6x7.com.pl nowym dealerem marki Sigma

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Sigma informuje o poszerzeniu sieci sprzedaży o warszawski sklep 6x7 Fotografia Profesjonalna, mieszczący się przy ul. Rudzkiej 28. Kupujący do końca września otrzymają za darmo przedłużoną gwarancję na obiektywy.

Materiał partnera

6×7 Fotografia Profesjonalna to sklep stworzony z pasji i prowadzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Znaleźć tutaj można produkty takich marek jak Hasselblad, Profoto, Leica, Gitzo, Wimberley, Sekonic, PocketWizard, Peli czy ThinkTank. Od teraz będzie także oferował swoim Klientom wszystkie produkty marki SIGMA, włącznie z aparatami SIGMA fp i fp L oraz obiektywami SIGMA z mocowaniami L-mount.

„6x7 to sklep skierowany do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszego sprzętu na rynku. Dlatego cieszymy się, że w naszym portfolio pojawia się japońska marka Sigma, która oferuje przede wszystkim świetne obiektywy, ale również nietuzinkowe aparaty. Pojawienie się Sigma w naszym sklepie zwiększa także portfolio obiektywów dostępnych do aparatów Leica SL2 i SL2-S. Zapraszamy na Rudzką 28 i do sieci, na stronę 6x7.com.pl!” - mówi Marek Mikołajczyk, specjalista ds. sprzedaży w sklepie 6x7.

Na kupujących czekają inauguracyjne promocje

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży marki Sigma w 6x7, przygotowaliśmy dla Klientów specjalną promocję. Wszystkie obiektywy Sigma kupione do końca września 2022 w salonie 6x7 oraz na stronie 6x7.com.pl, otrzymają bezpłatne wydłużenie gwarancji do 5 lat.

Dodatkowo, razem ze sklepem 6x7 przygotowujemy kilka dodatkowych atrakcji jak warsztaty czy dni otwarte. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Więcej informacji o sklepie 6x7 znajdziesz na stronie:

Więcej informacji o marce SIGMA znajdziesz na stronach:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)