Tydzień Sony z Irix - kup taniej obiektywy Irix Cine z mocowaniem Sony E

0

Autor: Redakcja Fotopolis

11 Maj 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Rozpoczęła się promocja na kinematograficzne obiektywy Irix Cine dedykowane do kamer i aparatów Sony z mocowaniem E. Z zakupem nie warto zwlekać, bo niższe ceny obowiązują tylko do 16 maja.

Kinematograficzne obiektywy Irix Cine parametrami odpowiadają wersjom fotograficznym. W ofercie producenta znajdziemy więc modele 11 mm T4.3, 15 mm T2.6, 45 mm T1.5 oraz 150 mm T3.0 Macro 1:1. Skierowane są do pasjonatów filmowania oraz profesjonalistów, którzy na planie filmowym muszą korzystać z odpowiedniej optyki wysokiej klasy.

Modele Irix Cine charakteryzuje doskonała jakość wykonania oraz uszczelniona, zwarta i wytrzymała konstrukcja. Wyposażone są w specjalne zębatki wspomagające pracę systemów Follow Focus, gwarantując płynną zmianę otworu względnego T, aby do matrycy docierała taka sama ilość światła, czyniąc kolejne ujęcia przewidywalnymi i spójnymi wizualnie.

Jednocześnie cała seria Irix Cine tworzy doskonały set do wszechstronnej pracy na planie. Poszczególne wersje o różnych ogniskowych zostały zaprojektowane tak, aby idealnie ze sobą współpracować. Od zębatek zamocowanych w tych samych miejscach, po spójną reprodukcję kolorów, bez względu na wybrany model.

Szczegóły promocji Tydzień Sony z Irix

Aktualna promocja na obiektywy Irix Cine skierowana jest do użytkowników aparatów i kamer z mocowaniem Sony E, zarówno do filmowców nagrywających bezlusterkowcami Sony A, jak i zawodowców pracujących z profesjonalnymi kamerami od linii FX po Venice.

Do 16 maja wszystkie obiektywy Irix Cine z mocowaniem Sony E są dostępne w specjalnej cenie, która wynosi tylko 3845 zł. To o 500 zł taniej niż dotychczas.

O obiektywach Irix Cine dowiesz się więcej na stronie irixlens.com/cine-lenses

Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Król teleobiektywów Canon EF 1200 mm f/5,6L USM zostanie zlicytowany
Król teleobiektywów Canon EF 1200 mm f/5,6L USM zostanie zlicytowany
Największy obiektyw z autofokusem, czyli niezwykle rzadki Canon EF 1200 mm f/5,6L USM zostanie wystawiony na aukcji w Niemczech. Dlaczego to szkło jest takie wyjątkowe?
0
0
Superjasny i bardzo rzadki - obiektyw Zeiss Planar 50 mm f/0.7 wystawiony na aukcji
Superjasny i bardzo rzadki - obiektyw Zeiss Planar 50 mm f/0.7 wystawiony na aukcji
Wyprodukowano go w ilości jedynie 10 sztuk. Zeiss Planar 50 mm f/0.7 zaprojektowano dla NASA, by fotografować Księżyc. Teraz jeden z egzemplarzy dostępny jest na aukcji. Oczywiście tani nie...
0
0
Olympus M.Zuiko 8-25 mm f/4 PRO - uniwersalny krótki zoom wyższej klasy
Olympus M.Zuiko 8-25 mm f/4 PRO - uniwersalny krótki zoom wyższej klasy
Olympus rozbudowuje ofertę profesjonalnych obiektywów do Mikro Cztery Trzecie o uniwersalny model o ekwiwalencie 16-50 mm, który choć nie należy do najjaśniejszych,...
0
1
Powiązane artykuły