Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Monika Milewska uczestniczką europejskiego talent show "Master of Photography"

1

Autor: Maciej Luśtyk

4 Czerwiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Pamiętacie jeszcze o pierwszym europejskim "Mam Talent" dla fotografów? 25-letnia studentka z Polski właśnie rywalizuje w nim z 9 innymi fotografami o 100 tys. euro.

Master of Photography to zainaugurowany w 2016 roku przez telewizję Sky Arts, pierwszy europejski program typu “Mam Talent” nakierowany na fotografów. W ramach programu 10 fotografów z różnych krajów rywalizuje ze sobą na przestrzeni 8 odcinków o tytuł Mistrza Fotografii i ogromną nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. euro. W każdym odcinku pojawia się gość specjalny - znana osobistość ze świata fotografii, a uczestnicy mają do wykonania inne fotograficzne zadanie

 

Jeżeli do tej pory nie mieliście powodu, by śledzić program, właśnie się to zmieniło. Jednym z 10 uczestników trzeciej edycji programu, którzy zakwalifikowali się do udziału spośród tysięcy zgłoszeń jest Polka, Monika Milewska. To 25-letnia studentka 5 roku Fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi. Jak sama mówi, zakochała się w fotografii mając 13 lat i z nią wiąże swoje życie. W tej formie sztuki najbardziej pociąga ja możliwość wyrażania siebie. Marzy o możliwości połączenia wrażliwości sztuki z fotografią komercyjną.

Monika Milewska, fot. Masters of Photography

Trzecia edycja programu Master of Photography rozpoczęła się 29 maja. Biorąc pod uwagę prace, jakie przygotowali uczestnicy pierwszego odcinka, Polka ma całkiem duże szanse. Trzymamy kciuki!

fot. Monika Milewska, praca przygotowana przez autorkę w 1. odcinku programu

Kolejny odcinek zostanie wyemitowany już jutro, 5 czerwca, a jego tematem przewodnim będą “Pupile i Przyjaciele”. Niestety program wyświetlany jest jedynie w Anglii, Niemczech, Włoszech, Austrii oraz Irlandii. Widzowie z Polski będą musieli więc ograniczyć się do śledzenia strony internetowej programu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem masterofphotography.tv. Więcej prac Moniki znajdziecie pod adresem monikamilewska.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Na polskim rynku agencyjno-produkcyjnym dochodzi do ciekawej fuzji. Od teraz LAF AM i Masik Production bedą działać pod wspólnym szyldem Visual Crafters, który ma być...
3
0
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
33
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Powiązane artykuły