Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2012 oraz ankieta urodzinowa

0

Autor: Marcin Falana

6 Październik 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Dziś obchodzimy 11. urodziny fotopolis.pl. Tradycyjnie przygotowaliśmy ankietę urodzinową i plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku.

Fotopolis.pl obchodzi dziś 11. urodziny. Od 6 października 2001 roku upłynęło 11 lat, w czasie których dostarczaliśmy najświeższe informacje i testy z szeroko rozumianego świata fotograficznego.

W dniu urodzin tradycyjnie zaczynamy nasz plebiscyt (już po raz ósmy!) na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012 roku. Mamy nadzieję, że publikowane na naszych łamach informacje, testy i relacje z imprez fotograficznych ułatwią Wam wybór. Poza plebiscytem na najlepsze produkty i wydarzenia roku przygotowaliśmy również tradycyjną ankietę urodzinową.

Plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012

W tym roku formuła naszego plebiscytu zmieniła się nieznacznie. Przybyła nowa kategoria "Bezlusterkowiec roku". Przygotowaliśmy siedem kategorii: "Aparat systemowy", "Bezlusterkowiec", "Aparat kompaktowy", "Obiektyw", "Akcesorium", "Innowacja" i "Wydarzenie". W przypadku aparatu systemowego, bezlusterkowca i obiektywu tradycyjnie zaproponowaliśmy praktycznie wszystkie tegoroczne nowości. W pozostałych kategoriach przygotowaliśmy redakcyjne nominacje. Staraliśmy się żeby były to najciekawsze, zróżnicowane propozycje. Na pierwszym miejscu listy znalazła się furtka dla tych, którzy nie czują się mocni w danej kategorii - pozycja "Nie głosuję w tej kategorii".

Ankieta

Jak co roku zachęcamy również do wypełniania ankiety urodzinowej. Pomoże nam to dopasowywać fotopolis.pl do Waszych wymagań i oczekiwań. Tradycyjnie wśród tych, którzy ją wypełnią rozlosujemy upominki: koszulki fotopolis i książki fotograficzne.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon w obliczu rekordowych strat - w najbliższym czasie skupi się wyłącznie na bezlusterkowcach
Nikon prognozuje, że rok fiskalny 2020 zamknie z rekordową stratą. W związku z tym planuje obcięcie kosztów operacyjnych i skupienie się na kluczowych...
17
4
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Plebiscyt 2020: Oto najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne roku
Już szesnasty rok z rzędu prezentujemy najlepsze aparaty, obiektywy, akcesoria i wydarzenia fotograficzne minionego roku, które nasi czytelnicy wybrali w Plebiscycie...
31
4
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Powiązane artykuły