Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł

0
Promocja
15 Październik 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji biorąc udział m.in. modele X-T3, X-T30, X-Pro2, X-T100, X-T20, X-E3 i X100F oraz aż 15 obiektywów.

Fujifilm nie szczędzi swoim użytkownikom (i tym którzy chcieliby nimi zostać) powodów do radości. Właśnie rusza kolejna promocja cashback, w ramach której otrzymamy zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne modele aparatów i obiektywów. Jak zwykle w przypadku producenta, kwoty zwrotu prezentują się bardzo okazale.

Kupując poszczególne body możemy zaoszczędzić od 345 zł do 860 zł, a w przypadku obiektywu Fujinon XF 200 mm f/2 zwrot wyniesie aż 1720 zł. Ale i w przypadku innych szkieł promocja prezentuje się bardzo dobrze. Pełną listę sprzętu biorącego udział w akcji znajdziecie poniżej.

Sprzęt biorący udział w promocji

Jak skorzystać z oferty cashback?

Aby otrzymać zwrot pieniędzy, należy od 15.10.2019 do 15.01.2020 zakupić aparat, obiektyw, lub zestaw objęty promocją w jednym ze sklepów Rekomendowanych Partnerów Fujifilm i do dnia 15.02.2020 zarejestrować swój zakup pod adresem fujifilm-connect.com.

Podczas rejestracji należy m.in. podać swój numer konta, zgłosić numery seryjne aparatu, zestawu lub obiektywu, a także przesłać skan faktury lub paragonu. Organizator promocji ma 14 dni na rozpatrzenie wniosku, a następnie do 28 dni na zwrot gotówki w postaci przelewu, jeśli wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

Jeżeli pojawi się powód, ze względu na który wniosek będzie musiał być sprawdzony (brakujące informacje, nieczytelne potwierdzenie, powielający się numer seryjny itp.), to czas przeznaczony na weryfikację może zostać wydłużony.

W trakcie trwania promocji można zgłosić zakup jednej sztuki danego produktu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fujifilm.eu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Najbliższe dni będą doskonałą okazją do skompletowania pełnoklatkowego zestawu do fotografii portretowej. Na zakończenie zimowej akcji cashback dealerzy Sony oferują...
0
0
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Zdjęcia Anny Gondek-Grodkiewicz są piękne i pokazują nam rzeczy nieznane, choć geograficznie bliskie. A jednak to nie...
86
0
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Dobiega końca promocja, w ramach której przy zakupie określonych produktów X-Rite możecie otrzymać roczną subskrypcje Planu Fotograficznego Adobe Creative Cloud....
2
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)