Wiosenna obniżka cen aparatów Sony. Taniej nawet o 25%

1
Redakcja Fotopolis
4 Kwiecień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Wiosna to czas nowych fotograficznych wyzwań i inspiracji. Nowe niższe ceny sprzętu Sony to doskonała okazja do odświeżenia swojego zestawu.

W ramach zmiany oferty cenowej aparatów Sony, która nastąpi już 1 kwietnia wybrane modele aparatów ulegną wyjątkowej przecenie, nawet do -25%. Nowa oferta obejmuje wyłącznie wybrane modele aparatów bezlusterkowych i kompaktowych oraz obiektywów i jest całkowicie zależna od wybranego sklepu partnerskiego Sony. Listę sklepów partnerskich, biorących udział w akcji promocyjnej znajdziecie poniżej.

Oprócz tego, do sprzedaży trafiły dwa najnowsze pełnoklatkowe bezlusterkowce, zaprezentowane w ostatnich miesiącach. Profesjonalny Sony A7R III oferuje wyjątkowo wysokiej jakości obrazy, zaawansowaną funkcjonalność oraz szybkość działania, dzięki takim cechom, jak system FastHybrid AF z 399 polami detekcji fazy i 425 polami detekcji kontrastu, zdjęcia seryjne 10 kl./s oraz 5-osiowy system stabilizacji matrycy.

Najważniejszą cechą aparatu jest jednak nowoczesna matryca Exmor R o rozdzielczości 42,4 Mp, która umożliwia wykonywanie bardzo dużych wydruków. Wspaniałym uzupełnieniem jest technologia Pixel Shift, gwarantująca niezwykłą ostrość i wierność kolorów. Portrecistów z kolei na pewno zainteresuje funkcja Eye AF, ustawiająca ostrość na źrenicę. A7R III to niezwykle rozbudowane uniwersalne narzędzie zarówno dla fotografów jak i filmowców.

Sony A7 III to z kolei najmłodszy w rodzinie producenta bezlusterkowiec z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Duża szybkość reakcji, łatwa obsługa i trwałość zachwyciły doświadczonych fotografów i filmowców jeszcze przed wejściem tego aparatu na rynek. Nowa matryca obrazowa o rozdzielczości 24,2 MP oferuje znakomity balans pomiędzy rozdzielczością a jakością obrazu w słabym oświetleniu oraz szeroki zakres dynamiki (15 EV). Atrakcyjnym uzupełnieniem funkcji fotograficznych jest zaawansowany tryb filmowy z dodaną funkcją 4K HLG ,zwiększającą ilość widocznych detali zarówno w bardzo jasnych, jak i ciemnych obszarach.

Wśród wiosennych nowości znajdzie się także udoskonalona wersja aparatu kompaktowego Sony DSC-HX90V, wyposażona dodatkowo w moduł GPS.

Lista sklepów partnerskich Sony:

Więcej informacji o aparatach Sony znajdziecie pod adresem sony.pl.

 

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
3
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
11
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
27
2
Powiązane artykuły