Nowa odsłona portalu Szeroki Kadr

Ruszyła nowa odsłona portalu Szeroki Kadr. Znajdziecie na nim nowy zestaw filtrów, oś czasu i schowek. Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych.


W nowym Szerokim Kadrze znajdziecie zupełnie nowy zestaw filtrów, który pozwoli Wam szybciej odnaleźć szukany materiał. Nowością jest także oś czasu, która umożliwi korzystanie z funkcjonalności bezpośrednio na liście poradników, bez potrzeby logowania się do konta.

Jest też nowy schowek, który pozwala przechowywać artykuły, porady i inspiracje, które później możecie przejrzeć, usunąć lub dodać do biblioteki. Przesyłanie sugestii i korespondowanie z innymi członkami społeczności jest możliwe za pośrednictwem e-maila.

Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych i zawsze idealnie dopasuje się do okna urządzenia, z którego korzystacie do przeglądania Internetu. 

Konkurs zyskał osobną stronę, na której znajdziecie m.in. nadesłane zdjęcia po zamknięciu zgłoszeń, a inspiracje mają zupełnie nową, lepszą zakładkę.

Przekonajcie się sami, jak działa nowy Szeroki Kadr na stronie: www.szerokikadr.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0