Nowa odsłona portalu Szeroki Kadr

Ruszyła nowa odsłona portalu Szeroki Kadr. Znajdziecie na nim nowy zestaw filtrów, oś czasu i schowek. Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych.


W nowym Szerokim Kadrze znajdziecie zupełnie nowy zestaw filtrów, który pozwoli Wam szybciej odnaleźć szukany materiał. Nowością jest także oś czasu, która umożliwi korzystanie z funkcjonalności bezpośrednio na liście poradników, bez potrzeby logowania się do konta.

Jest też nowy schowek, który pozwala przechowywać artykuły, porady i inspiracje, które później możecie przejrzeć, usunąć lub dodać do biblioteki. Przesyłanie sugestii i korespondowanie z innymi członkami społeczności jest możliwe za pośrednictwem e-maila.

Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych i zawsze idealnie dopasuje się do okna urządzenia, z którego korzystacie do przeglądania Internetu. 

Konkurs zyskał osobną stronę, na której znajdziecie m.in. nadesłane zdjęcia po zamknięciu zgłoszeń, a inspiracje mają zupełnie nową, lepszą zakładkę.

Przekonajcie się sami, jak działa nowy Szeroki Kadr na stronie: www.szerokikadr.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1