Promocja na plecaki F-Stop - Inserty 50% taniej do końca roku

0

Autor: Promocja

4 Listopad 2019
Artykuł na: 4-5 minut

W ramach najnowszej promocji, kupując poszczególne fotograficzne plecaki wyprawowe F-Stop otrzymasz 50% rabatu na wkłady ICU.

Podstawowym elementem wyposażenia każdego fotografa jest wygodny, funkcjonalny i wytrzymały plecak, który zapewnia najwyższą ochronę drogiego sprzętu podczas transportowania, bez względu na to czy jest to krótki spacer z samochodu do studia fotograficznego czy wielodniowy trip po górach. Marka F-Stop powstała z myślą o fotografach aktywnie podróżujących ze swoim sprzętem przygotowała propozycję opierającą się na trwałym, lekkim i wodoodpornym systemie nośnym plecaków fotograficznych.

Plecak taki, jak chcesz

Każdy plecak fotograficzny F-Stop jest kompatybilny z różnymi wkładami F-Stop, dzięki czemu każdy użytkownik może dostosować i wykorzystywać produkty, tak jak tego potrzebuje. Wkłady ICU zostały zaprojektowane z myślą o maksymalizacji wykorzystania dostępnej przestrzeni, więc w sprytny sposób pozwalają odnaleźć równowagę pomiędzy przestrzenią przeznaczoną na sprzęt foto i wideo oraz na rzeczy osobiste.

Kupując plecak do końca roku, insert otrzymasz 50% taniej

Teraz, przy zakupie plecaków z serii górskich (Shinn, Sukha, Tilopa, Ajna, Lotus, Loka, Kashmir, Guru), dodatkowy wkładu ICU (insert fotograficzny) będziemy mogli kupić za pół ceny. Promocją objęte są wkłady: f-stop Micro Tiny, f-stop Micro Nano, f-stop Shallow Small, f-stop Pro Small, f-stop Shallow Medium, f-stop Slope Medium, f-stop Slope Large, f-stop Pro Large, f-stop Pro XL, f-stop Master Cine oraz f-stop ICU Gate.

Akcja obowiązuje w przypadku zakupów w sklepach partnerskich dystrybutora. Ich listę znajdziecie poniżej.

Promocja trwa do 31 grudnia 2019 roku, lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem kconsultmedia.prowly.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
15
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
17
0
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza Hanemana
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza...
Zdjęcia Eugeniusza Hanemana to jeden z niewielu dokumentalnych zapisów stolicy okresu powstania. 7 listopada na specjalnej...
9
0
Powiązane artykuły