Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Używasz filtrów? W konkursie Kenko Tokina możesz wygrać ponad 15 tys. złotych

0

Autor: Maciej Luśtyk

18 Maj 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Z okazji 60-lecia istnienia firma Kenko Tokina organizuje konkurs International Filter Photo Contest, który ma na celu wyłonienie najlepszych zdjęć wykonanych z użyciem filtrów fotograficznych. Główna nagroda to prawie 17 tys. złotych.

Konkursów fotograficznych nie brakuje, tematyka większości z nich powiela jednak te same schematy. Ciekawym wyjątkiem od tej reguły jest nowy konkurs organizowany przez firmę Kenko Tokina. International Filter Photo Contest 2017-2018 skupia się bowiem wyłącznie na filtrach fotograficznych, a dokładnie na kreatywnym ich zastosowaniu.

Do konkursu można zgłosić dowolne zdjęcie wykonane przy użyciu filtra. Tutaj wybór jest dowolny, ważne jednak, żeby na zdjęciu było wyraźnie widać efekt jego działania - zwykłe filtry ochronne nie wchodzą więc w grę. Organizator zastrzega też, że będzie dyskwalifikował zdjęcia nagrodzone już poprzednio w innych konkursach.

Jest o co walczyć. Główna nagroda to ekwiwalent 500 tys. jenów japońskich (około 16 850 zł), a w konkursie przewidziano także cztery nagrody jury po 100 tys. jenów (około 3 370 zł) oraz 30 wyróżnień w postaci zestawu produktów Kenko Tokina o wartości około 10 tys. jenów każdy.

Konkurs będzie organizowany w dwóch edycjach, raz w sezonie wiosenno-letnim i drugi raz w sezonie jesienno-zimowym. Udział do edycji wiosenno-letniej możecie zgłaszać za pośrednictwem specjalnej strony konkursowej. Tam też znajdziecie galerię nadesłanych do tej pory zdjęć. Fotografie można nadsyłać do 30 września 2017 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem sg-g.jp.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
1
0
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Wystaw się w CSW to jedna z niewielu inicjatyw, która daje możliwość prezentacji prac niezależnym i początkującym twórcom. Nabór do tegorocznej edycji potrwa do 22...
7
0
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Dobiega końca promocja „Natychmiastowy rabat”, w ramach której poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzęt możemy kupić z upustem sięgającym nawet 1800 zł. Rabaty...
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)