Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2012 oraz ankieta urodzinowa

Autor: Marcin Falana

6 Październik 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Dziś obchodzimy 11. urodziny fotopolis.pl. Tradycyjnie przygotowaliśmy ankietę urodzinową i plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku.

Fotopolis.pl obchodzi dziś 11. urodziny. Od 6 października 2001 roku upłynęło 11 lat, w czasie których dostarczaliśmy najświeższe informacje i testy z szeroko rozumianego świata fotograficznego.

W dniu urodzin tradycyjnie zaczynamy nasz plebiscyt (już po raz ósmy!) na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012 roku. Mamy nadzieję, że publikowane na naszych łamach informacje, testy i relacje z imprez fotograficznych ułatwią Wam wybór. Poza plebiscytem na najlepsze produkty i wydarzenia roku przygotowaliśmy również tradycyjną ankietę urodzinową.

Plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012

W tym roku formuła naszego plebiscytu zmieniła się nieznacznie. Przybyła nowa kategoria "Bezlusterkowiec roku". Przygotowaliśmy siedem kategorii: "Aparat systemowy", "Bezlusterkowiec", "Aparat kompaktowy", "Obiektyw", "Akcesorium", "Innowacja" i "Wydarzenie". W przypadku aparatu systemowego, bezlusterkowca i obiektywu tradycyjnie zaproponowaliśmy praktycznie wszystkie tegoroczne nowości. W pozostałych kategoriach przygotowaliśmy redakcyjne nominacje. Staraliśmy się żeby były to najciekawsze, zróżnicowane propozycje. Na pierwszym miejscu listy znalazła się furtka dla tych, którzy nie czują się mocni w danej kategorii - pozycja "Nie głosuję w tej kategorii".

Ankieta

Jak co roku zachęcamy również do wypełniania ankiety urodzinowej. Pomoże nam to dopasowywać fotopolis.pl do Waszych wymagań i oczekiwań. Tradycyjnie wśród tych, którzy ją wypełnią rozlosujemy upominki: koszulki fotopolis i książki fotograficzne.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Transpłciowa modelka na okładce Sports Illustrated
Transpłciowa modelka na okładce Sports Illustrated
Po raz pierwszy w historii na okładce znanego magazynu Sports Illustrated pojawia się osoba transpłciowa. „Jeśli ci się to nie podoba, możesz pójść gdzie indziej....
36
Brakuje ci pomysłów na zdjęcia? Skorzystaj z generatora inspiracji Adobe
Brakuje ci pomysłów na zdjęcia? Skorzystaj z generatora inspiracji Adobe
Przeżywacie twórczy zastój? Dlaczego by nie sięgnąć po pomoc? The Inspiration Generator szybko podsunie ci pomysł na sesję.
16
Kodak usuwa zdjęcie z Instagrama pod presją Chin
Kodak usuwa zdjęcie z Instagrama pod presją Chin
„Nasz instagramowy profil służy promocji filmu, a nie komentarzom politycznym” - informuje Kodak po tym, jak usunął ze swojego konta zdjęcie dotyczące sytuacji...
12
Powiązane artykuły