Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Profoto OCF Gels - kolorowa kreatywność

0

Autor:

23 Marzec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Profoto, znany i ceniony przez zawodowców producent akcesoriów oświetleniowym, zaprezentował nowe filtry żelowe, które z pewnością przykują uwagę niejednego strobisty. Wraz z nimi firma pokazała dedykowany uchwyt, kompatybilny z popularnymi lampami Profoto B1 i B2.

Rodzina akcesoriów firmy Profoto powiększyła się o nowe rozwiązanie. OCF Gels to wymienne filtry żelowe wraz ze specjalnie zaprojektowanym uchwytem, dzięki któremu będziemy w stanie efektywnie pracować z lampami B1 i B2. W skład zaprezentowanego zestawu wchodzi 20 modeli filtrów żelowych. 10 z nich to typowe rozwiązania służące kolorystycznej korekcie światła lamp błyskowych. Dzięki temu precyzyjnie dopasujemy barwę do zastanych warunków oświetleniowych.

 

Kolekcję uzupełnia 10 różnokolorowych filtrów efektowych. Wśród nich znajdziemy między innymi filtry o kolorze różowym, bursztynowym, lawendowym, błękitnym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym czy magenta.

Filtry OCF Gels możecie nabyć w dwóch wariantach cenowym. Pierwszy to Starter Kit, w którym znajdziecie uchwyt oraz 10 najpopularniejszych filtrów. Jego cena to $59. Drugi to niemal dwa razy droższy ($99) OCF Colour Correction Gel Pack. Składa się on przede wszystkim z uchwytu oraz 20 filtrów korekcyjnych oraz filtrów efektowych.

Szczegółowe informacje o produktach znajdziecie na stronie profoto.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Najbardziej zaawansowany symulator oświetlenia studyjnego doczekał się pokaźnej aktualizacji, która pozwoli szczegółowo zaplanować oświetlenie na planie filmowym....
1
0
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Oprogramowanie spod szyldu C1 nigdy nie należało do tanich, teraz jednak będzie jeszcze mniej osiągalne. Od poniedziałku1 stycznia ceny poszczególnych pakietów znacznie wzrosną.
2
0
Aplikacja DJI GO 4 otrzymuje tryb prywatny - dane o locie nie będą wysyłane do sieci
Aplikacja DJI GO 4 otrzymuje tryb prywatny - dane o locie nie będą wysyłane do sieci
Choć podobną funkcjonalność oferuje już aplikacja DJI Pilot, tryb lokalnych danych dopiero teraz trafia do apki GO, kontrolującej konsumenckie drony producenta. Dzięki...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)