Fotopolis.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

0
Michał Sułkiewicz
8 Styczeń 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Zalicytujcie gadżety fotopolis.pl na aukcjach WOŚP i wspomóżcie 21. Wielki Finał Orkiestry. Na aukcje wystawiliśmy unikalny, jeden z dwudziestu, oryginalny leżak fotopolis.pl wykonany na Miesiąc Fotografii w Krakowie 2012 oraz rocznicowe koszulki 10 lat fotopolis.pl. Zapraszamy do licytowania!
W tym roku 21. finał WOŚP poświęcony jest ratowaniu życia dzieci, a także godnej opiece medycznej seniorów. Fotopolis.pl też chce mieć własny wkład w te szczytne cele, jednak wymierna wielkość naszej pomocy zależeć będzie od naszych czytelników. Na aukcje WOŚP przekazaliśmy nasze gadżety. Wszystkie aukcje zaczynają się od 1 zł, trwają 5 dni, a cała kwota przekazana będzie na konto fundacji (opłacamy nawet wysyłkę).Liczymy, że hitem będzie oryginalny, jeden z dwudziestu wyprodukowanych, leżak fotopolis.pl, który zamówiliśmy specjalnie na Miesiąc Fotografii w Krakowie w 2012 roku. Wiecie, kto na nim siedział? Leżak licytować można klikając link poniżej:

Oryginalny leżak fotopolis.pl

Oprócz leżaka możecie także licytować nasze specjalne koszulki na 10. urodziny fotopolis.pl w rozmiarach: XS i S (damski krój), L, XL oraz XXL. Jeżeli więc nie mieliście dotąd szczęścia w naszych konkursach fejsbookowych, to teraz możecie wspomóc WOŚP. Linki poniżej:

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze XS

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze S

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze L

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze XL

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze XXLPoniżej krótka ściąga rozmiarowa:

Damskie mamy S i XS. Rozmiar S według tego co mierzyły dziewczyny w redakcji pasuje na dziewczyny o wzroście do 170 cm, XS poniżej 160 cm.

Męskie mamy L, XL i XXL - różnią się głównie szerokością. L wchodzi na osoby do 185 cm lub do wagi 80 kg, XL - do 190 cm lub do wagi 100 kg, XXL - powyżej tych rozmiarów.


Życzymy powodzenia w licytacjach!

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Aparaty cyfrowe narażone na ataki ransomware. Czy hakerzy obiorą za cel fotografów?
Aparaty cyfrowe narażone na ataki ransomware. Czy hakerzy obiorą za cel fotografów?
Na pewno nie raz słyszeliście już o sytuacjach gdy hakerzy żądają okupu za odblokowanie firmowych komputerów. Okazuje się, że ofiarami podobnych działań mogą także...
18
0
Rok 2019 na półmetku. Rynek aparatów w coraz gorszej sytuacji
Rok 2019 na półmetku. Rynek aparatów w coraz gorszej sytuacji
Jeśli myśleliście, że rynek fotograficzny dotknął już dna i w końcu przyjdzie czas na poprawę, mamy złą wiadomość. 2019 to kolejny rok z rzędu, w którym branża notuje...
22
27
Meyer Optik Görlitz wraca do gry i zapowiada nowe obiektywy
Meyer Optik Görlitz wraca do gry i zapowiada nowe obiektywy
Nowe kierownictwo, nowe standardy produkcji, nowe podejście do marketingu i biznesu oraz zapowiedź odświeżonych obiektywów i zupełnie nowej linii szkieł - Meyer Optik...
12
1