Samyang XEEN - nowa linia obiektywów już wkrótce

Samyang XEEN - nowa linia obiektywów już wkrótce
10 sierpnia Smayang zaprezentuje nową linię obiektywów o nazwie XEEN. Na razie producent uruchomił dedykowaną im stronę internetową, jednak nie udostępnia szczegółów odnośnie ich specyfikacji. Tutaj więcej światła rzuca portal cinescopophilia.com, według którego będą to obiektywy filmowe i udostępnia ich pierwsze zdjęcia.
Póki co, na witrynie xeenglobal.com zobaczymy jedynie stronę startową i niewiele zdradzające zdjęcia detali obiektywów. Więcej światła na nowe szkła rzuca serwis cinepophilia.com. Według udostępnionych informacji w skład nowej serii XEEN wejdą 3 modele o ogniskowych 24, 50 i 85 mm ze światłem T/1.5. Obiektywy mają być dostępne w wersjach z mocowaniem do systemów PL, Nikon F, Canon EF, Sony E i Mikro Cztery Trzecie.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Szkła z nowej linii XEEN mają zostać oficjalnie zaprezentowane 10 sierpnia 2015 roku. Według informacji podanych przez serwis, obiektywy będą oferowane w cenie $2495. Więcej informacji już wkrótce znajdziecie na stronie xeenglobal.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4