Monika Milewska uczestniczką europejskiego talent show "Master of Photography"

1
Maciej Luśtyk
4 Czerwiec 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Pamiętacie jeszcze o pierwszym europejskim "Mam Talent" dla fotografów? 25-letnia studentka z Polski właśnie rywalizuje w nim z 9 innymi fotografami o 100 tys. euro.

Master of Photography to zainaugurowany w 2016 roku przez telewizję Sky Arts, pierwszy europejski program typu “Mam Talent” nakierowany na fotografów. W ramach programu 10 fotografów z różnych krajów rywalizuje ze sobą na przestrzeni 8 odcinków o tytuł Mistrza Fotografii i ogromną nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. euro. W każdym odcinku pojawia się gość specjalny - znana osobistość ze świata fotografii, a uczestnicy mają do wykonania inne fotograficzne zadanie

 

Jeżeli do tej pory nie mieliście powodu, by śledzić program, właśnie się to zmieniło. Jednym z 10 uczestników trzeciej edycji programu, którzy zakwalifikowali się do udziału spośród tysięcy zgłoszeń jest Polka, Monika Milewska. To 25-letnia studentka 5 roku Fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi. Jak sama mówi, zakochała się w fotografii mając 13 lat i z nią wiąże swoje życie. W tej formie sztuki najbardziej pociąga ja możliwość wyrażania siebie. Marzy o możliwości połączenia wrażliwości sztuki z fotografią komercyjną.

Monika Milewska, fot. Masters of Photography

Trzecia edycja programu Master of Photography rozpoczęła się 29 maja. Biorąc pod uwagę prace, jakie przygotowali uczestnicy pierwszego odcinka, Polka ma całkiem duże szanse. Trzymamy kciuki!

fot. Monika Milewska, praca przygotowana przez autorkę w 1. odcinku programu

Kolejny odcinek zostanie wyemitowany już jutro, 5 czerwca, a jego tematem przewodnim będą “Pupile i Przyjaciele”. Niestety program wyświetlany jest jedynie w Anglii, Niemczech, Włoszech, Austrii oraz Irlandii. Widzowie z Polski będą musieli więc ograniczyć się do śledzenia strony internetowej programu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem masterofphotography.tv. Więcej prac Moniki znajdziecie pod adresem monikamilewska.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Branża
Instagram bez lajków? Twórcy testują nowy wygląd serwisu w 7 krajach
Instagram bez lajków? Twórcy testują nowy wygląd serwisu w 7 krajach
Jeśli uważacie, że po komercjalizacji Instagram zatracił swoją tożsamość, prawdopodobnie nie jesteście w błędzie. Zauważają to też chyba sami twórcy, którzy podejmują...
0
3
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
Ile pracy wymaga stworzenie rolki filmu? Zajrzyjcie za kulisy produkcji materiałów Ilford
Działanie filmu może wydawać się proste, ale jego produkcja to znacznie bardziej skomplikowany proces niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie jak powstają najbardziej...
25
2
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu zdjęcia
Słabe światło? To nie problem. Sztuczna inteligencja pozwoli zmienić oświetlenie po wykonaniu...
Właśnie otrzymaliśmy kolejny przykład wskazujący na to, że przyszłość fotografii będzie prawdopodobnie należeć do układów SI. Naukowcy opracowali system, który jest w...
21
0