Nowa odsłona portalu Szeroki Kadr

Ruszyła nowa odsłona portalu Szeroki Kadr. Znajdziecie na nim nowy zestaw filtrów, oś czasu i schowek. Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych.


W nowym Szerokim Kadrze znajdziecie zupełnie nowy zestaw filtrów, który pozwoli Wam szybciej odnaleźć szukany materiał. Nowością jest także oś czasu, która umożliwi korzystanie z funkcjonalności bezpośrednio na liście poradników, bez potrzeby logowania się do konta.

Jest też nowy schowek, który pozwala przechowywać artykuły, porady i inspiracje, które później możecie przejrzeć, usunąć lub dodać do biblioteki. Przesyłanie sugestii i korespondowanie z innymi członkami społeczności jest możliwe za pośrednictwem e-maila.

Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych i zawsze idealnie dopasuje się do okna urządzenia, z którego korzystacie do przeglądania Internetu. 

Konkurs zyskał osobną stronę, na której znajdziecie m.in. nadesłane zdjęcia po zamknięciu zgłoszeń, a inspiracje mają zupełnie nową, lepszą zakładkę.

Przekonajcie się sami, jak działa nowy Szeroki Kadr na stronie: www.szerokikadr.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0