Fujifilm partnerem fotograficznym Orlen Super Race

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Lipiec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Wyścigi samochodowe to moc emocji i adrenaliny, brawurowe przejazdy, to także doskonałe warunki na uchwycenie wyjątkowych kadrów. Właśnie dlatego sprzęt Fujifilm będzie towarzyszył Orlen Super Race w Polsce i w Czechach. W najbliższy weekend trzecia runda zmagań w Opolu, na poligonie Winów-Górki.

"Orlen Super Race odbywających się w Polsce i w Czechach. Wyścigi to nie tylko emocje i adrenalina dla ich uczestników i widzów, to także ogromne wyzwanie dla fotografów, którzy mają jedną, jedyną i niepowtarzalną szansę na uchwycenie właściwego momentu wykonanie dynamicznego zdjęcia. Dlatego też podczas tego typu imprez bardzo ważny jest odpowiedni, niezawodny i szybki sprzęt fotograficzny, jak Fujifilm.” – powiedział Tomasz Taberski, Business Unit Manager Imaging Division Fujifilm Central & Eastern European Region.

fot. Łukasz Łazarz

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników wyścigi Orlen Super Race, których ranga  urosła do międzynarodowej, przyciąga coraz więcej załóg nie tylko z Polski, ale też z Czech i Niemiec, co czyni rywalizację jeszcze bardziej emocjonującą. W sumie na liście zgłoszonych do 3 wyścigów widnieje ponad 230  załóg osiągających z rundy na rundę coraz lepsze wyniki, co pokazują zdobyte czasy, gdzie różnice dochodzą do setnych sekundy. Zawodnicy  rywalizują w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody.

Już w ten weekend III rundę zmagać będzie można obserwować w Opolu, na poligonie Winów-Górki.

Zawody można śledzić na stronie super-rally.eu.

Materiał partnera

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Erwin Olaf nie żyje. Holenderski fotograf zmarł w wieku 64 lat
Erwin Olaf nie żyje. Holenderski fotograf zmarł w wieku 64 lat
Słynny holenderski fotograf zmarł nagle w Amsterdamie. O śmierci Erwina Olafa poinformowali na Instagramie jego współpracownicy ze studia.
11
W ciągu 1,5 roku AI stworzyło więcej obrazów niż fotografowie przez 150 lat
W ciągu 1,5 roku AI stworzyło więcej obrazów niż fotografowie przez 150 lat
Mówi się, że nie liczy się ilośc, tylko jakość. Najnowsze statystyki nie pozostawiają jednak wątpliwości - za większość przekazu wizualnego już niedługo będą odpowiadały generatory...
6
Rok 2023 na półmetku - rynek aparatów odbił się od dna. Ale czy na długo?
Rok 2023 na półmetku - rynek aparatów odbił się od dna. Ale czy na długo?
Po bardzo optymistycznym roku 2022, rynek aparatów kontynuuje trend zwyżkowy. Wygląda na to, że dekadę recesji mamy już na dobre za sobą. Czy jednak skorzystają na tym użytkownicy?
12
Powiązane artykuły