Samyang XEEN - nowa linia obiektywów już wkrótce

Samyang XEEN - nowa linia obiektywów już wkrótce
10 sierpnia Smayang zaprezentuje nową linię obiektywów o nazwie XEEN. Na razie producent uruchomił dedykowaną im stronę internetową, jednak nie udostępnia szczegółów odnośnie ich specyfikacji. Tutaj więcej światła rzuca portal cinescopophilia.com, według którego będą to obiektywy filmowe i udostępnia ich pierwsze zdjęcia.
Póki co, na witrynie xeenglobal.com zobaczymy jedynie stronę startową i niewiele zdradzające zdjęcia detali obiektywów. Więcej światła na nowe szkła rzuca serwis cinepophilia.com. Według udostępnionych informacji w skład nowej serii XEEN wejdą 3 modele o ogniskowych 24, 50 i 85 mm ze światłem T/1.5. Obiektywy mają być dostępne w wersjach z mocowaniem do systemów PL, Nikon F, Canon EF, Sony E i Mikro Cztery Trzecie.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Szkła z nowej linii XEEN mają zostać oficjalnie zaprezentowane 10 sierpnia 2015 roku. Według informacji podanych przez serwis, obiektywy będą oferowane w cenie $2495. Więcej informacji już wkrótce znajdziecie na stronie xeenglobal.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1