6x7.com.pl nowym dealerem marki Sigma

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Sigma informuje o poszerzeniu sieci sprzedaży o warszawski sklep 6x7 Fotografia Profesjonalna, mieszczący się przy ul. Rudzkiej 28. Kupujący do końca września otrzymają za darmo przedłużoną gwarancję na obiektywy.

Materiał partnera

6×7 Fotografia Profesjonalna to sklep stworzony z pasji i prowadzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Znaleźć tutaj można produkty takich marek jak Hasselblad, Profoto, Leica, Gitzo, Wimberley, Sekonic, PocketWizard, Peli czy ThinkTank. Od teraz będzie także oferował swoim Klientom wszystkie produkty marki SIGMA, włącznie z aparatami SIGMA fp i fp L oraz obiektywami SIGMA z mocowaniami L-mount.

„6x7 to sklep skierowany do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszego sprzętu na rynku. Dlatego cieszymy się, że w naszym portfolio pojawia się japońska marka Sigma, która oferuje przede wszystkim świetne obiektywy, ale również nietuzinkowe aparaty. Pojawienie się Sigma w naszym sklepie zwiększa także portfolio obiektywów dostępnych do aparatów Leica SL2 i SL2-S. Zapraszamy na Rudzką 28 i do sieci, na stronę 6x7.com.pl!” - mówi Marek Mikołajczyk, specjalista ds. sprzedaży w sklepie 6x7.

Na kupujących czekają inauguracyjne promocje

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży marki Sigma w 6x7, przygotowaliśmy dla Klientów specjalną promocję. Wszystkie obiektywy Sigma kupione do końca września 2022 w salonie 6x7 oraz na stronie 6x7.com.pl, otrzymają bezpłatne wydłużenie gwarancji do 5 lat.

Dodatkowo, razem ze sklepem 6x7 przygotowujemy kilka dodatkowych atrakcji jak warsztaty czy dni otwarte. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Więcej informacji o sklepie 6x7 znajdziesz na stronie:

Więcej informacji o marce SIGMA znajdziesz na stronach:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Na rynku aparatów liczą się 2 firmy. Ale nie kieruj się tym przy wyborze sprzętu
Na rynku aparatów liczą się 2 firmy. Ale nie kieruj się tym przy wyborze sprzętu
Ostatnie lata to czas dużych zmian dla firm fotograficznych. Jaki udział w rynku mają poszczególne marki? Oto najnowsze zestawienie popularności poszczególnych...
12
8K 60 kl./s, migawka globalna i niski pobór mocy - czy nowy sensor Atomos zrewolucjonizuje rynek filmujących aparatów?
8K 60 kl./s, migawka globalna i niski pobór mocy - czy nowy sensor Atomos zrewolucjonizuje rynek...
Niedawno w sieci pojawiły się informacje o nowej matrycy, nad którą pracować ma firma Atomos, znana z rejestratorów obrazu. Dziś znamy już na jej temat więcej...
6
Shutterstock integruje generator grafiki DALL-E 2. Oni na nim zarobią, ale tobie nie pozwolą
Shutterstock integruje generator grafiki DALL-E 2. Oni na nim zarobią, ale tobie nie pozwolą
Jeśli nie możesz kogoś pokonać, przyłącz się do niego. Shutterstock wybiega na przeciw rewolucji i zaoferuje pierwszy ogólnodostępny komercyjny generator AI,...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)