Błyskawiczna promocja Sony - do czwartku zestawy z obiektywami do 3000 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Sony uruchomiło kolejną „aktywną promocję”, wspierającą tegoroczne cashbacki. Kupując określone zestawy aparatów i obiektywów do 11 listopada 2020 możemy zaoszczędzić dodatkowe 650 zł, co w połączeniu z innymi promocjami da nam łączny upust nawet 3000 zł.

Niedawno informowaliśmy Was o tegorocznej, unikalnej promocji cashback na aparaty Sony. Dlaczego unikalnej? Mianowicie w tym roku mamy w sumie do czynienia z 3 łączonymi promocjami, wśród których znajdziemy 2 cashbacki oraz cykliczne, krótkoterminowe promocje przybierające formę rabatów na sprzęt i akcesoria.

W ramach najnowszej „aktywnej promocji”, kupując jednocześnie poszczególne modele aparatów i obiektywów ujętych w tegorocznych promocjach cashback, otrzymamy dodatkowy rabat w wysokości od 200 do 650 zł (w zależności od obiektywu). Oferta obejmuje w sumie 6 pełnoklatkowych korpusów oraz 8 obiektywów. Więcej szczegółów na temat promocji i objętego nią sprzętu znajdziecie w poniższym artykule.

Przeczytaj także:
Sony Cashback 2020/2021 - w tym sezonie połączysz ze sobą aż 3 promocje

W połowie października, jak co roku wystartował Zimowy Cashback Sony, oferując zwrot części pieniędzy wydanych na zakup sprzętu. W tym roku, ze względu na łączenie cashbacku z innymi promocjami możemy jednak zaoszczędzić dużo więcej. [Czytaj więcej]

Gdzie kupić aparat w promocji?

Listę sklepów, w których obowiązuje aktualna promocja znajdziecie poniżej.

 

Promocja "Kup aparat z obiektywem odbierz do 650zł rabatu" obowiązuje w dniach 9.11-11.11.2020 i łączy się z ofertą cashback. Rabat udzielany jest w momencie zakupu.

Pełny regulamin aktualnej promocji znajdziecie tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Skąd się wzięło „artysta fotografik”? MuFo otwiera wystawę o początkach polskiej fotografii artystycznej
Skąd się wzięło „artysta fotografik”? MuFo otwiera wystawę o początkach polskiej fotografii...
Jak fotografia przedarła się na artystyczne salony? Kto pierwszy używał jej w tym celu. No i czym w ogóle jest fotografika? Tego wszystkiego dowiecie się z pierwszej...
6
Black Friday w CEWE FOTOJOKER - rabaty nawet do 60% na sprzęt i akcesoria fotograficzne
Black Friday w CEWE FOTOJOKER - rabaty nawet do 60% na sprzęt i akcesoria fotograficzne
Rabaty nawet do 60% na sprzęt i akcesoria fotograficzne, raty 0% czy vouchery w prezencie. To wszystko z okazji Black Friday w CEWE FOTOJOKER!
10
Fotografia na kwasie, czyli „Acid” Leszka Górskiego - otwarcie już jutro!
Fotografia na kwasie, czyli „Acid” Leszka Górskiego - otwarcie już jutro!
Zewsząd zagrożenia. Wszyscy jesteśmy zalewani kwasem, który wycieka w wielu miejscach. Czy jest jeszcze dla nas nadzieja? O tym opowiada najnowsza wystawa Leszka Górskiego.
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)