Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Fujifilm partnerem fotograficznym Orlen Super Race

1

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Lipiec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Wyścigi samochodowe to moc emocji i adrenaliny, brawurowe przejazdy, to także doskonałe warunki na uchwycenie wyjątkowych kadrów. Właśnie dlatego sprzęt Fujifilm będzie towarzyszył Orlen Super Race w Polsce i w Czechach. W najbliższy weekend trzecia runda zmagań w Opolu, na poligonie Winów-Górki.

"Orlen Super Race odbywających się w Polsce i w Czechach. Wyścigi to nie tylko emocje i adrenalina dla ich uczestników i widzów, to także ogromne wyzwanie dla fotografów, którzy mają jedną, jedyną i niepowtarzalną szansę na uchwycenie właściwego momentu wykonanie dynamicznego zdjęcia. Dlatego też podczas tego typu imprez bardzo ważny jest odpowiedni, niezawodny i szybki sprzęt fotograficzny, jak Fujifilm.” – powiedział Tomasz Taberski, Business Unit Manager Imaging Division Fujifilm Central & Eastern European Region.

fot. Łukasz Łazarz

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników wyścigi Orlen Super Race, których ranga  urosła do międzynarodowej, przyciąga coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Czech i Niemiec, co czyni rywalizację jeszcze bardziej emocjonującą. W sumie na liście zgłoszonych do 3 wyścigów widnieje ponad 230  załóg osiągających z rundy na rundę coraz lepsze wyniki, co pokazują zdobyte czasy, gdzie różnice dochodzą do setnych sekundy. Zawodnicy  rywalizują w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody.

Już w ten weekend III rundę zmagać będzie można obserwować w Opolu, na poligonie Winów-Górki.

Zawody można śledzić na stronie super-rally.eu.

Materiał partnera

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon prognozuje, że rok fiskalny 2020 zamknie z rekordową stratą. W związku z tym planuje obcięcie kosztów operacyjnych i skupienie się na kluczowych...
16
1
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Już szesnasty rok z rzędu prezentujemy najlepsze aparaty, obiektywy, akcesoria i wydarzenia fotograficzne minionego roku, które nasi czytelnicy wybrali w Plebiscycie...
30
3
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Powiązane artykuły