Obiektywy Irix Cine z mocowaniem PL do końca maja o 500 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Maj 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Next77 rusza z nową promocja na filmowe obiektywy Irix. W dniach 24-30 maja 2021 wszystkie kinematograficzne szkła marki z mocowaniem PL kupimy dużo taniej.

Materiał partnera

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów Irix w Polsce informuje, że rozpoczęła się promocja na obiektywy Irix Cine w wersji PL-mount. W dniach 24-30 maja można nabyć wszystkie kinematograficzne obiektywy Irix z mocowaniem PL taniej o 500zł! Odpowiednie narzędzie to klucz to sukcesu na planie filmowym, dlatego warto zaufać wyjątkowo solidnemu rozwiązaniu, jakim jest innowacyjna optyka Irix opracowana z myślą o twórcach wideo. Stwórz nierozerwalną więź obiektywu Irix Cine ze swoją kamerą wyposażoną w mocowanie PL i nagrywaj zapierające dech w piersiach filmy!

Czym jest PL-mount i dlaczego profesjonalista powinien zdecydować się na wybór obiektywu Irix Cine z tym mocowaniem?

PL-mount zapewnia stabilność i trwałość połączenia obiektywu z kamerą, która jest niespotykana dla innych mocowań. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane przez kultowego producenta sprzętu wideo - Arri. Dzięki swojej konstrukcji jest ono o wiele bardziej wytrzymałe niż inne systemy mocowań, a kamery z PL-mount są zazwyczaj tak wykonane, aby sprostać sytuacjom, w których muszą wykazać się maksymalną solidnością.

Ujęcia filmowe mogą być realizowane przez wiele godzin np. na pustyni lub lodowcu, a do aranżacji scen wykorzystuje się nawet materiały wybuchowe, eksplodujące nieopodal drogocennego sprzętu. Obiektywy Irix są wyjątkowymi narzędziami w segmencie kinematograficznej optyki, ponieważ tworzą kompletny ekosystem oraz cechują je inteligentne rozwiązania, znacznie usprawniające działanie na planie filmowym, jak np. magnetyczny system mocowania filtrów - Magnetic Mount System.

Uszczelniona i lekka konstrukcja przekłada się na niezawodność w każdych warunkach i sprawia, że sprzęt wytrzyma naprawdę wiele. Optyka filmowa Irix została zaprojektowana do pracy jako koherentny zestaw. Zapewnia odpowiednie zbalansowanie kolorów, identyczną średnicę filtrów oraz zębatki osadzone w spójnej odległości od mocowania. Do wyboru są obiektywy 11 mm T4.3, 15 mm T2.6, 45 mm T1.5 oraz 150 mm T3.0 Macro 1:1. Razem tworzą zestaw pozwalający kreować wyjątkowe ujęcia. Będąc w posiadaniu kamery z mocowaniem PL i obiektywu Irix Cine filmowiec jest gotowy na każdą sytuację!

PL-mount doskonale sprawdzi się wśród filmowców o różnym stopniu zaawansowania

  • Dla początkujących - dzięki zastosowaniu odpowiednich adapterów można podłączyć obiektyw z mocowaniem PL do niemalże dowolnej kamery lub aparatu. Inwestycja w PL-mount to inwestycja w przyszłość, ponieważ jest to kinematograficzny standard, w którym występuje większość kamer.
  • Dla średniozaawansowanych - do tej grupy należy większość użytkowników BM Ursa, podstawowych modeli RED lub twórców wypożyczających modele takie jak Alexa od Arri. Zazwyczaj stają oni przed wyborem czy zdecydować się na obiektyw z mocowaniem EF lub PL. Druga opcja jest lepszym wyborem, ponieważ PL-mount jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i oferuje możliwość przymocowania obiektywu w różnych pozycjach, co przekłada się na uniwersalność i ułatwia pracę zespołową podczas realizacji filmowych.
  • Dla profesjonalistów - dla zaawansowanych twórców, obiektyw w standardzie PL-mount może być jedyną opcją, ponieważ większość zaawansowanych kamer wykorzystuje właśnie mocowanie PL. Jest ono wyjątkowo solidne i pozwala budować cięższe zestawy. Reprezentanci tej grupy wypożyczają często obiektywy, ponieważ ich zakup jest bardzo kosztowny. Posiadanie własnego Setu przekłada się, jednakże na swobodę działania, a rentale nie zawsze oferują pełną gamę pożądanych produktów. Obiektywy Irix są konkurencyjnie wycenione, więc ich zakup zwróci się bardzo szybko w porównaniu do nieustannego wypożyczania sprzętu.

Zapomnij o wizytach w wypożyczalniach i podbij plany filmowe wykorzystując obiektywy Irix Cine z PL-mount! W tym tygodniu są one dostępne w cenie obniżonej aż o 500zł, która aktualnie wynosi 4095 zł!

Więcej informacji na temat filmowych obiektywów Irix znajdziecie na stronie irixlens.com/cine-lenses/.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na jedną z pierwszych indywidualnych polskich wystaw „zdjęć” stworzonych przy pomocy AI. Projekt Macieja Cieślaka to wizja świata harmonii...
8
Powiązane artykuły