rocznicy Powstania Warszawskiego. Uchwyć swoim aparatem lub smartfonem obchody organizowane w dowolnym miejscu na świecie. Uroczystości oficjalne, koncerty, akcje społeczne – tematem Twoich prac może być wszystko, co dotyczy upamiętnienia Powstania Warszawskiego.” - zachęcają organizatorzy konkursu Pamięć „W” kadrze.

Aby nieco ułatwić wam zadanie, Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało listę wszystkich najważniejszych wydarzeń odbywających się w Stolicy. Miejcie jednak też oko na lokalne wydarzenia w innych miastach.

Zdjęcia można zgłaszać do niedzieli 7 sierpnia 2022 roku

W tym roku zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach: zdjęcie pojedyncze (maksymalnie 6 zdjęć) oraz fotoreportaż (maksymalnie 2 reportaże po 6 zdjęć). Zdjęcia można nadsyłać na adres foto@1944.pl do 7 sierpnia 2022 roku.

Prace konkursowe będzie oceniać jury w skłądzie: Zbigniew Furman, Wojciech Grzędziński, Jacek Marczewski, Chris Niedenthal (zawodowi fotografowie) i Jan Ołdakowski (dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego). „Spośród nadesłanych prac wybierzemy te, które w najbardziej osobisty i twórczy sposób oddają atmosferę obchodów 78. rocznicy Powstania Warszawskiego” - komentuje przewodniczący.

Do wygrania 10 000 zł i vouchery na sprzęt fotograficzny

  • Nagroda główna - 10 000 zł
  • I nagroda – voucher Fotoforma o wartości 5 000 zł na zakup produktów Canon; 
  • II nagroda – voucher Fotoforma o wartości 3 000 zł na zakup produktów Canon; 
  • III nagroda – voucher Sigma-sklep.pl o wartości 1 000 zł.

Więcej informacji i pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie 1944.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie - sztuka Afryki Subsaharyjskiej, interesujące debiuty i wystawy polskich uczelni
Startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie - sztuka Afryki Subsaharyjskiej, interesujące debiuty i...
Już za tydzień startuje kolejna edycja Miesiąca Fotografii w Krakowie. W programie m.in. największa w Europie prezentacja współczesnej fotografii afrykańskiej, wystawy sekcji Show OFF...
14
Nadchodzi 10. Vintage Photo Festiwal - wielkie nazwiska i pytania o sztuczną inteligencję
Nadchodzi 10. Vintage Photo Festiwal - wielkie nazwiska i pytania o sztuczną inteligencję
12 września w Bydgoszczy startuje kolejna edycja jednego z największych i najstarszych festiwali fotografii analogowej w Europie. W programie m.in. wystawa Sary Moon i Magdaleny...
4
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)