ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo

ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo

Chcecie dodać waszym zdjęciom nieco charakteru? Teraz możecie to zrobić zupełnie za darmo. Aż do 19 czerwca program ON1 Effects 2019 możemy pobrać bezpłatnie ze strony producenta.

Zapewne słyszeliście już o ON1 Photo RAW - zaprezentowanym przed dwoma laty programie do edycji RAW-ów, który stara się być kompletną alternatywą dla Lightrooma. O ile jednak nie każdy będzie zainteresowany przesiadką z produktów Adobe, wszyscy z pewnością chętnie skorzystają z możliwości pozyskania nowych środków na to, by ich zdjęcia bardziej wyróżniały się z tłumu. To właśnie oferuje nam stworzona przez ten sam zespół aplikacja ON1 Effects 2019, którą aktualnie możemy pobrać za darmo.

Czym jest ON1 Effects 2019?

 

Jak sama nazwa wskazuje, to w gruncie rzeczy pokaźna biblioteka efektów, która pozwoli nam stylizowań nasze zdjęcia. To jednak znacznie więcej niż tylko zbiór prostych filtrów, z którymi zwykle kojarzy nam się słowo “efekty”. W ON1 znajdziemy m.in.: tablice LUT, symulacje filmów analogowych, panele do edycji zdjęć HDR, rozbudowane opcje konwersji do monochormu, a do tego dziesiątki tekstur i ramek. Dodatkowo otrzymujemy niezbędne narzędzia do retuszu, ciekawe opcje maskowania oraz możliwość edytowania i łączenia wbudowanych filtrów, a także tworzenia własnych presetów. Jednym słowem wszystko, by dodać naszym zdjęciom nieco charakteru.

Co ważne program działa nie tylko jako osobna aplikacja czy dodatek do programu ON1 Photo RAW, ale także w formie wtyczki do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements (wersja 14 i nowsze), Lightroom i Apple Photos.

Jak pobrać?

Program ON1 Effects 2019 dostępny jest do pobrania za darmo w wersji na komputery Mac i Windows ze strony producenta jeszcze do 19 czerwca. Aby to zrobić należy przejść do sklepu producenta i pobrać wspomnianą aplikację, a następnie założyć nowe konto ON1.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem on1.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4