Fujifilm zaprasza na polską premierę modelu X-H1. Spotkanie z Jackiem Boneckim i testy z modelką

0
Maciej Luśtyk
21 Luty 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli zainteresował Was najnowszy, nakierowany na wymagająca pracę fotograficzną aparat Fujifilm X-H1, macie niepowtarzalną okazję, by jako jedni z pierwszych sprawdzić go w praktyce. 3 marca w Warszawie odbędzie się otwarta premiera aparatu.

Już w przyszłym tygodniu w warszawskim salonie Wonder Photo Shop odbędzie się premierowe spotkanie, na którym zaprezentowany zostanie najnowszy i najbardziej zaawansowany aparat w rodzinie Fujifilm X - model X-H1. Poprowadzi je Jacek Bonecki, który miał możliwość testować aparat podczas rajdu Africa Eco Race.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie części:

  • 12:00-13:30 - powitanie gości, prezentacja aparatu i zdjęć oraz filmów wykonanych aparatem Fujifilm X-H1
  • 13:30-15:00 - test sprzętu z modelką na dworze, poczęstunek, omówienie zdjęć.

Do dyspozycji uczestników warsztatu prowadzonego przez Jacka Boneckiego będą - poza X-H1 - wszystkie aktualne modele aparatów i obiektywów producenta, w tym także średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S.

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w przyszłą sobotę, 3 marca 2018 roku, o godzinie 12:00 w Wonder Photo Shop przy ul. Plac Konstytucji 5 w Warszawie. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą jedynie uczestników o przyniesienie własnych kart SD.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl oraz na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
96
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły