Profoto OCF Gels - kolorowa kreatywność

0
23 Marzec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Profoto, znany i ceniony przez zawodowców producent akcesoriów oświetleniowym, zaprezentował nowe filtry żelowe, które z pewnością przykują uwagę niejednego strobisty. Wraz z nimi firma pokazała dedykowany uchwyt, kompatybilny z popularnymi lampami Profoto B1 i B2.

Rodzina akcesoriów firmy Profoto powiększyła się o nowe rozwiązanie. OCF Gels to wymienne filtry żelowe wraz ze specjalnie zaprojektowanym uchwytem, dzięki któremu będziemy w stanie efektywnie pracować z lampami B1 i B2. W skład zaprezentowanego zestawu wchodzi 20 modeli filtrów żelowych. 10 z nich to typowe rozwiązania służące kolorystycznej korekcie światła lamp błyskowych. Dzięki temu precyzyjnie dopasujemy barwę do zastanych warunków oświetleniowych.

 

Kolekcję uzupełnia 10 różnokolorowych filtrów efektowych. Wśród nich znajdziemy między innymi filtry o kolorze różowym, bursztynowym, lawendowym, błękitnym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym czy magenta.

Filtry OCF Gels możecie nabyć w dwóch wariantach cenowym. Pierwszy to Starter Kit, w którym znajdziecie uchwyt oraz 10 najpopularniejszych filtrów. Jego cena to $59. Drugi to niemal dwa razy droższy ($99) OCF Colour Correction Gel Pack. Składa się on przede wszystkim z uchwytu oraz 20 filtrów korekcyjnych oraz filtrów efektowych.

Szczegółowe informacje o produktach znajdziecie na stronie profoto.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Rewolucyjne oprogramowanie od Skylum Software zadebiutuje oficjalnie już za miesiąc, ale jeszcze dziś możesz kupić Luminar 4 w przedsprzedaży o 10 dolarów taniej.
0
2
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie czarno-białych zdjęć, retusz skóry i wiele więcej
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie...
Nie każdy potrzebuje kombajnu w postaci pełnych wersji programów Photoshop czy Lightroom. Dla osób nie zajmujących się obróbką zdjęć i filmów zawodowo, Adobe ma...
24
0
Exposure X5 - alternatywa dla Lightrooma staje się coraz lepsza
Exposure X5 - alternatywa dla Lightrooma staje się coraz lepsza
Nowa generacja edytora RAW, który dla wielu może stać się zastępstwem dla Lightrooma wprowadza szereg nowości, w tym między innymi zaawansowane funkcje maskowania i...
11
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)