ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo

1
Maciej Luśtyk
10 Czerwiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Chcecie dodać waszym zdjęciom nieco charakteru? Teraz możecie to zrobić zupełnie za darmo. Aż do 19 czerwca program ON1 Effects 2019 możemy pobrać bezpłatnie ze strony producenta.

Zapewne słyszeliście już o ON1 Photo RAW - zaprezentowanym przed dwoma laty programie do edycji RAW-ów, który stara się być kompletną alternatywą dla Lightrooma. O ile jednak nie każdy będzie zainteresowany przesiadką z produktów Adobe, wszyscy z pewnością chętnie skorzystają z możliwości pozyskania nowych środków na to, by ich zdjęcia bardziej wyróżniały się z tłumu. To właśnie oferuje nam stworzona przez ten sam zespół aplikacja ON1 Effects 2019, którą aktualnie możemy pobrać za darmo.

Czym jest ON1 Effects 2019?

 

Jak sama nazwa wskazuje, to w gruncie rzeczy pokaźna biblioteka efektów, która pozwoli nam stylizowań nasze zdjęcia. To jednak znacznie więcej niż tylko zbiór prostych filtrów, z którymi zwykle kojarzy nam się słowo “efekty”. W ON1 znajdziemy m.in.: tablice LUT, symulacje filmów analogowych, panele do edycji zdjęć HDR, rozbudowane opcje konwersji do monochormu, a do tego dziesiątki tekstur i ramek. Dodatkowo otrzymujemy niezbędne narzędzia do retuszu, ciekawe opcje maskowania oraz możliwość edytowania i łączenia wbudowanych filtrów, a także tworzenia własnych presetów. Jednym słowem wszystko, by dodać naszym zdjęciom nieco charakteru.

Co ważne program działa nie tylko jako osobna aplikacja czy dodatek do programu ON1 Photo RAW, ale także w formie wtyczki do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements (wersja 14 i nowsze), Lightroom i Apple Photos.

Jak pobrać?

Program ON1 Effects 2019 dostępny jest do pobrania za darmo w wersji na komputery Mac i Windows ze strony producenta jeszcze do 19 czerwca. Aby to zrobić należy przejść do sklepu producenta i pobrać wspomnianą aplikację, a następnie założyć nowe konto ON1.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem on1.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Aplikacja Nikon Snapbridge nareszcie pozwala na transfer plików RAW
Aplikacja Nikon Snapbridge nareszcie pozwala na transfer plików RAW
Dobra wiadomość dla osób, lubiących edytować swoje zdjęcia na urządzeniach mobilnych. Ale to nie jedyne nowości.
16
1
Nowe otwarcie ON1. Oprócz Photo RAW 2020, zobaczymy też edytor wideo, aplikację mobilną i usługę synchronizacji urządzeń
Nowe otwarcie ON1. Oprócz Photo RAW 2020, zobaczymy też edytor wideo, aplikację mobilną i usługę...
Aplikacja ON1 Photo RAW z każda kolejną odsłoną staje się poważniejszą konkurencją dla Lightrooma. Jednak apetyt programistów jest znacznie większy. Już niedługo...
15
0
Luminar 4: Zobacz, jak działa w praktyce inteligentny system podmiany nieba na zdjęciach
Luminar 4: Zobacz, jak działa w praktyce inteligentny system podmiany nieba na zdjęciach
Nowa wersja programu Luminar pojawi się już jesienią. Jedną z głównych nowości będzie rewolucyjny system Sky Replacement Tool, oparty o układ AI. Wiemy już jak będzie...
23
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)