Jesienna promocja plecaków Shimoda i zupełnie nowa linia Action X

0

Autor: Promocja

21 Październik 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Wygoda i bezkompromisowa funkcjonalność nawet w najtrudniejszych warunkach - jeżeli w wyborze sprzętu fotograficznego kierujecie się tą zasadą, plecaki Shimoda mają spełnić Wasze oczekiwania. Teraz przy ich zakupie otrzymacie rabat 50% na wkłady i rain cover za złotówkę.

Marka Shimoda, założona przez Iana Millara osiągnęła mistrzostwo w mobilizacji wymagających fotografów w kampaniach crowdfundingowych, za każdym wielokrotnie przebijając wyznaczony cel zbiórki przy okazji premiery nowego produktu. Czym zdobyła uznanie klientów? Najważniejsze było stworzenie kompleksowej formuły plecaka, który spełni wymagania pod kątem nie tylko bezpiecznego przenoszenia sprzętu fotograficznego, ale będzie też pełnowartościowym wyrobem turystycznym, zdolnym przetrwać najbardziej wymagające eskapady.

System Shimoda Explore został opracowany w oparciu o trzy podstawowe elementy:
plecak, wkłady (Core Units) i etui na akcesoria (Accessory Case). Pozwala to na dobór optymalnego plecaka zgodnie z potrzebami użytkownika - wszystkie elementy systemu można dowolnie konfigurować i łączyć ze sobą, niezależnie od tego czy wybierzemy opcję kompaktową (Explore 30) czy najbardziej pojemną (Explore 60).

Najważniejsze cechy na podstawie plecaka Explore 60

 • dopracowany system nośny, szerokie paski na ramiona z funkcjonalnymi kieszeniami
 • wewnętrzna aluminiowa rama wzmacniająca
 • górny, tylny i boczny dostęp do wnętrza plecaka
 • dowolnie konfigurowalne wnętrze plecaka
 • tylna komora wykonana z pianki EVA z dodatkowym systemem wentylacji na plecach
 • miejsce na 13-calowego laptopa
 • duża pojemna zapinana na zamek kieszeń z przodu plecaka, przeznaczona do transportu dodatkowych przedmiotów np. śpiwora i ubrań
 • różne opcje transportowania statywu
 • waga zaledwie 1,5 kg
 • pojemność 60 l

Przy zakupie plecaka Shimoda Explore 30, 40 lub 60 otrzymamy 50% rabat na wkłady i akcesoria oraz rain cover za 1zł - rabat liczony jest od ceny detalicznej.

Promocja trwa od 17.10.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na stronie foto-technika.pl.

Nowa linia produktów Action X

Shimoda realizuje następną kampanią w serwisie Kickstarter, w której po raz kolejny udało się znacznie przekroczyć wyznaczony cel zbiórki. Kolekcja plecaków i toreb Action X przeznaczona jest dla osób zorientowanych na sport i przygodę. Cechuje ją ponadprzeciętna adaptowalność do niespodziewanych warunków i sytuacji oraz nowe rozwiązania funkcjonalne, takie jak uchwyty na kaski. Wprowadzono także nowy wkład do kamer video.

W ofercie dostępne są:

 • Plecak Shimoda Action X30
 • Plecak Shimoda Action X50
 • Plecak Shimoda Action X70
 • Torba na kółkach
 • Shimoda Top Loader

Więcej szczegółów o produktach z linii Action X na stronie foto-technika.pl oraz w serwisie Kickstarter, gdzie by otrzymać wybrany plecak (dostawy od grudnia), należy wesprzeć zbiórkę konkretną kwotą: od 250 dolarów za zestaw startowy z plecakiem Action X30 do 1300 dolarów za zestaw łączony ze wszystkimi produktami serii Action X.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
15
1
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
17
0
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza Hanemana
Historyczne zdjęcia powstańczej Warszawy mogą być twoje. Niebawem rusza aukcja odbitek Eugeniusza...
Zdjęcia Eugeniusza Hanemana to jeden z niewielu dokumentalnych zapisów stolicy okresu powstania. 7 listopada na specjalnej...
9
0
Powiązane artykuły