Tydzień Sony z Irix - kup taniej obiektywy Irix Cine z mocowaniem Sony E

Autor: Redakcja Fotopolis

11 Maj 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Rozpoczęła się promocja na kinematograficzne obiektywy Irix Cine dedykowane do kamer i aparatów Sony z mocowaniem E. Z zakupem nie warto zwlekać, bo niższe ceny obowiązują tylko do 16 maja.

Kinematograficzne obiektywy Irix Cine parametrami odpowiadają wersjom fotograficznym. W ofercie producenta znajdziemy więc modele 11 mm T4.3, 15 mm T2.6, 45 mm T1.5 oraz 150 mm T3.0 Macro 1:1. Skierowane są do pasjonatów filmowania oraz profesjonalistów, którzy na planie filmowym muszą korzystać z odpowiedniej optyki wysokiej klasy.

Modele Irix Cine charakteryzuje doskonała jakość wykonania oraz uszczelniona, zwarta i wytrzymała konstrukcja. Wyposażone są w specjalne zębatki wspomagające pracę systemów Follow Focus, gwarantując płynną zmianę otworu względnego T, aby do matrycy docierała taka sama ilość światła, czyniąc kolejne ujęcia przewidywalnymi i spójnymi wizualnie.

Jednocześnie cała seria Irix Cine tworzy doskonały set do wszechstronnej pracy na planie. Poszczególne wersje o różnych ogniskowych zostały zaprojektowane tak, aby idealnie ze sobą współpracować. Od zębatek zamocowanych w tych samych miejscach, po spójną reprodukcję kolorów, bez względu na wybrany model.

Szczegóły promocji Tydzień Sony z Irix

Aktualna promocja na obiektywy Irix Cine skierowana jest do użytkowników aparatów i kamer z mocowaniem Sony E, zarówno do filmowców nagrywających bezlusterkowcami Sony A, jak i zawodowców pracujących z profesjonalnymi kamerami od linii FX po Venice.

Do 16 maja wszystkie obiektywy Irix Cine z mocowaniem Sony E są dostępne w specjalnej cenie, która wynosi tylko 3845 zł. To o 500 zł taniej niż dotychczas.

O obiektywach Irix Cine dowiesz się więcej na stronie irixlens.com/cine-lenses

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Nowa optyka Samyang Xeen - pierwszy obiektyw anamorficzny i 3 profesjonalne stałki T1.3
Nowa optyka Samyang Xeen - pierwszy obiektyw anamorficzny i 3 profesjonalne stałki T1.3
Oferta przystępnych cenowo obiektywów kinematograficznych poszerza się o 4 nowe ciekawe konstrukcje, w tym o pierwszy w katalogu producenta model anamorficzny - XEEN...
9
K|Lens One - wyjątkowy obiektyw light field w końcu trafia do sprzedaży
K|Lens One - wyjątkowy obiektyw light field w końcu trafia do sprzedaży
Czy dodatkowe metadane dotyczące przestrzenności obrazu to przyszłość pracy z filmem i fotografią? Tak uważają twórcy obiektywu K|Lens One, dzięki któremu każdy aparat...
6
Nikon Nikkor Z 28 mm f/2.8 - tani szeroki kąt w jeszcze tańszej wersji standard
Nikon Nikkor Z 28 mm f/2.8 - tani szeroki kąt w jeszcze tańszej wersji standard
Pokazany wraz modelem Nikon Zfc obiektyw Z 28 mm f/2.8 jest jednym z najtańszych obiektywów szerokokątnych na rynku. Teraz debiutuje także w wersji standardowej,...
10
Powiązane artykuły