Fujifilm partnerem fotograficznym Orlen Super Race

1

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Lipiec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Wyścigi samochodowe to moc emocji i adrenaliny, brawurowe przejazdy, to także doskonałe warunki na uchwycenie wyjątkowych kadrów. Właśnie dlatego sprzęt Fujifilm będzie towarzyszył Orlen Super Race w Polsce i w Czechach. W najbliższy weekend trzecia runda zmagań w Opolu, na poligonie Winów-Górki.

"Orlen Super Race odbywających się w Polsce i w Czechach. Wyścigi to nie tylko emocje i adrenalina dla ich uczestników i widzów, to także ogromne wyzwanie dla fotografów, którzy mają jedną, jedyną i niepowtarzalną szansę na uchwycenie właściwego momentu wykonanie dynamicznego zdjęcia. Dlatego też podczas tego typu imprez bardzo ważny jest odpowiedni, niezawodny i szybki sprzęt fotograficzny, jak Fujifilm.” – powiedział Tomasz Taberski, Business Unit Manager Imaging Division Fujifilm Central & Eastern European Region.

fot. Łukasz Łazarz

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników wyścigi Orlen Super Race, których ranga  urosła do międzynarodowej, przyciąga coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Czech i Niemiec, co czyni rywalizację jeszcze bardziej emocjonującą. W sumie na liście zgłoszonych do 3 wyścigów widnieje ponad 230  załóg osiągających z rundy na rundę coraz lepsze wyniki, co pokazują zdobyte czasy, gdzie różnice dochodzą do setnych sekundy. Zawodnicy  rywalizują w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody.

Już w ten weekend III rundę zmagać będzie można obserwować w Opolu, na poligonie Winów-Górki.

Zawody można śledzić na stronie super-rally.eu.

Materiał partnera

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rok 2020 na półmetku - rynek aparatów wrócił do poziomu sprzed ery cyfrowej i nie zanosi się na poprawę
Rok 2020 na półmetku - rynek aparatów wrócił do poziomu sprzed ery cyfrowej i nie zanosi się na...
Rynek fotograficzny znajduje się w recesji od przeszło dekady. Teraz jednak kryzys przekracza kolejną barierę. Czy producenci będą w stanie poradzić sobie w nowych...
4
0
Kodak przerzuca się na produkcję leków. 3-krotny wzrost wartości firmy w ciągu jednego dnia
Kodak przerzuca się na produkcję leków. 3-krotny wzrost wartości firmy w ciągu jednego dnia
Niegdysiejszy gigant fotograficzny otrzymał rządowe wsparcie w wysokości 765 mln dolarów, które pomoże firmie dokonać strategicznego przebranżowienia.
29
2
Nowa strona Next77
Nowa strona Next77
Firma Next77 - dystrybutor sprzętu fotograficznego, ma przyjemność poinformować o uruchomieniu nowej, ulepszonej wersji swojej strony internetowej.
0
0
Powiązane artykuły