The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki

The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki
Macie chęć zobaczyć kolekcje starych zdjęć znanych fotografów? A może szukacie inspiracji na polu fotografii współczesnej? To wszystko i wiele więcej oferuje serwis The Red List, którego zasoby zawierają tysiące zdjęć najlepszych fotografów na świecie i stale się powiększają.
Twórcy serwisu The Red List postanowili sobie za cel stworzeni jednego z najbardziej kompletnych i bogatych źródeł inspiracji w internecie. Wśród poszczególnych kategorii odpowiadającym różnym dziedzinom sztuki znajduje się również fotografia. Dział ten pozwala nam dogłębnie prześledzić galerie najważniejszych i najlepszych fotografów na świecie, począwszy od pionierów takich jak Daguerre i Disderi, po prace fotografów współczesnych, zamujących się fotografią uliczną, modową i konceptualną. Wśród wyróżnionych fotografów znajdują się także polskie nazwiska.
Serwis TheRedList.com
Prace posegregowane są w kategorie odnośnie gatunków, które reprezenują, a twórcy zachęcają do zgłaszania swoich propozycji osób, których zdjęcia zasługują na pokazanie w tej wyjątkowej galerii. Oprócz fotografii, serwis oferuje taże wgląd w prace z zakresu sztuk pięknych, projektowania graficznego, mody, architektury, filmu i wielu innych.

Jeśli jesteście gotowi spędzić na oglądaniu świetnych zdjęć najbliższych parę godzin, odwiedźcie adres theredlist.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0