"Kieleckie inaczej" - konkurs

ms
23 Kwi 2009
Fundacja Kultury Wici zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu fotograficznego "Kieleckie inaczej". Przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich fotografujących i ma na celu popularyzowanie walorów regionu świętokrzyskiego. Prace można nadsyłać do 30 maja.
W konkursie mogą wziać udział wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie. Tematem są Kielce oraz region świętokrzyski. Organizatorzy liczą na oryginalne, osobiste i niebanalne ujęcia regionu.
Każdy z uczestników może nadesłać do 3 prac. Przyjmowane są fotografie pojedyncze oraz zestawy do 3 zdjęć. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy wysyłać na adres:

"Fundacja Kultury Wici"
Baza Zbożowa
ul. Zbożowa 4
25-416 Kielce
z dopiskiem "Kieleckie inaczej 2009" do 30 maja 2009.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca. Jury powołane przez organizatorów przyzna nagrody o lącznej wartości 3000 złotych. Nagrodzone i wyróżnione fotografie będą prezentowane na wystawie w Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach oraz na stronie internetowej konkursu. Organizatorzy zaplanowali również wydanie katalogu i okolicznościowych pocztówek.

Więcej szczegółowych informacji, regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową znaleźć można na stronie internetowej: www.kieleckieinaczej.wici.info
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon zaprzestaje wszelkich działań na rynku brazylijskim
19 Wrz 2018
Pod koniec listopada 2017 roku Nikon zapowiedział zamknięcie kanałów sprzedaży internetowej w Brazylii. Teraz poinformował u zupełnym wycofaniu ze swojej działalności na tym rynku.
0
Nowe szkła Sigmy na horyzoncie. Czy na Photokinie zobaczymy aż 5 nowych obiektywów?
19 Wrz 2018
Jeśli wierzyć plotkom, już niebawem fani obiektywów Sigmy będą mieli kolejny powód do świętowania. Jak donosi serwis Nokishita, już niedługo premierę będzie miało 5 ciekawych szkieł, w tym model 70-200 mm.
0
Talent Roku 2018 - rusza kolejna edycja konkursu fotografii dokumentalnej i reportażowej. Nagrodą wystawa w Pix.House
19 Wrz 2018
Poznański Pix.House zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu, nakierowanego na projekty długoterminowe, opowiadające o człowieku. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 października.
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
19 Wrz 2018
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
0