„Pamięć w kadrze“ - konkurs fotograficzny z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego

0

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Lipiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Weź udział w konkursie „Pamięć w kadrze“ zorganizowanym z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego. Uchwyć w swoim obiektywie obchody i uroczystości organizowane w dowolnym miejscu na świecie. Zgłoszenia możecie nadsyłać do 6 sierpnia.

Oficjalne uroczystości, koncerty, akcje społeczne i wiele innych wydarzeń - tematem prac nadesłanych do konkursu „Pamięć w kadrze“ może być wszystko, co związane z upamiętnieniem Powstania Warszawskiego. Fotografie możecie od dziś (26 lipca) nadsyłać do dwóch kategorii: zdjęcie pojedyncze (można zgłosić maksymalnie 4 prace) i fotoreportaż (można zgłosić maksymalnie 2 reportaże, po 6 zdjęć każdy).

- Spośród nadesłanych prac wybierzemy te, które w najbardziej osobisty i twórczy sposób oddają atmosferę tej wyjątkowej rocznicy - skomentowało Muzeum Powstania Warszawskiego, organizator konkursu.

Jak aplikować?

Zdjęcia konkursowe można nadsyłać na adres foto@1944.pl do 6 sierpnia. Wszystkie otrzymane prace oceni jury w składzie: żołnierz AK i okupacyjny fotograf Ryszard Witkowski „Orliński”; zawodowi fotografowie: Zbigniew Furman, Jacek Marczewski, Chris Niedenthal oraz Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski. Na zwycięzcę czeka nagroda główna smartfon Samsung Galaxy S10E oraz album od Muzeum Powstania Warszawskiego. Laureat drugiego miejsca otrzyma smartfon Samsung Galaxy A50 wraz albumem od Muzeum Powstania Warszawskiego. A osoba, która zajmie trzecią lokatę dostanie torbę reporterską Vanguard, jak również album od Muzeum Powstania Warszawskiego.

Na stronie www.1944.pl znajdziecie więcej szczegółów o konkursie, jak również regulamin.

źródło: mat. pras.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
27
0