Błyskawiczna promocja Sony - do czwartku zestawy z obiektywami do 3000 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Sony uruchomiło kolejną „aktywną promocję”, wspierającą tegoroczne cashbacki. Kupując określone zestawy aparatów i obiektywów do 11 listopada 2020 możemy zaoszczędzić dodatkowe 650 zł, co w połączeniu z innymi promocjami da nam łączny upust nawet 3000 zł.

Niedawno informowaliśmy Was o tegorocznej, unikalnej promocji cashback na aparaty Sony. Dlaczego unikalnej? Mianowicie w tym roku mamy w sumie do czynienia z 3 łączonymi promocjami, wśród których znajdziemy 2 cashbacki oraz cykliczne, krótkoterminowe promocje przybierające formę rabatów na sprzęt i akcesoria.

W ramach najnowszej „aktywnej promocji”, kupując jednocześnie poszczególne modele aparatów i obiektywów ujętych w tegorocznych promocjach cashback, otrzymamy dodatkowy rabat w wysokości od 200 do 650 zł (w zależności od obiektywu). Oferta obejmuje w sumie 6 pełnoklatkowych korpusów oraz 8 obiektywów. Więcej szczegółów na temat promocji i objętego nią sprzętu znajdziecie w poniższym artykule.

Przeczytaj także:
Sony Cashback 2020/2021 - w tym sezonie połączysz ze sobą aż 3 promocje

W połowie października, jak co roku wystartował Zimowy Cashback Sony, oferując zwrot części pieniędzy wydanych na zakup sprzętu. W tym roku, ze względu na łączenie cashbacku z innymi promocjami możemy jednak zaoszczędzić dużo więcej. [Czytaj więcej]

Gdzie kupić aparat w promocji?

Listę sklepów, w których obowiązuje aktualna promocja znajdziecie poniżej.

 

Promocja "Kup aparat z obiektywem odbierz do 650zł rabatu" obowiązuje w dniach 9.11-11.11.2020 i łączy się z ofertą cashback. Rabat udzielany jest w momencie zakupu.

Pełny regulamin aktualnej promocji znajdziecie tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Białystok Interphoto 2021 - taka okazja zdarza się raz na dwa lata
Białystok Interphoto 2021 - taka okazja zdarza się raz na dwa lata
Organizatorzy fotograficznego biennale Interphoto kolejny raz zapraszają do Białegostoku. Na odzwiedzających czeka kilkadziesiąt wystaw, pokazy filmów, spotkania...
1
Grand Mobile Photo - pierwsza edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Mobilnej otwarta na zgłoszenia
Grand Mobile Photo - pierwsza edycja Międzynarodowego Konkursu Fotografii Mobilnej otwarta na...
Już tylko do 30 września można zgłaszać zdjęcia do pierwszej edycji Grand Mobile Photo, konkursu fotografii mobilnej, organizowanego przez magazyn Press. Na zwycięzców czekają nagrody o dużej...
8
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Japońskie Stowarzyszenie Artystów przyznało słynnemu fotografowi nagrodę Praemium Imperiale. Za swoją twórczość 77-letni Sebastião Salgado otrzyma 15 milionów jenów, czyli ponad 500 000 zł.
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)