LeicaStore.pl - sklep z czerwoną kropką

Właśnie ruszył sklep internetowy z produktami firmy Leica. Aparaty, obiektywy, akcesoria fotograficzne, ale też lornetki, dalmierze czy projektory - wszystko co ma na obudowie charakterystyczną czerwoną kropkę będzie można dostać na stronie LeicaStore.pl.

Ruszył sklep {LNK|http://www.leicastore.pl;LeicaStore.pl. W jego ofercie znalazły się niemal wszystkie produkty Leiki: od aparatów kompaktowych, przez M-system, po lornetki i projektory. Operator sklepu jest autoryzowanym dealerem tej marki w Polsce. Jak można wyczytać na stronie, LeicaStore to sklep dla fanów Leiki, prowadzony przez fanów Leiki. Nie powinno być więc kłopotów z uzyskaniem wszelkich informacji przed zakupem sprzętu.]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0