Wiosenna obniżka cen aparatów Sony. Taniej nawet o 25%

Wiosenna obniżka cen aparatów Sony. Taniej nawet o 25%

Wiosna to czas nowych fotograficznych wyzwań i inspiracji. Nowe niższe ceny sprzętu Sony to doskonała okazja do odświeżenia swojego zestawu.

W ramach zmiany oferty cenowej aparatów Sony, która nastąpi już 1 kwietnia wybrane modele aparatów ulegną wyjątkowej przecenie, nawet do -25%. Nowa oferta obejmuje wyłącznie wybrane modele aparatów bezlusterkowych i kompaktowych oraz obiektywów i jest całkowicie zależna od wybranego sklepu partnerskiego Sony. Listę sklepów partnerskich, biorących udział w akcji promocyjnej znajdziecie poniżej.

Oprócz tego, do sprzedaży trafiły dwa najnowsze pełnoklatkowe bezlusterkowce, zaprezentowane w ostatnich miesiącach. Profesjonalny Sony A7R III oferuje wyjątkowo wysokiej jakości obrazy, zaawansowaną funkcjonalność oraz szybkość działania, dzięki takim cechom, jak system FastHybrid AF z 399 polami detekcji fazy i 425 polami detekcji kontrastu, zdjęcia seryjne 10 kl./s oraz 5-osiowy system stabilizacji matrycy.

Najważniejszą cechą aparatu jest jednak nowoczesna matryca Exmor R o rozdzielczości 42,4 Mp, która umożliwia wykonywanie bardzo dużych wydruków. Wspaniałym uzupełnieniem jest technologia Pixel Shift, gwarantująca niezwykłą ostrość i wierność kolorów. Portrecistów z kolei na pewno zainteresuje funkcja Eye AF, ustawiająca ostrość na źrenicę. A7R III to niezwykle rozbudowane uniwersalne narzędzie zarówno dla fotografów jak i filmowców.

Sony A7 III to z kolei najmłodszy w rodzinie producenta bezlusterkowiec z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Duża szybkość reakcji, łatwa obsługa i trwałość zachwyciły doświadczonych fotografów i filmowców jeszcze przed wejściem tego aparatu na rynek. Nowa matryca obrazowa o rozdzielczości 24,2 MP oferuje znakomity balans pomiędzy rozdzielczością a jakością obrazu w słabym oświetleniu oraz szeroki zakres dynamiki (15 EV). Atrakcyjnym uzupełnieniem funkcji fotograficznych jest zaawansowany tryb filmowy z dodaną funkcją 4K HLG ,zwiększającą ilość widocznych detali zarówno w bardzo jasnych, jak i ciemnych obszarach.

Wśród wiosennych nowości znajdzie się także udoskonalona wersja aparatu kompaktowego Sony DSC-HX90V, wyposażona dodatkowo w moduł GPS.

Lista sklepów partnerskich Sony:

Więcej informacji o aparatach Sony znajdziecie pod adresem sony.pl.

 

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8