Błyskawiczna promocja Sony - do czwartku zestawy z obiektywami do 3000 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Sony uruchomiło kolejną „aktywną promocję”, wspierającą tegoroczne cashbacki. Kupując określone zestawy aparatów i obiektywów do 11 listopada 2020 możemy zaoszczędzić dodatkowe 650 zł, co w połączeniu z innymi promocjami da nam łączny upust nawet 3000 zł.

Niedawno informowaliśmy Was o tegorocznej, unikalnej promocji cashback na aparaty Sony. Dlaczego unikalnej? Mianowicie w tym roku mamy w sumie do czynienia z 3 łączonymi promocjami, wśród których znajdziemy 2 cashbacki oraz cykliczne, krótkoterminowe promocje przybierające formę rabatów na sprzęt i akcesoria.

W ramach najnowszej „aktywnej promocji”, kupując jednocześnie poszczególne modele aparatów i obiektywów ujętych w tegorocznych promocjach cashback, otrzymamy dodatkowy rabat w wysokości od 200 do 650 zł (w zależności od obiektywu). Oferta obejmuje w sumie 6 pełnoklatkowych korpusów oraz 8 obiektywów. Więcej szczegółów na temat promocji i objętego nią sprzętu znajdziecie w poniższym artykule.

Przeczytaj także:
Sony Cashback 2020/2021 - w tym sezonie połączysz ze sobą aż 3 promocje

W połowie października, jak co roku wystartował Zimowy Cashback Sony, oferując zwrot części pieniędzy wydanych na zakup sprzętu. W tym roku, ze względu na łączenie cashbacku z innymi promocjami możemy jednak zaoszczędzić dużo więcej. [Czytaj więcej]

Gdzie kupić aparat w promocji?

Listę sklepów, w których obowiązuje aktualna promocja znajdziecie poniżej.

 

Promocja "Kup aparat z obiektywem odbierz do 650zł rabatu" obowiązuje w dniach 9.11-11.11.2020 i łączy się z ofertą cashback. Rabat udzielany jest w momencie zakupu.

Pełny regulamin aktualnej promocji znajdziecie tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
8
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Wrocławska galeria Miejsce przy Miejscu zaprasza na drugą odsłonę projektu „Historia Polski”. Tym razem Michał Sita dokumentuje spektakl patriotyczny „Orzeł i Krzyż” z perspektywy...
5
Co pozostanie po drzewach? "Prace leśne" Michała Łuczaka w Galerii Centrala
Co pozostanie po drzewach? "Prace leśne" Michała Łuczaka w Galerii Centrala
Galeria Centrala zaprasza do Poznania na wystawę głośnego projektu „Prace leśne”, autorstwa Michała Łuczaka. Wystawa podejmuje temat psychologicznej relacji człowieka z drzewami.
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)