The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki

The Red List - setki fotograficznych inspiracji na wyciągnięcie ręki
Macie chęć zobaczyć kolekcje starych zdjęć znanych fotografów? A może szukacie inspiracji na polu fotografii współczesnej? To wszystko i wiele więcej oferuje serwis The Red List, którego zasoby zawierają tysiące zdjęć najlepszych fotografów na świecie i stale się powiększają.
Twórcy serwisu The Red List postanowili sobie za cel stworzeni jednego z najbardziej kompletnych i bogatych źródeł inspiracji w internecie. Wśród poszczególnych kategorii odpowiadającym różnym dziedzinom sztuki znajduje się również fotografia. Dział ten pozwala nam dogłębnie prześledzić galerie najważniejszych i najlepszych fotografów na świecie, począwszy od pionierów takich jak Daguerre i Disderi, po prace fotografów współczesnych, zamujących się fotografią uliczną, modową i konceptualną. Wśród wyróżnionych fotografów znajdują się także polskie nazwiska.
Serwis TheRedList.com
Prace posegregowane są w kategorie odnośnie gatunków, które reprezenują, a twórcy zachęcają do zgłaszania swoich propozycji osób, których zdjęcia zasługują na pokazanie w tej wyjątkowej galerii. Oprócz fotografii, serwis oferuje taże wgląd w prace z zakresu sztuk pięknych, projektowania graficznego, mody, architektury, filmu i wielu innych.

Jeśli jesteście gotowi spędzić na oglądaniu świetnych zdjęć najbliższych parę godzin, odwiedźcie adres theredlist.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0