X-Rite ogłasza rekrutację polskich fotografów do elitarnego programu Coloratti

0
Maciej Luśtyk
13 Luty 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Program X-Rite Coloratti zrzesza profesjonalistów z całego świata w celu edukowania i przekazywania wiedzy na temat fotografii i zarządzania barwą. Teraz X-Rite ma zamiar poszerzyć listę członków o wiodących fotografów z Polski.
Program X-Rite Coloratti zrzesza najlepszych na świecie profesjonalistów, których łączy pasja i chęć przekazywania wiedzy. X-Rite współpracuje z członkami programu Coloratti, wspierając ich na imprezach lokalnych i międzynarodowych, tworząc wyjątkowe treści edukacyjne, publikując prace Coloratti oraz pracując nad zachowaniem najwyższego poziomu ich wiedzy w kwestii fotografii i zarządzania barwą. Członkostwo w programie zapewnia promocję w postaci obecności na wydarzeniach organizowanych przez firmę, mediach społecznościowych, wydarzeniach i akcjach marketingowych. W zamian członkowie zobowiązują się do dzielenia się wiedzą z dziedziny zarządzania barwą i akcesoriów producenta z innymi fotografami.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Jak komentuje dyrektor X-Rite Photo Europe, Geoffrey Clements, "X-Rite Coloratti to elitarna grupa fotografów, filmowców oraz mentorów, którzy dostarczają naszym klientom inspiracji, pomysłów oraz porad, pomagając im w poprawianiu jakości zarówno samych zdjęć jak i całego obiegu pracy oraz tworzeniu niezwykłych obrazów z doskonałym odwzorowaniem barw. Do grona Coloratti w Polsce poszukujemy dwóch lub trzech osobistości z branży. Powinni to być znani fotografowie lub filmowcy posiadający gruntowną wiedzę na temat zarządzania barwą."

Osoby zainteresowane członkostwem w programie X-Rite Coloratti proszone są o kontakt mailowy z Krzysztofem Skowronem z X-Rite Photo Europe lub zgłoszenie za pomocą formularza online. Konkurencja w Polsce jest dość mocna, jesteśmy ciekawi kto koniec końców dostanie się do programu. Może właśnie Ty?

Więcej informacji o programie dowiemy się na stronie internetowej programu Coloratti.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rekord Guinnessa pobity - oto najmniejsza matryca na świecie
Rekord Guinnessa pobity - oto najmniejsza matryca na świecie
Firma OmniVision wprowadziła na rynek specjalistyczny sensor o wymiarach zaledwie 0,575mm x 0,575mm, który umożliwić ma lekarzom badanie nawet najwęższych naczyń...
13
0
Przewozisz filmy samolotem? Uważaj na nowe skanery bagażu podręcznego
Przewozisz filmy samolotem? Uważaj na nowe skanery bagażu podręcznego
Nie od dziś wiadomo, że niewywołanych filmów nie należy nadawać w bagażu rejestrowanym. Teraz jednak problemem dla fanów analoga może być także kontrola bagażu...
16
1
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
6
Powiązane artykuły