X-Rite ogłasza rekrutację polskich fotografów do elitarnego programu Coloratti

0
Maciej Luśtyk
13 Luty 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Program X-Rite Coloratti zrzesza profesjonalistów z całego świata w celu edukowania i przekazywania wiedzy na temat fotografii i zarządzania barwą. Teraz X-Rite ma zamiar poszerzyć listę członków o wiodących fotografów z Polski.
Program X-Rite Coloratti zrzesza najlepszych na świecie profesjonalistów, których łączy pasja i chęć przekazywania wiedzy. X-Rite współpracuje z członkami programu Coloratti, wspierając ich na imprezach lokalnych i międzynarodowych, tworząc wyjątkowe treści edukacyjne, publikując prace Coloratti oraz pracując nad zachowaniem najwyższego poziomu ich wiedzy w kwestii fotografii i zarządzania barwą. Członkostwo w programie zapewnia promocję w postaci obecności na wydarzeniach organizowanych przez firmę, mediach społecznościowych, wydarzeniach i akcjach marketingowych. W zamian członkowie zobowiązują się do dzielenia się wiedzą z dziedziny zarządzania barwą i akcesoriów producenta z innymi fotografami.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Jak komentuje dyrektor X-Rite Photo Europe, Geoffrey Clements, "X-Rite Coloratti to elitarna grupa fotografów, filmowców oraz mentorów, którzy dostarczają naszym klientom inspiracji, pomysłów oraz porad, pomagając im w poprawianiu jakości zarówno samych zdjęć jak i całego obiegu pracy oraz tworzeniu niezwykłych obrazów z doskonałym odwzorowaniem barw. Do grona Coloratti w Polsce poszukujemy dwóch lub trzech osobistości z branży. Powinni to być znani fotografowie lub filmowcy posiadający gruntowną wiedzę na temat zarządzania barwą."

Osoby zainteresowane członkostwem w programie X-Rite Coloratti proszone są o kontakt mailowy z Krzysztofem Skowronem z X-Rite Photo Europe lub zgłoszenie za pomocą formularza online. Konkurencja w Polsce jest dość mocna, jesteśmy ciekawi kto koniec końców dostanie się do programu. Może właśnie Ty?

Więcej informacji o programie dowiemy się na stronie internetowej programu Coloratti.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Aparaty cyfrowe narażone na ataki ransomware. Czy hakerzy obiorą za cel fotografów?
Aparaty cyfrowe narażone na ataki ransomware. Czy hakerzy obiorą za cel fotografów?
Na pewno nie raz słyszeliście już o sytuacjach gdy hakerzy żądają okupu za odblokowanie firmowych komputerów. Okazuje się, że ofiarami podobnych działań mogą także...
18
0
Rok 2019 na półmetku. Rynek aparatów w coraz gorszej sytuacji
Rok 2019 na półmetku. Rynek aparatów w coraz gorszej sytuacji
Jeśli myśleliście, że rynek fotograficzny dotknął już dna i w końcu przyjdzie czas na poprawę, mamy złą wiadomość. 2019 to kolejny rok z rzędu, w którym branża notuje...
22
27
Meyer Optik Görlitz wraca do gry i zapowiada nowe obiektywy
Meyer Optik Görlitz wraca do gry i zapowiada nowe obiektywy
Nowe kierownictwo, nowe standardy produkcji, nowe podejście do marketingu i biznesu oraz zapowiedź odświeżonych obiektywów i zupełnie nowej linii szkieł - Meyer Optik...
12
1
Powiązane artykuły