Przetestuj GX1 i podziel się swoją opinią

Ogłaszamy kolejny konkurs, dzięki któremu będziecie mogli samodzielnie przetestować aparat. Tym razem jest to Panasonic Lumix GX1 jeden z najciekawszych bezlusterkowców na rynku.

Rusza nowy konkurs, dzięki któremu będziecie mogli samodzielnie przetestować i podzielić się ze wszystkimi czytelnikami swoimi wrażeniami na temat aparatu Panasonic Lumix GX1. Do dyspozycji będą także ciekawe obiektywy Panasonika do systemu Mikro Cztery Trzecie, które urozmaicą fotografowanie GX1: 14 mm f/2.5, 45 mm f/2.8, 100-300 mm f/4-5.6 oraz 20 mm f/1.7.

Na zgłoszenia czekamy do 22 lipca. Następnie wybierzemy cztery osoby, które najciekawiej uzasadnią chęć przetestowania Panasonika GX1. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wypełnić formularz i zaznajomić się z regulaminem.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2