"Kieleckie inaczej" - konkurs

ms
23 Kwi 2009
Fundacja Kultury Wici zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu fotograficznego "Kieleckie inaczej". Przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich fotografujących i ma na celu popularyzowanie walorów regionu świętokrzyskiego. Prace można nadsyłać do 30 maja.
W konkursie mogą wziać udział wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie. Tematem są Kielce oraz region świętokrzyski. Organizatorzy liczą na oryginalne, osobiste i niebanalne ujęcia regionu.
Każdy z uczestników może nadesłać do 3 prac. Przyjmowane są fotografie pojedyncze oraz zestawy do 3 zdjęć. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy wysyłać na adres:

"Fundacja Kultury Wici"
Baza Zbożowa
ul. Zbożowa 4
25-416 Kielce
z dopiskiem "Kieleckie inaczej 2009" do 30 maja 2009.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca. Jury powołane przez organizatorów przyzna nagrody o lącznej wartości 3000 złotych. Nagrodzone i wyróżnione fotografie będą prezentowane na wystawie w Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach oraz na stronie internetowej konkursu. Organizatorzy zaplanowali również wydanie katalogu i okolicznościowych pocztówek.

Więcej szczegółowych informacji, regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową znaleźć można na stronie internetowej: www.kieleckieinaczej.wici.info
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
RAW Power 2.0 - niedroga alternatywa dla Lightrooma na Mac OS i iOS
20 Lis 2018
Po tym jak w 2015 roku Apple wycofało program Aperture z App Store’a, jego główny programista Nik Bhatt zaprezentował program RAW Power. Właśnie debiutuje jego najnowsza wersja.
0
Leica D-Lux 7 - uniwersalny kompakt w ekskluzywnym wydaniu
20 Lis 2018
Leica zaprezentowała dziś nowy model z serii kompaktów D-Lux. Czy konstrukcja ta czegoś Wam nie przypomina?
0
Zhiyun Crane 3 LAB i WeeBill LAB - stabilizatory, które na nowo definiować mają pracę z gimbalem
20 Lis 2018
Gimbale to dziś dla większości filmujących już chleb powszedni, a z roku na rok na rynku pojawiają się coraz doskonalsze konstrukcje. Jak do tej pory trudno było jednak o produkt doskonały. O takie miano chcą powalczyć nowe flagowe urządzenia z oferty Zhiyun Tech.
0
Aktualizacje obiektywów Tamron. Wraz z nowym softem otrzymamy kompatybilność z bezlusterkowym systemem Nikon Z
20 Lis 2018
SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2, SP 150-600mm f/5-6.3 VC USD G2 i 17-35 mm f/2.8-4 Di OSD to trzy obiektywy Tamrona, które po zaktualizowaniu będą kompatybilne z Nikonem Z6 i Z7 oraz adapterem FTZ.
0