X-Rite ogłasza rekrutację polskich fotografów do elitarnego programu Coloratti

0

Autor: Maciej Luśtyk

13 Luty 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Program X-Rite Coloratti zrzesza profesjonalistów z całego świata w celu edukowania i przekazywania wiedzy na temat fotografii i zarządzania barwą. Teraz X-Rite ma zamiar poszerzyć listę członków o wiodących fotografów z Polski.

Program X-Rite Coloratti zrzesza najlepszych na świecie profesjonalistów, których łączy pasja i chęć przekazywania wiedzy. X-Rite współpracuje z członkami programu Coloratti, wspierając ich na imprezach lokalnych i międzynarodowych, tworząc wyjątkowe treści edukacyjne, publikując prace Coloratti oraz pracując nad zachowaniem najwyższego poziomu ich wiedzy w kwestii fotografii i zarządzania barwą. Członkostwo w programie zapewnia promocję w postaci obecności na wydarzeniach organizowanych przez firmę, mediach społecznościowych, wydarzeniach i akcjach marketingowych. W zamian członkowie zobowiązują się do dzielenia się wiedzą z dziedziny zarządzania barwą i akcesoriów producenta z innymi fotografami.

Jak komentuje dyrektor X-Rite Photo Europe, Geoffrey Clements, "X-Rite Coloratti to elitarna grupa fotografów, filmowców oraz mentorów, którzy dostarczają naszym klientom inspiracji, pomysłów oraz porad, pomagając im w poprawianiu jakości zarówno samych zdjęć jak i całego obiegu pracy oraz tworzeniu niezwykłych obrazów z doskonałym odwzorowaniem barw. Do grona Coloratti w Polsce poszukujemy dwóch lub trzech osobistości z branży. Powinni to być znani fotografowie lub filmowcy posiadający gruntowną wiedzę na temat zarządzania barwą."

Osoby zainteresowane członkostwem w programie X-Rite Coloratti proszone są o kontakt mailowy z Krzysztofem Skowronem z X-Rite Photo Europe lub zgłoszenie za pomocą formularza online. Konkurencja w Polsce jest dość mocna, jesteśmy ciekawi kto koniec końców dostanie się do programu. Może właśnie Ty?

Więcej informacji o programie dowiemy się na stronie internetowej programu Coloratti

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Adobe Content Authenticity to inicjatywa, która uzdrowić ma obieg fotografii w internecie
Idea Content Authenticity Initiative jest prosta, jej wdrożenie może okazać się jednak dużo trudniejsze niż chciałoby Adobe.
1
0
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
Pandemia dobija branżę ślubną. Jej przedstawiciele rozmawiali z rządem
  Od ponad pół roku branża ślubna przeżywa kryzys, z którego będzie dźwigać się jeszcze długo po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej....
13
3
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
„Afgańska dziewczyna” Steve’a McCurry’ego najdrożej zlicytowanym zdjęciem w Polsce
Ostatnia aukcja w Desa Unicum przyniosła nowy rekord na polskim rynku fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcie „Afghan Girl” zlicytowane zostało za rekordową sumę niemal...
22
1
Powiązane artykuły