Fotopolis.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

0
Michał Sułkiewicz
8 Styczeń 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Zalicytujcie gadżety fotopolis.pl na aukcjach WOŚP i wspomóżcie 21. Wielki Finał Orkiestry. Na aukcje wystawiliśmy unikalny, jeden z dwudziestu, oryginalny leżak fotopolis.pl wykonany na Miesiąc Fotografii w Krakowie 2012 oraz rocznicowe koszulki 10 lat fotopolis.pl. Zapraszamy do licytowania!
W tym roku 21. finał WOŚP poświęcony jest ratowaniu życia dzieci, a także godnej opiece medycznej seniorów. Fotopolis.pl też chce mieć własny wkład w te szczytne cele, jednak wymierna wielkość naszej pomocy zależeć będzie od naszych czytelników. Na aukcje WOŚP przekazaliśmy nasze gadżety. Wszystkie aukcje zaczynają się od 1 zł, trwają 5 dni, a cała kwota przekazana będzie na konto fundacji (opłacamy nawet wysyłkę).Liczymy, że hitem będzie oryginalny, jeden z dwudziestu wyprodukowanych, leżak fotopolis.pl, który zamówiliśmy specjalnie na Miesiąc Fotografii w Krakowie w 2012 roku. Wiecie, kto na nim siedział? Leżak licytować można klikając link poniżej:

Oryginalny leżak fotopolis.pl

Oprócz leżaka możecie także licytować nasze specjalne koszulki na 10. urodziny fotopolis.pl w rozmiarach: XS i S (damski krój), L, XL oraz XXL. Jeżeli więc nie mieliście dotąd szczęścia w naszych konkursach fejsbookowych, to teraz możecie wspomóc WOŚP. Linki poniżej:

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze XS

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze S

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze L

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze XL

koszulka fotopolis.pl 10 lat w rozmiarze XXLPoniżej krótka ściąga rozmiarowa:

Damskie mamy S i XS. Rozmiar S według tego co mierzyły dziewczyny w redakcji pasuje na dziewczyny o wzroście do 170 cm, XS poniżej 160 cm.

Męskie mamy L, XL i XXL - różnią się głównie szerokością. L wchodzi na osoby do 185 cm lub do wagi 80 kg, XL - do 190 cm lub do wagi 100 kg, XXL - powyżej tych rozmiarów.


Życzymy powodzenia w licytacjach!

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Rekord Guinnessa pobity - oto najmniejsza matryca na świecie
Rekord Guinnessa pobity - oto najmniejsza matryca na świecie
Firma OmniVision wprowadziła na rynek specjalistyczny sensor o wymiarach zaledwie 0,575mm x 0,575mm, który umożliwić ma lekarzom badanie nawet najwęższych naczyń...
13
0
Przewozisz filmy samolotem? Uważaj na nowe skanery bagażu podręcznego
Przewozisz filmy samolotem? Uważaj na nowe skanery bagażu podręcznego
Nie od dziś wiadomo, że niewywołanych filmów nie należy nadawać w bagażu rejestrowanym. Teraz jednak problemem dla fanów analoga może być także kontrola bagażu...
16
1
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
6