Światło dla Ukrainy - Quadralite przekaże 500 latarek dla walczących o Ukrainę

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Marzec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite włącza się w akcje pomocy Ukrainie. W ramach wsparcia marka przekaże 500 sztuk kieszonkowych lamp Sparkle, mogących służyć za przenośne oświetlenie i latarki. Wy też możecie pomóc.

Materiał partnera:

Wszyscy znamy obecną sytuację naszego wschodniego sąsiada. Wielu z nas organizuje pomoc na własną rękę lub poprzez zorganizowane zbiórki. Wśród listy wielu artykułów, które są teraz bardzo potrzebne tam na miejscu, znajdują się również latarki i przenośne lampki.

Marka Quadralite nie chce pozostać obojętna - jeden z naszych produktów - Quadralite Sparkle świetnie odpowiada na to zapotrzebowanie. Dla tego zdecydowaliśmy się przekazać 500 sztuk dla walczących obywateli Ukrainy.

Ale to nie wszystko - możecie Państwo również włączyć się w tą pomoc. Wystarczy zamówić w naszym oficjalnym sklepie internetowym ten produkt w dowolnej ilości, w danych klienta dodać dopisek „dla Ukrainy” i wybrać odbiór osobisty. Wszystkie w ten sposób zamówione produkty zostaną dołączone do pomocy organizowanej przez nas wspólnie z krakowską Fundacja Widowisk Masowych i dostarczone na Ukrainę.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Rusza głosowanie na zdjęcie XX-lecia konkursu Grand Press Photo
Trwa XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Reporterskiej – Grand Press Photo. Z okazji jubileuszu internauci mogą wskazać Zdjęcie XX-lecia. Głosować można do 10 maja br.
6
Focus Nordic przejmuje wyłączną dystrybucję Ilford Photo
Focus Nordic przejmuje wyłączną dystrybucję Ilford Photo
Materiały światłoczułe kultowej marki Ilford mają nowego dystrybutora. Od teraz wyłącznym przedstawicielem firmy na polskim rynku zostaje Focus Nordic.
6
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Powiązane artykuły