Oddajmy fotograficzny hołd ofiarom katastrofy

Aktualizacja.Minął termin nadsyłania prac do naszej galerii, w której znalazły się zdjęcia dokumentujące okres żałoby narodowej. Dziś dodaliśmy ostatnie prace. Na początku tygodnia zachęcaliśmy Was do przesyłania zdjęć dokumentujących ten wyjątkowy moment w naszej historii. Przez cztery dni opublikowaliśmy blisko 50 Waszych fotografii. Dziękujemy wszystkim, którzy zareagowali na naszą akcję!
Nieczęsto zdarza się w historii Polski, żeby obywatele spontanicznie łączyli się w imię jednej idei lub wydarzenia. Data 10 kwietnia 2010 z pewnością przejdzie do historii jako rocznica ogromnej tragedii - tragicznej śmierci pary prezydenckiej, wielu ważnych funkcjonariuszy państwowych i towarzyszących im osób. Ale być może będzie to również data symbolizująca solidarność Polaków w obliczu tragedii narodowej. Uwiecznijmy ten wyjątkowy czas w historii naszego narodu na fotografiach czcząc w ten sposób pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem - zachęcaliśmy wczoraj.

Otrzymaliśmy wiele zdjęć, dlatego zdecydowaliśmy się prezentować tylko po jednym zdjęciu wybranych autorów.

fot. Marcin Luraniec

fot. Monika Grzybowska. Zdjęcie zrobione w dniu 11.04.2010 pod Ambasadą RP w Londynie upamiętniającym tragiczną śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony oraz innych urzędników państwowych.

fot. Tomasz Antoniszyn


Zobacz wszystkie zdjęcia (47)
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1