ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo

Autor: Maciej Luśtyk

10 Czerwiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Chcecie dodać waszym zdjęciom nieco charakteru? Teraz możecie to zrobić zupełnie za darmo. Aż do 19 czerwca program ON1 Effects 2019 możemy pobrać bezpłatnie ze strony producenta.

Zapewne słyszeliście już o ON1 Photo RAW - zaprezentowanym przed dwoma laty programie do edycji RAW-ów, który stara się być kompletną alternatywą dla Lightrooma. O ile jednak nie każdy będzie zainteresowany przesiadką z produktów Adobe, wszyscy z pewnością chętnie skorzystają z możliwości pozyskania nowych środków na to, by ich zdjęcia bardziej wyróżniały się z tłumu. To właśnie oferuje nam stworzona przez ten sam zespół aplikacja ON1 Effects 2019, którą aktualnie możemy pobrać za darmo.

Czym jest ON1 Effects 2019?

 

Jak sama nazwa wskazuje, to w gruncie rzeczy pokaźna biblioteka efektów, która pozwoli nam stylizowań nasze zdjęcia. To jednak znacznie więcej niż tylko zbiór prostych filtrów, z którymi zwykle kojarzy nam się słowo “efekty”. W ON1 znajdziemy m.in.: tablice LUT, symulacje filmów analogowych, panele do edycji zdjęć HDR, rozbudowane opcje konwersji do monochormu, a do tego dziesiątki tekstur i ramek. Dodatkowo otrzymujemy niezbędne narzędzia do retuszu, ciekawe opcje maskowania oraz możliwość edytowania i łączenia wbudowanych filtrów, a także tworzenia własnych presetów. Jednym słowem wszystko, by dodać naszym zdjęciom nieco charakteru.

Co ważne program działa nie tylko jako osobna aplikacja czy dodatek do programu ON1 Photo RAW, ale także w formie wtyczki do programów Adobe Photoshop, Photoshop Elements (wersja 14 i nowsze), Lightroom i Apple Photos.

Jak pobrać?

Program ON1 Effects 2019 dostępny jest do pobrania za darmo w wersji na komputery Mac i Windows ze strony producenta jeszcze do 19 czerwca. Aby to zrobić należy przejść do sklepu producenta i pobrać wspomnianą aplikację, a następnie założyć nowe konto ON1.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem on1.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Nowa aktualizacja Lightrooma zamieni kita w jasną stałkę. Czy jest jeszcze sens kupować jasne obiektywy?
Nowa aktualizacja Lightrooma zamieni kita w jasną stałkę. Czy jest jeszcze sens kupować jasne...
Po co wydawać krocie na drogie obiektywy, skoro ich plastykę możemy zasymulować na etapie postprodukcji? Nowa aktualizacja Lightrooma wprowadza kolejne funkcje oparte o AI, m.in....
9
Newell BattFindr - aplikacja, która pozwoli łatwo znaleźć zamiennik akumulatora do aparatu
Newell BattFindr - aplikacja, która pozwoli łatwo znaleźć zamiennik akumulatora do aparatu
Nie znasz się na symbolach i oznaczeniach i niie wiesz, jaki zamiennik akumulatora będzie odpowiedni dla Twojego sprzętu? Z pomocą...
1
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe zapowiada szereg nowych, opartych o układy generatywnej AI funkcji programu Premiere, które pozwolą robić rzeczy, jakie wcześniej wydawały się niemożliwe. Rewolucja w edycji...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)