Monika Milewska uczestniczką europejskiego talent show "Master of Photography"

1
Maciej Luśtyk
4 Czerwiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Pamiętacie jeszcze o pierwszym europejskim "Mam Talent" dla fotografów? 25-letnia studentka z Polski właśnie rywalizuje w nim z 9 innymi fotografami o 100 tys. euro.

Master of Photography to zainaugurowany w 2016 roku przez telewizję Sky Arts, pierwszy europejski program typu “Mam Talent” nakierowany na fotografów. W ramach programu 10 fotografów z różnych krajów rywalizuje ze sobą na przestrzeni 8 odcinków o tytuł Mistrza Fotografii i ogromną nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. euro. W każdym odcinku pojawia się gość specjalny - znana osobistość ze świata fotografii, a uczestnicy mają do wykonania inne fotograficzne zadanie

 

Jeżeli do tej pory nie mieliście powodu, by śledzić program, właśnie się to zmieniło. Jednym z 10 uczestników trzeciej edycji programu, którzy zakwalifikowali się do udziału spośród tysięcy zgłoszeń jest Polka, Monika Milewska. To 25-letnia studentka 5 roku Fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi. Jak sama mówi, zakochała się w fotografii mając 13 lat i z nią wiąże swoje życie. W tej formie sztuki najbardziej pociąga ja możliwość wyrażania siebie. Marzy o możliwości połączenia wrażliwości sztuki z fotografią komercyjną.

Monika Milewska, fot. Masters of Photography

Trzecia edycja programu Master of Photography rozpoczęła się 29 maja. Biorąc pod uwagę prace, jakie przygotowali uczestnicy pierwszego odcinka, Polka ma całkiem duże szanse. Trzymamy kciuki!

fot. Monika Milewska, praca przygotowana przez autorkę w 1. odcinku programu

Kolejny odcinek zostanie wyemitowany już jutro, 5 czerwca, a jego tematem przewodnim będą “Pupile i Przyjaciele”. Niestety program wyświetlany jest jedynie w Anglii, Niemczech, Włoszech, Austrii oraz Irlandii. Widzowie z Polski będą musieli więc ograniczyć się do śledzenia strony internetowej programu.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem masterofphotography.tv. Więcej prac Moniki znajdziecie pod adresem monikamilewska.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
13
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły