Plebiscyt na najlepsze produkty, innowacje i wydarzenia roku 2012 oraz ankieta urodzinowa

0
Marcin Falana
6 Październik 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Dziś obchodzimy 11. urodziny fotopolis.pl. Tradycyjnie przygotowaliśmy ankietę urodzinową i plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia ubiegłego roku.
Fotopolis.pl obchodzi dziś 11. urodziny. Od 6 października 2001 roku upłynęło 11 lat, w czasie których dostarczaliśmy najświeższe informacje i testy z szeroko rozumianego świata fotograficznego.

W dniu urodzin tradycyjnie zaczynamy nasz plebiscyt (już po raz ósmy!) na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012 roku. Mamy nadzieję, że publikowane na naszych łamach informacje, testy i relacje z imprez fotograficznych ułatwią Wam wybór. Poza plebiscytem na najlepsze produkty i wydarzenia roku przygotowaliśmy również tradycyjną ankietę urodzinową.

Plebiscyt na najważniejsze produkty, innowacje i wydarzenia 2012
W tym roku formuła naszego plebiscytu zmieniła się nieznacznie. Przybyła nowa kategoria "Bezlusterkowiec roku". Przygotowaliśmy siedem kategorii: "Aparat systemowy", "Bezlusterkowiec", "Aparat kompaktowy", "Obiektyw", "Akcesorium", "Innowacja" i "Wydarzenie". W przypadku aparatu systemowego, bezlusterkowca i obiektywu tradycyjnie zaproponowaliśmy praktycznie wszystkie tegoroczne nowości. W pozostałych kategoriach przygotowaliśmy redakcyjne nominacje. Staraliśmy się żeby były to najciekawsze, zróżnicowane propozycje. Na pierwszym miejscu listy znalazła się furtka dla tych, którzy nie czują się mocni w danej kategorii - pozycja "Nie głosuję w tej kategorii".

Ankieta
Jak co roku zachęcamy również do wypełniania ankiety urodzinowej. Pomoże nam to dopasowywać fotopolis.pl do Waszych wymagań i oczekiwań. Tradycyjnie wśród tych, którzy ją wypełnią rozlosujemy upominki: koszulki fotopolis i książki fotograficzne.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
5
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Zatrzymany przed rokiem przez chińską służbę bezpieczeństwa, jeden z najbardziej znanych fotoreporterów Pańswa Środka,...
9
0
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Pentax, choć cały czas ma wierne grono użytkowników, już od dłuższego czasu wędruje poboczem rynku fotograficznego. W obliczu działań Sigmy producentowi będzie jeszcze...
25
24
Powiązane artykuły