Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Zatrzymaj się i zrób zdjęcie. Do wygrania nagrody o wartości 5500 zł

4

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Listopad 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Sklep e-oko.pl startuje z kolejnym kreatywnym konkursem fotograficznym. Tym razem chodzi o to, by ze zgiełku dnia codziennego wyłapać kadry, które pozwolą odetchnąć, dosłownie i w przenośni. Do wygrania m.in. aparaty Fujifilm.

Zimowa odsłona konkursu fotograficznego e-oko.pl porusza tematykę  codzienności i pędu jaki nam towarzyszy. "W dobie szybkiego stylu życia trudno nam znaleźć czas na przyjemności, w pośpiechu jemy rano śniadanie potem biegniemy do pracy, a i tak jak zwykle jesteśmy te kilka minut spóźnieni. Cały świat pędzi, a my razem z nim, dlatego też chcemy, abyście poświęcili chwilę, po prostu zatrzymali się i zrobili zdjęcie!” - zachęcają organizatorzy.

„Temat Zatrzymaj się jest niezwykle otwarty i nie tylko daje do myślenia, ale także pozostawia pewne refleksje. Podaruj sobie odrobinę czasu, spokoju i pokaż nam swoją zatrzymaną chwilę. Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność i nieoczywiste podejście do tematu.”

Zapowiada się nie lada gratka zarówno dla fotografów ulicznych, jak i osób lubiących kreatywną zabawę z fotografią. Zwłaszcza, że w konkursie nie brakuje ciekawych nagród, wśród których znajdziemy m.in. aparat Fujifilm X-T100, drukarkę Instax Share SP-3 oraz aparaty natychmiastowe Instax Mini 9.

Nagrody w konkursie „Zatrzymaj się”:

  • 1. Miejsce: Fujifilm X-T100 + Fujinon 15-45 mm f/3.5-5.6 OIS PZ + możliwość wypożyczenia Fujifilm GFX 100 z 3 wybranymi obiektywami na 7 dni
  • 2. miejsce: Instax Share SP-3 + wkład instax square
  • 3. miejsce: Instax Mini 9 + 3 wkłądy instax mini
  • 1. Wyróżnienie: Instax Mini 9 + wkład instax mini
  • 2-5. wyróżnienie: album Tomka Sikory „Aix en Provence” z autografem
  • Nagroda specjalna: zegarek Anne Klein

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 31 grudnia 2019 roku przysłać na adres konkurs@e-oko.pl wybrane, odpowiadające tematyce konkursu zdjęcie w formacie JPG (nie większy niż 3 MB, ale o rozdzielczości nie mniejszej niż 1200 x 1200 px) opisane imieniem i nazwiskiem autora (np. JanKowalski_Moja_wizja.jpg) wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Należy też polubić facebookowe profile e-oko.pl oraz NajlepszeZegarki. Każdy uczestnik może wysłać wyłącznie jedno zgłoszenie z jednym zdjęciem, nie ma jednak żadnych obostrzeń dotyczących edycji zdjęć.

Zdjęcia oceniać będzie jury w składzie: Maciej Markowski (Fujifilm Polska), Cezary Janicki (sklep fotograficzny e-oko.pl), Beata Bonikowska (sklep fotograficzny e-oko.pl) i Anna Wójcik-Janicka (Centrum Sprzedaży Internetowej e-zegarek.pl). Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 10.01.2020.

Więcej informacji a także pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem e-oko.pl.

(fot. okładkowa: Damian Kwasek, "Atak", II miejsce w konkursie "OKO - jak widzę świat")

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 poznamy laureata tegorocznej Nagrody im. Krzysztofa Millera. Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia,...
0
0
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu „Człowiek z Kamerą”
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu...
Jerzy Wójcik to jeden z ojców polskiej szkoły filmowej i autor zdjęć do kilku z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii. Jego twórczość będziecie mieli okazję...
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)