Ostatnie dni zimowego cashbacku Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł

0

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Styczeń 2021
Artykuł na: 4-5 minut

To już ostatnia szansa, by taniej nabyć sprzęt Sony. W ramach promocji taniej kupimy 30 obiektywów i 6 aparatów. Do tego akcja łączy się z osobnym cashbackiem na obiektywy producenta.

W ramach kończacego się Zimowego Cashbacku Sony, do końca stycznia 2021 roku poszczególne aparaty, obiektywy i akcesoria producenta będziecie mogli kupić taniej o kwotę, która po zakupie zostanie zwrócona na nasze konto.

W promocji bierze udział w sumie 6 aparatów i 30 obiektywów, w tym prawie wszystkie modele z ostatnich generacji serii A7. Pełną listę sprzętu objętego promocją znajdziecie tutaj.

Zimowy Cashback Sony - lista sprzętu w promocji

Aparaty

Obiektywy pełnoklatkowe

Obiektywy APS-C

Jak skorzystać?

Aby wziąć udział w promocji, należy do 31 stycznia 2021 roku zakupić któryś z produktów objętych promocją, a następnie, najpóźniej do 2 marca 2021 roku zarejestrować swój zakup na stronie sony.pl/cashback. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, kwotę wyszczególnioną w ofercie otrzymamy z powrotem na konto.

Gdzie kupić?

Promocja obowiązuje w autoryzowanych sklepach dealerów Sony. Dodatkowo łączy się ona z trwającą aktualnie, osobną akcją cashback na obiektywy (Sony Lens Cashback), z którą wartość cashbacku dla niektórych szkieł zostaje więcej niż podwojona, a maksymalna możliwa kwota zwrotu do uzyskania wyniesie aż 2400 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie fotoforma.pl/zimowy-cashback-sony-do-2000-zl.

 

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dron na Marsie - Ingenuity przesyła pierwsze zdjęcie z powietrza
Dron na Marsie - Ingenuity przesyła pierwsze zdjęcie z powietrza
Pierwszy lot Ingenuity zakończył się sukcesem. Dron na Marsie przesłał zdjęcia z powietrza. To pierwszy kontrolowany lot na innej planecie.
34
0
Miesiąc Fotografii w Krakowie 2021 - nowa otwarta formuła
Miesiąc Fotografii w Krakowie 2021 - nowa otwarta formuła
28 maja w galeriach, w muzeach, w plenerze i w internecie wystartuje 19. Miesiąc Fotografii. „Formuła tegorocznej edycji będzie pod każdym względem otwarta: na nowe...
12
1
Jak fotografować niebo nocą - bezpłatny webinar Irix
Jak fotografować niebo nocą - bezpłatny webinar Irix
Chcesz poznać tajniki fotografowania nocnego krajobrazu? Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się, jak zacząć przygodę z tą dziedziną fotografii.
1
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)