6x7.com.pl nowym dealerem marki Sigma

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Sierpień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marki Sigma informuje o poszerzeniu sieci sprzedaży o warszawski sklep 6x7 Fotografia Profesjonalna, mieszczący się przy ul. Rudzkiej 28. Kupujący do końca września otrzymają za darmo przedłużoną gwarancję na obiektywy.

Materiał partnera

6×7 Fotografia Profesjonalna to sklep stworzony z pasji i prowadzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Znaleźć tutaj można produkty takich marek jak Hasselblad, Profoto, Leica, Gitzo, Wimberley, Sekonic, PocketWizard, Peli czy ThinkTank. Od teraz będzie także oferował swoim Klientom wszystkie produkty marki SIGMA, włącznie z aparatami SIGMA fp i fp L oraz obiektywami SIGMA z mocowaniami L-mount.

„6x7 to sklep skierowany do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszego sprzętu na rynku. Dlatego cieszymy się, że w naszym portfolio pojawia się japońska marka Sigma, która oferuje przede wszystkim świetne obiektywy, ale również nietuzinkowe aparaty. Pojawienie się Sigma w naszym sklepie zwiększa także portfolio obiektywów dostępnych do aparatów Leica SL2 i SL2-S. Zapraszamy na Rudzką 28 i do sieci, na stronę 6x7.com.pl!” - mówi Marek Mikołajczyk, specjalista ds. sprzedaży w sklepie 6x7.

Na kupujących czekają inauguracyjne promocje

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży marki Sigma w 6x7, przygotowaliśmy dla Klientów specjalną promocję. Wszystkie obiektywy Sigma kupione do końca września 2022 w salonie 6x7 oraz na stronie 6x7.com.pl, otrzymają bezpłatne wydłużenie gwarancji do 5 lat.

Dodatkowo, razem ze sklepem 6x7 przygotowujemy kilka dodatkowych atrakcji jak warsztaty czy dni otwarte. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Więcej informacji o sklepie 6x7 znajdziesz na stronie:

Więcej informacji o marce SIGMA znajdziesz na stronach:

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Erwin Olaf nie żyje. Holenderski fotograf zmarł w wieku 64 lat
Erwin Olaf nie żyje. Holenderski fotograf zmarł w wieku 64 lat
Słynny holenderski fotograf zmarł nagle w Amsterdamie. O śmierci Erwina Olafa poinformowali na Instagramie jego współpracownicy ze studia.
11
W ciągu 1,5 roku AI stworzyło więcej obrazów niż fotografowie przez 150 lat
W ciągu 1,5 roku AI stworzyło więcej obrazów niż fotografowie przez 150 lat
Mówi się, że nie liczy się ilośc, tylko jakość. Najnowsze statystyki nie pozostawiają jednak wątpliwości - za większość przekazu wizualnego już niedługo będą odpowiadały generatory...
6
Rok 2023 na półmetku - rynek aparatów odbił się od dna. Ale czy na długo?
Rok 2023 na półmetku - rynek aparatów odbił się od dna. Ale czy na długo?
Po bardzo optymistycznym roku 2022, rynek aparatów kontynuuje trend zwyżkowy. Wygląda na to, że dekadę recesji mamy już na dobre za sobą. Czy jednak skorzystają na tym użytkownicy?
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)