Konkurs “Kieleckie Inaczej 2015”

0
Maciej Luśtyk
2 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty

Ruszyła 11 edycja konkursu fotograficznego “Kieleckie Inaczej”. Ideą konkursu jest pokazanie ciekawych miejsc, ludzi i niecodziennych zdarzeń z regionu województwa świętokrzyskiego. Zgłoszenia można przesyłać do 14 września 2015 roku.

Konkurs ”Kieleckie Inaczej 2015” to już 11 edycja plebiscytu, który za cel stawia sobie pokazanie niecodziennego, ciekawego oblicza województwa świętokrzyskiego. Minione 10 edycji cieszyło się dużym zainteresowaniem fotografów - zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Jak piszą organizatorzy - ” Powiększające się archiwum fotograficzne ukazuje zmiany, jakim ulega nasze miasto i region; prezentuje także ważny wycinek polskiej fotografii. Jest również dowodem na to, że istnieje silna potrzeba ciągłości w organizowaniu tego typu wydarzeń. Odbiorca łaknie opowieści o tym, gdzie żyje nie mniej niż jej nadawca”.

Zdjęcia do tegorocznej edycji konkursu można zgłaszać do 14 września 2015 roku, na adres Fundacja Kultury Wici, Baza Zbożowa, ul, Zbożowa 4, 25-416 Kielce z dopiskiem ”Kieleckie Inaczej 2015”. Maksymalnie można nadesłać cykl 3 zdjęć, będzie on jednak traktowany jako jedna praca. Nadsyłane zdjęcia muszą mieć formę odbitki o wymiarach minimum 20 × 30 cm i maksymalnie 100 × 70 cm oraz wersję elektroniczną na płycie CD.

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w październiku 2015 roku w Kielcach. Zostanie wydany także katalog z wystawy, a nagrodzone zdjęcia będzie można oglądać również na stronie internetowej konkursu.

Więcej informacji, pełny regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie kieleckieinaczej.wici.info.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20...
0
0
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
Fujifilm rusza z wakacyjną promocją na modele X-T3 i X-T30. Do 22 września, kupując aparat w zestawie z wybranymi szkłami możemy otrzymać 430 zł rabatu.
0
0
Odkryj wewnętrzny świat fotografii na wystawie „Obrazy metafor II”
Odkryj wewnętrzny świat fotografii na wystawie „Obrazy metafor II”
Już dziś (22 lipca) w Galeria Katowice wernisaż drugiej odsłony cyklu „Obrazy metafor“, którego autorami są Kamil Myszkowski i Krzysztof Szlapa. Projekt przedstawia...
0
0