6x7.com.pl nowym dealerem marki Sigma

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Sigma informuje o poszerzeniu sieci sprzedaży o warszawski sklep 6x7 Fotografia Profesjonalna, mieszczący się przy ul. Rudzkiej 28. Kupujący do końca września otrzymają za darmo przedłużoną gwarancję na obiektywy.

Materiał partnera

6×7 Fotografia Profesjonalna to sklep stworzony z pasji i prowadzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Znaleźć tutaj można produkty takich marek jak Hasselblad, Profoto, Leica, Gitzo, Wimberley, Sekonic, PocketWizard, Peli czy ThinkTank. Od teraz będzie także oferował swoim Klientom wszystkie produkty marki SIGMA, włącznie z aparatami SIGMA fp i fp L oraz obiektywami SIGMA z mocowaniami L-mount.

„6x7 to sklep skierowany do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszego sprzętu na rynku. Dlatego cieszymy się, że w naszym portfolio pojawia się japońska marka Sigma, która oferuje przede wszystkim świetne obiektywy, ale również nietuzinkowe aparaty. Pojawienie się Sigma w naszym sklepie zwiększa także portfolio obiektywów dostępnych do aparatów Leica SL2 i SL2-S. Zapraszamy na Rudzką 28 i do sieci, na stronę 6x7.com.pl!” - mówi Marek Mikołajczyk, specjalista ds. sprzedaży w sklepie 6x7.

Na kupujących czekają inauguracyjne promocje

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży marki Sigma w 6x7, przygotowaliśmy dla Klientów specjalną promocję. Wszystkie obiektywy Sigma kupione do końca września 2022 w salonie 6x7 oraz na stronie 6x7.com.pl, otrzymają bezpłatne wydłużenie gwarancji do 5 lat.

Dodatkowo, razem ze sklepem 6x7 przygotowujemy kilka dodatkowych atrakcji jak warsztaty czy dni otwarte. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Więcej informacji o sklepie 6x7 znajdziesz na stronie:

Więcej informacji o marce SIGMA znajdziesz na stronach:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
DPReview znika z sieci. Podziękujcie Amazonowi
DPReview znika z sieci. Podziękujcie Amazonowi
Po 25 latach działalności swoje podwoje zamyka jeden z największych i najbardziej uznanych serwisów internetowych poświęconych fotografii. Zamknięcie strony towarzyszy...
0
HeadshotPro - usługa AI, która chce zastąpić fotografów portretowych
HeadshotPro - usługa AI, która chce zastąpić fotografów portretowych
Rozwiązania AI wkradają się w rynek fotograficzny w zastraszającym tempie. Nowy serwis HeadshotPro obiecuje wygenerowanie profesjonalnie wyglądających fotografii typu...
7
Zdjęcie AI nagrodzone w Sony World Photography Awards 2023
Zdjęcie AI nagrodzone w Sony World Photography Awards 2023
Niedopatrzenie czy celowy wybór, będący znakiem naszych czasów? Sony World Photography Awards jest pierwszym wysokiej rangi konkursem fotograficznym, który...
21
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)