LX3

Wszystkie artykuły z tagiem: "LX3" w serwisie fotopolis.pl:
Panasonic Lumix TZ7, TZ6 i LX3 - nowy firmware
Firma Panasonic przygotowała aktualizację oprogramowania wewnętrznego do trzech Lumiksów: TZ7, TZ6 i LX3. Producent nie poinformował o szczegółach wprowadzonych poprawek.
30 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix FZ100 i LX5 - pierwsze zdjęcia przykładowe
Publikujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane aparatami Panasonic Lumix LX5 i FZ100 oraz krótki film slow-motion wykonany tym drugim. Zachęcamy do pobierania plików w pełnej rozdzielczości i samodzielnej oceny. Zaznaczamy, że cały materiał powstał na egzemplarzach przedprodukcyjnych.
21 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 2.1
Panasonic ponownie opublikował poprawkę oprogramowania wewnętrznego do modelu LX3. Przypominamy - ta aktualizacja była już przez chwilę dostępna, ale producent wycofał ją na jakiś czas ze strony.
21 Paź 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 2.0
Firma Panasonic przygotowała dużą aktualizację oprogramowania wewnętrznego do modelu Lumix LX3. Obejmuje ona kilkanaście spraw - chodzi zarówno o poprawę działania jak i rozszerzenie możliwości aparatu. {BIT|Aktualizacja: Panasonic poinformował o czasowym wycofaniu nowego firmware}
28 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 1.3 zgodnie z planem
Zgodnie z piątkową zapowiedzią na stronach internetowych koncernu Panasonic pojawił się firmware numer 1.3 do aparatu Lumix DMC-LX3. Znamy też więcej szczegółów na temat zmian jakie wprowadza.
1 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 1.3
Koncern Panasonic zapowiedział opublikowanie nowego firmware do swojego topowego Lukmiksa - LX3. Nowe oprogramowanie ma usprawnić działanie balansu bieli i ogólnie poprawić pracę aparatu. Dalsze szczegóły pojawią się być może 1 czerwca, gdy firmware pojawi się na stronie Panasonika.
29 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix DMC-LX3 - krótki test
W lipcu 2005 roku Panasonic zaprezentował pierwszy model serii LX, czyli zaawansowanych kompaktów dla wymagających użytkowników. Nazwa LX nie została nadana przypadkowo, lecz oznacza luxury - rodzinę kompaktowych panasoników z najwyższej półki. W wyniku ewolucji, jesienią 2008 roku, pojawiła się trzecia generacja tych znakomitych Lumiksów. LX3 charakteryzuje się niezmiennym, eleganckim designem oraz wzorową jakością wykonania. Jednak tym, co najbardziej wyróżnia go spośród konkurencji jest...
17 Sty 2009
Damian Bednarzak
0
Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 1.2
Pojawił się drugi firmware do modelu Panasonic Lumix DMC-LX3. Aktualizacja wprowadza trzy poprawki - polepsza współpracę aparatu z lampą błyskową i naprawia zauważone błędy.
16 Sty 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic Lumix LX3 - firmware 1.1
Zgodnie z zapowiedziami pojawił się nowy firmware do topowego kompaktu Panasonica - Lumixa LX3, niedawnego laureata Złotego medalu DIWA. Poprawie mają ulec najważniejsze układy aparatu: autofokus i balans bieli. Poprawka oprogramowania sterującego umożliwia też pracę z nową lampą DMW-FL220.
15 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic LUMIX DMC-LX3 otrzymuje Złoty medal DIWA
Międzynarodowa organizacja DIWA (Digital Imaging Websites Association) postanowiła przyznać aparatowi Panasonic LUMIX DMC-LX3 Złoty medal DIWA. Nagrody DIWA bazują na wynikach testów laboratoryjnych wykonanych w DIWA Labs, a także testów redakcyjnych wykonanych przez redakcje-członków DIWA oceniających ponad 200 cech testowanych aparatów. W Polsce DIWA reprezentuje fotopolis.pl.
12 Gru 2008
Michał Sułkiewicz
0