Steve McCurry: On Reading

Autor: Barbara Anioł

4 Październik 2016
Artykuł na: minutę

Ciekawym dalszych losów kariery Steve’a McCurry’ego przedstawiamy jego najnowszą publikację - Steve McCurry: On Reading. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.

Wydawnictwo Phaidon pozostaje wierne Steve’owi McCurry’emu. Lada moment możemy spodziewać się publikacji nowego albumu z pracami fotografa – Steve McCurry: On Reading. Wydawcy informują, że jego najnowszej książce będzie towarzyszył motyw przewodni obecny na każdym zdjęciu w zapowiadanym zbiorze, ma nim być przede wszystkim akt czytania i podkreślenie potęgi słowa pisanego.

Na 144 stronach albumu znajdziemy 66 zdjęć zebranych z ponad 40 lat różnych podróży fotografa, podkreślających wagę książki i możliwość swobodnego oddania się lekturze. O całości, w krótkim szkicu, opowie znany amerykański powieściopisarz i publicysta Paul Theroux.

Wstępne zamówienia na album można składać za pośrednictwem strony www.bookoff.pl, kontaktując się mailowo z obsługą księgarni. Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie wydawnictwa Phaidon.

Skopiuj link

Autor: Barbara Anioł

Miłośniczka literatury, jazzu, klasycznego rocka i fotografii. Interesuje się problematyką korespondencji sztuk. Wolne chwile spędza głównie w górach, ewentualnie w kuchni. Nie wyobraża sobie życia bez książek, dlatego dla Fotopolis pisze głównie o nich.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
„Na takie zaufanie pracuje się latami”. Portret antropologiczny śląskich Romów w książce „Inny [nie] obcy” Arkadiusza Goli
„Na takie zaufanie pracuje się latami”. Portret antropologiczny śląskich Romów w książce „Inny...
Arkadiusz Gola od ponad 30 lat fotografuje społeczność śląskich Romów. Efekty jego poszukiwań możemy oglądać w najnowszym projekcie „Inny [nie] obcy”, zamkniętym w formie wystawy...
33
Jesienne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Jesienne wydanie Digital Camera Polska w sprzedaży
Jak fotografować jesienne klimaty, zbliżyć się do dzikich zwierząt czy korzystać z filtrów? To oraz wiele innych porad i inspiracji znajdziecie na 150 stronach najnowszego numeru Digital Camera...
12
Jak robić lepsze zdjęcia smartfonem? Pobierz darmowego ebooka!
Jak robić lepsze zdjęcia smartfonem? Pobierz darmowego ebooka!
Portret, miasto, podróże i wiele więcej! Ten ebook to zbiór najważniejszych porad i wskazówek, dzięki którym szybko zaczniesz robić lepsze zdjęcia aparatem w swoim telefonie!
82