Światło dla Ukrainy - Quadralite przekaże 500 latarek dla walczących o Ukrainę

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Marzec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite włącza się w akcje pomocy Ukrainie. W ramach wsparcia marka przekaże 500 sztuk kieszonkowych lamp Sparkle, mogących służyć za przenośne oświetlenie i latarki. Wy też możecie pomóc.

Materiał partnera:

Wszyscy znamy obecną sytuację naszego wschodniego sąsiada. Wielu z nas organizuje pomoc na własną rękę lub poprzez zorganizowane zbiórki. Wśród listy wielu artykułów, które są teraz bardzo potrzebne tam na miejscu, znajdują się również latarki i przenośne lampki.

Marka Quadralite nie chce pozostać obojętna - jeden z naszych produktów - Quadralite Sparkle świetnie odpowiada na to zapotrzebowanie. Dla tego zdecydowaliśmy się przekazać 500 sztuk dla walczących obywateli Ukrainy.

Ale to nie wszystko - możecie Państwo również włączyć się w tą pomoc. Wystarczy zamówić w naszym oficjalnym sklepie internetowym ten produkt w dowolnej ilości, w danych klienta dodać dopisek „dla Ukrainy” i wybrać odbiór osobisty. Wszystkie w ten sposób zamówione produkty zostaną dołączone do pomocy organizowanej przez nas wspólnie z krakowską Fundacja Widowisk Masowych i dostarczone na Ukrainę.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
„Całe to piękno i krew” - film o Nan Goldin w kinach od 16 czerwca
Po otrzymaniu Złotego Lwa, nominacji do Oscara i ciepłym przyjęciu na festiwalu Millennium Docs Against Gravity, przejmujący dokument o kultowej fotografce Nan Goldin trafia na ekrany...
15
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Jury Fotograficznej Publikacji Roku wyłoniło listę wyróżnionych książek fotograficznych. Zwycięską publikację poznamy 15 czerwca podczas otwarcia Fotofestiwalu w Łodzi.
1
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Kiedyś stanowiły marzenie każdego fotografa studyjnego, dziś przechodzą do historii. Hasselblad poinformował, że nie będzie już rozwijał swojego średnioformatowego systemu H.
14
Powiązane artykuły