Błyskawiczna promocja Sony - do czwartku zestawy z obiektywami do 3000 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Sony uruchomiło kolejną „aktywną promocję”, wspierającą tegoroczne cashbacki. Kupując określone zestawy aparatów i obiektywów do 11 listopada 2020 możemy zaoszczędzić dodatkowe 650 zł, co w połączeniu z innymi promocjami da nam łączny upust nawet 3000 zł.

Niedawno informowaliśmy Was o tegorocznej, unikalnej promocji cashback na aparaty Sony. Dlaczego unikalnej? Mianowicie w tym roku mamy w sumie do czynienia z 3 łączonymi promocjami, wśród których znajdziemy 2 cashbacki oraz cykliczne, krótkoterminowe promocje przybierające formę rabatów na sprzęt i akcesoria.

W ramach najnowszej „aktywnej promocji”, kupując jednocześnie poszczególne modele aparatów i obiektywów ujętych w tegorocznych promocjach cashback, otrzymamy dodatkowy rabat w wysokości od 200 do 650 zł (w zależności od obiektywu). Oferta obejmuje w sumie 6 pełnoklatkowych korpusów oraz 8 obiektywów. Więcej szczegółów na temat promocji i objętego nią sprzętu znajdziecie w poniższym artykule.

Przeczytaj także:
Sony Cashback 2020/2021 - w tym sezonie połączysz ze sobą aż 3 promocje

W połowie października, jak co roku wystartował Zimowy Cashback Sony, oferując zwrot części pieniędzy wydanych na zakup sprzętu. W tym roku, ze względu na łączenie cashbacku z innymi promocjami możemy jednak zaoszczędzić dużo więcej. [Czytaj więcej]

Gdzie kupić aparat w promocji?

Listę sklepów, w których obowiązuje aktualna promocja znajdziecie poniżej.

 

Promocja "Kup aparat z obiektywem odbierz do 650zł rabatu" obowiązuje w dniach 9.11-11.11.2020 i łączy się z ofertą cashback. Rabat udzielany jest w momencie zakupu.

Pełny regulamin aktualnej promocji znajdziecie tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na jedną z pierwszych indywidualnych polskich wystaw „zdjęć” stworzonych przy pomocy AI. Projekt Macieja Cieślaka to wizja świata harmonii...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)