Konkurs “Kieleckie Inaczej 2015”

Konkurs “Kieleckie Inaczej 2015”

Ruszyła 11 edycja konkursu fotograficznego “Kieleckie Inaczej”. Ideą konkursu jest pokazanie ciekawych miejsc, ludzi i niecodziennych zdarzeń z regionu województwa świętokrzyskiego. Zgłoszenia można przesyłać do 14 września 2015 roku.

Konkurs ”Kieleckie Inaczej 2015” to już 11 edycja plebiscytu, który za cel stawia sobie pokazanie niecodziennego, ciekawego oblicza województwa świętokrzyskiego. Minione 10 edycji cieszyło się dużym zainteresowaniem fotografów - zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Jak piszą organizatorzy - ” Powiększające się archiwum fotograficzne ukazuje zmiany, jakim ulega nasze miasto i region; prezentuje także ważny wycinek polskiej fotografii. Jest również dowodem na to, że istnieje silna potrzeba ciągłości w organizowaniu tego typu wydarzeń. Odbiorca łaknie opowieści o tym, gdzie żyje nie mniej niż jej nadawca”.

Zdjęcia do tegorocznej edycji konkursu można zgłaszać do 14 września 2015 roku, na adres Fundacja Kultury Wici, Baza Zbożowa, ul, Zbożowa 4, 25-416 Kielce z dopiskiem ”Kieleckie Inaczej 2015”. Maksymalnie można nadesłać cykl 3 zdjęć, będzie on jednak traktowany jako jedna praca. Nadsyłane zdjęcia muszą mieć formę odbitki o wymiarach minimum 20 × 30 cm i maksymalnie 100 × 70 cm oraz wersję elektroniczną na płycie CD.

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się w październiku 2015 roku w Kielcach. Zostanie wydany także katalog z wystawy, a nagrodzone zdjęcia będzie można oglądać również na stronie internetowej konkursu.

Więcej informacji, pełny regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie kieleckieinaczej.wici.info.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8