The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki

The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki
Macie chęć zobaczyć kolekcje starych zdjęć znanych fotografów? A może szukacie inspiracji na polu fotografii współczesnej? To wszystko i wiele więcej oferuje serwis The Red List, którego zasoby zawierają tysiące zdjęć najlepszych fotografów na świecie i stale się powiększają.
Twórcy serwisu The Red List postanowili sobie za cel stworzeni jednego z najbardziej kompletnych i bogatych źródeł inspiracji w internecie. Wśród poszczególnych kategorii odpowiadającym różnym dziedzinom sztuki znajduje się również fotografia. Dział ten pozwala nam dogłębnie prześledzić galerie najważniejszych i najlepszych fotografów na świecie, począwszy od pionierów takich jak Daguerre i Disderi, po prace fotografów współczesnych, zamujących się fotografią uliczną, modową i konceptualną. Wśród wyróżnionych fotografów znajdują się także polskie nazwiska.
Serwis TheRedList.com
Prace posegregowane są w kategorie odnośnie gatunków, które reprezenują, a twórcy zachęcają do zgłaszania swoich propozycji osób, których zdjęcia zasługują na pokazanie w tej wyjątkowej galerii. Oprócz fotografii, serwis oferuje taże wgląd w prace z zakresu sztuk pięknych, projektowania graficznego, mody, architektury, filmu i wielu innych.

Jeśli jesteście gotowi spędzić na oglądaniu świetnych zdjęć najbliższych parę godzin, odwiedźcie adres theredlist.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0