Cashback oraz Wymień Stare na Nowe - dwie promocje Sony ruszają już w maju

0
Promocja
14 Maj 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom miłośników fotografii i filmowania, Sony wraca z dwiema promocjami, cieszącymi się ogromną popularnością, które umożliwią zakup najnowszych produktów fotograficznych lub wymianę starego aparatu na nowy.

Cashback, a w nim zwrot do aż 2000 zł

Podczas zakupu najnowszych produktów fotograficznych Sony można odebrać aż do 2000 zł zwrotu. Oprócz bezlusterkowców A7 III oraz A7R III, promocją objęty jest szeroki wybór obiektywów, kamera AX700 oraz inne pełnoklatkowe aparaty z serii A7. Warto zwrócić uwagę na to, że promocja po raz pierwszy obejmuje jedne z najlepiej sprzedających się modeli producenta - A7 III i A7R III.

A7R III wyróżnia się pełnoklatkową matrycą o rozdzielczości 42,4 Mp oraz zmodyfikowanym systemem przetwarzania obrazu a także trybem Pixel Shift Multi, umożliwiającym robienie zdjęć w rozdzielczości prawie 170 Mp. Wysoka czułość oraz wysoka jakość obrazu, również w słabym oświetleniu, to cechy charakterystyczne obu aparatów objętych promocją.

Wspomniane produkty są również świetnym rozwiązaniem dla amatorów filmowania. Oba modele mają wgrane najnowsze aktualizacje firmware, dzięki czemu dla fanów tworzenia filmów będzie dostępna usprawniona funkcja real-time tracking oraz nowa jakość trybu Eye AF, który działa również u zwierząt.

Wielbiciele filmowania mogą także skorzystać z promocji na AX700 - niezawodną kamerę o niemal nieograniczonych możliwościach, wyposażoną w system Fast Hybrid AF. Urządzenie jest precyzyjne i czułe, a funkcje autofokusa i śledzenia ostrości sprawiają, że uchwycenie niepowtarzalnych chwil będzie możliwe prawie w każdej sytuacji.

Wymień Stare na Nowe

Wiosna i zbliżające się wakacje to dobry czas, by pomyśleć o wymianie starego aparatu na nowszy, bardziej nowoczesny model. Z promocji „Wymień Stare na Nowe“ mogą skorzystać osoby, które zdecydują się wymienić swoją starą lustrzankę na bezlusterkowaca z najnowocześniejszym systemem, np. A9 lub A6500. W zamian za oddanie dowolnej lustrzanki w sklepie biorącym udział w akcji, klient otrzyma aż do 1500 zł rabatu na zakup flagowego A9 lub do 1000 zł przy zakupie modelu A6500. Promocja obowiązuje w wybranych sklepach specjalistycznych i salonach Sony Center.

Wybrane modele w promocji

Powyższa promocja trwa od maja do lipca i dotyczy wyłącznie wybranych modeli oraz jest ona realizowana jedynie w autoryzowanych sklepach sieci partnerskiej Sony, których lista umieszczona jest poniżej w kolejności alfabetycznej.

Sklepy biorące udział w promocji Cashback

Sklepy biorące udział w promocji Wymień Stare na Nowe

W celu uzyskania odbioru gotówki, należy najpierw upewnić się, że wszelkie kryteria zwrotu zostały spełnione, a następnie zarejestrować zakupiony produkt na www.sony.pl/mysony i w ciągu 28 dni od rejestracji oczekiwać zwrotu pieniędzy na konto bankowe. Regulamin promocji oraz pełna lista produktów objętych promocją Cashback znajdują się na stronie www.sony.pl/cashback, natomiast promocji Wymień Stare na Nowe bezpośrednio u sprzedawców. Ceny produktów mogą różnić się w zależności od dystrybutora. O dokładnych cenach decydują kierownicy sklepów w sieciach sprzedaży.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
71
2
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Powiązane artykuły