Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 2.1

Panasonic ponownie opublikował poprawkę oprogramowania wewnętrznego do modelu LX3. Przypominamy - ta aktualizacja była już przez chwilę dostępna, ale producent wycofał ją na jakiś czas ze strony.

Kilka tygodni temu Panasonic {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=9646;opublikował firmware numer 2.0 do aparatu Lumix LX3. Kilka dni póżniej aktualizacja zniknęła ze strony - producent tłumaczył to problemami z funkcjonowaniem części nowych funkcji. Nowy firmware 2.1 wprowadza dokładnie te same zmiany i oczywiście jest wolny od wad poprzednika. Nowy firmware można już pobrać ze strony Panasonica.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8