X-Rite ogłasza rekrutację polskich fotografów do elitarnego programu Coloratti

Autor: Maciej Luśtyk

13 Luty 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Program X-Rite Coloratti zrzesza profesjonalistów z całego świata w celu edukowania i przekazywania wiedzy na temat fotografii i zarządzania barwą. Teraz X-Rite ma zamiar poszerzyć listę członków o wiodących fotografów z Polski.

Program X-Rite Coloratti zrzesza najlepszych na świecie profesjonalistów, których łączy pasja i chęć przekazywania wiedzy. X-Rite współpracuje z członkami programu Coloratti, wspierając ich na imprezach lokalnych i międzynarodowych, tworząc wyjątkowe treści edukacyjne, publikując prace Coloratti oraz pracując nad zachowaniem najwyższego poziomu ich wiedzy w kwestii fotografii i zarządzania barwą. Członkostwo w programie zapewnia promocję w postaci obecności na wydarzeniach organizowanych przez firmę, mediach społecznościowych, wydarzeniach i akcjach marketingowych. W zamian członkowie zobowiązują się do dzielenia się wiedzą z dziedziny zarządzania barwą i akcesoriów producenta z innymi fotografami.

Jak komentuje dyrektor X-Rite Photo Europe, Geoffrey Clements, "X-Rite Coloratti to elitarna grupa fotografów, filmowców oraz mentorów, którzy dostarczają naszym klientom inspiracji, pomysłów oraz porad, pomagając im w poprawianiu jakości zarówno samych zdjęć jak i całego obiegu pracy oraz tworzeniu niezwykłych obrazów z doskonałym odwzorowaniem barw. Do grona Coloratti w Polsce poszukujemy dwóch lub trzech osobistości z branży. Powinni to być znani fotografowie lub filmowcy posiadający gruntowną wiedzę na temat zarządzania barwą."

Osoby zainteresowane członkostwem w programie X-Rite Coloratti proszone są o kontakt mailowy z Krzysztofem Skowronem z X-Rite Photo Europe lub zgłoszenie za pomocą formularza online. Konkurencja w Polsce jest dość mocna, jesteśmy ciekawi kto koniec końców dostanie się do programu. Może właśnie Ty?

Więcej informacji o programie dowiemy się na stronie internetowej programu Coloratti

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Szybko poszło. Mango prezentuje kampanię modową stworzoną przez AI
Znana marka odzieżowa wystartowała z pierwszą kampanią modową stworzoną w całości przy użyciu generatorów grafiki AI. I takich sytuacji będzie coraz więcej.
14
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Konkurs Magnum Photos i Polaroid - do wygrania aparat I-2, zapas filmów i opieka mentorska agencji
Polaroid i Magnum Photos wystartowali ze wspólna kampanią, która chce podkreślić wagę opowiadania historii za pomocą fotografii. Towarzyszy jej otwarty konkurs ukierunkowany na...
7
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
Aparat niedostępny z powodu dużego zainteresowania? To tylko marketingowy spin
W ostatnich latach producenci sprzętu fotograficznego coraz częściej informują o niedoborach poszczególnych produktów, rzekomo spowodowanych zbyt dużym zainteresowaniem. To tylko...
25
Powiązane artykuły