Nowa odsłona portalu Szeroki Kadr

Ruszyła nowa odsłona portalu Szeroki Kadr. Znajdziecie na nim nowy zestaw filtrów, oś czasu i schowek. Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych.


W nowym Szerokim Kadrze znajdziecie zupełnie nowy zestaw filtrów, który pozwoli Wam szybciej odnaleźć szukany materiał. Nowością jest także oś czasu, która umożliwi korzystanie z funkcjonalności bezpośrednio na liście poradników, bez potrzeby logowania się do konta.

Jest też nowy schowek, który pozwala przechowywać artykuły, porady i inspiracje, które później możecie przejrzeć, usunąć lub dodać do biblioteki. Przesyłanie sugestii i korespondowanie z innymi członkami społeczności jest możliwe za pośrednictwem e-maila.

Nowy Szeroki Kadr został zaprojektowany pod kątem korzystania z urządzeń mobilnych i zawsze idealnie dopasuje się do okna urządzenia, z którego korzystacie do przeglądania Internetu. 

Konkurs zyskał osobną stronę, na której znajdziecie m.in. nadesłane zdjęcia po zamknięciu zgłoszeń, a inspiracje mają zupełnie nową, lepszą zakładkę.

Przekonajcie się sami, jak działa nowy Szeroki Kadr na stronie: www.szerokikadr.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0