Będzie serial o Magnum Photos

Będzie serial o Magnum Photos
Trwają prace nad serialem poświęconym początkom legendarnej agencji Magnum Photos.
Robert Capa - International Center of Photography

Magnum Photos potwierdziło informacje o tym, że trwają prace nad serialem poświęconym historii agencji. Powracający do lat 40. film ma opowiadać o miłości, honorze i zdradzie - uczuciach, które były obecne w paryskiej siedzibie Magnum. Producentem filmu będzie Carnival Films - firma, która już od dłuższego czasu rozmawiała z prestiżową agencją o tym projekcie.

Propozycja produkcji została przedstawiona członkom agencji na zebraniu w lipcu br. Spotkała się z uznaniem fotografów, co było sygnałem do rozpoczęcia prac nad projektem poświęconym początkom agencji i jej założycielom.

Ekipa Magnum Photos ma pomagać producentom podczas pracy. Jej członkowie mają nadzieję, że serial przywróci należny agencji szacunek i przypomni, kto stoi za nowoczesnym fotoreportażem. Film nie posiada jeszcze tytułu i będziemy musieli na niego poczekać do 2017 roku.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2