"Kieleckie inaczej" - konkurs

ms
23 Kwi 2009
Fundacja Kultury Wici zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu fotograficznego "Kieleckie inaczej". Przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich fotografujących i ma na celu popularyzowanie walorów regionu świętokrzyskiego. Prace można nadsyłać do 30 maja.
W konkursie mogą wziać udział wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenie. Tematem są Kielce oraz region świętokrzyski. Organizatorzy liczą na oryginalne, osobiste i niebanalne ujęcia regionu.
Każdy z uczestników może nadesłać do 3 prac. Przyjmowane są fotografie pojedyncze oraz zestawy do 3 zdjęć. Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy wysyłać na adres:

"Fundacja Kultury Wici"
Baza Zbożowa
ul. Zbożowa 4
25-416 Kielce
z dopiskiem "Kieleckie inaczej 2009" do 30 maja 2009.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 czerwca. Jury powołane przez organizatorów przyzna nagrody o lącznej wartości 3000 złotych. Nagrodzone i wyróżnione fotografie będą prezentowane na wystawie w Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach oraz na stronie internetowej konkursu. Organizatorzy zaplanowali również wydanie katalogu i okolicznościowych pocztówek.

Więcej szczegółowych informacji, regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową znaleźć można na stronie internetowej: www.kieleckieinaczej.wici.info
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Monza AirCross 2, Mini-S I Slypod - rozwiązania dla entuzjastów filmowania
19 Kwi 2019
AirCross 2, gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, Mini-S, stabilizator do smartfonów i Slypod, zmotoryzowany monopod - oto trzy nowości firmy Gudsen, które poszerzają ofertę linii Moza.
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
19 Kwi 2019
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
19 Kwi 2019
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
0
Tokina FíRIN 100 mm f/2.8 FE AF Macro - do makro i do portretu. Niedroga alternatywa dla obiektywu Sony
19 Kwi 2019
Użytkownicy systemu Sony E mają powód do radości. Ofertę obiektywów wzbogacił właśnie wyjątkowo ciekawy i stosunkowo niedrogi obiektyw z linii FiRIN, który zachwycić ma zarówno portrecistów, jak i miłośników makro.
0