Najnowsza promocja Canon. Kup EOS R i odbierz voucher na kurs fotograficzny o wartości 500 zł

Najnowsza promocja Canon. Kup EOS R i odbierz voucher na kurs fotograficzny o wartości 500 zł

W ramach promocji przygotowanej przez firmę Canon, przy zakupie aparatu EOS R (body lub zestaw), można otrzymać za 1 zł voucher o wartości 500 zł na dowolny kurs fotograficzny w FotoAkademii.

Firma Canon wystartowała z ciekawą ofertą dla osób, które zastanawiają się nad przesiadką na pełnoklatkowego bezlusterkowca EOS R. Aby skorzystać z promocji należy w okresie od 18 lutego do 30 kwietnie zakupić body lub zestaw w wybranych sieciach sprzedaży. Następnie do 15 maja (do godz. 23:59.59) wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji. Dzięki temu otrzymacie voucher o wartości 500 zł przeznaczony na wybrany kurs fotograficzny FotoAkademii, który może być wykorzystany nie później niż do 31 października. Lista dostępnych kursów znajduje się na stronie fotoakademia.pl.

Promocją objęte są produkty zakupione u następujących partnerów Canon.

Canon Pro Imaging Partners:

Pozostałe sieci handlowe:

Dodatkowe informacje na temat promocji oraz regulamin dostępne są na stronie www.canon.pl/promocja-eosr.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4