The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki

The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki
Macie chęć zobaczyć kolekcje starych zdjęć znanych fotografów? A może szukacie inspiracji na polu fotografii współczesnej? To wszystko i wiele więcej oferuje serwis The Red List, którego zasoby zawierają tysiące zdjęć najlepszych fotografów na świecie i stale się powiększają.
Twórcy serwisu The Red List postanowili sobie za cel stworzeni jednego z najbardziej kompletnych i bogatych źródeł inspiracji w internecie. Wśród poszczególnych kategorii odpowiadającym różnym dziedzinom sztuki znajduje się również fotografia. Dział ten pozwala nam dogłębnie prześledzić galerie najważniejszych i najlepszych fotografów na świecie, począwszy od pionierów takich jak Daguerre i Disderi, po prace fotografów współczesnych, zamujących się fotografią uliczną, modową i konceptualną. Wśród wyróżnionych fotografów znajdują się także polskie nazwiska.
Serwis TheRedList.com
Prace posegregowane są w kategorie odnośnie gatunków, które reprezenują, a twórcy zachęcają do zgłaszania swoich propozycji osób, których zdjęcia zasługują na pokazanie w tej wyjątkowej galerii. Oprócz fotografii, serwis oferuje taże wgląd w prace z zakresu sztuk pięknych, projektowania graficznego, mody, architektury, filmu i wielu innych.

Jeśli jesteście gotowi spędzić na oglądaniu świetnych zdjęć najbliższych parę godzin, odwiedźcie adres theredlist.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1