Panasonic Lumix DMC-LX3 - firmware 2.0

Firma Panasonic przygotowała dużą aktualizację oprogramowania wewnętrznego do modelu Lumix LX3. Obejmuje ona kilkanaście spraw - chodzi zarówno o poprawę działania jak i rozszerzenie możliwości aparatu. {BIT|Aktualizacja: Panasonic poinformował o czasowym wycofaniu nowego firmware}

{BIT|Aktualizacja: Panasonic poinformował o czasowym wycofaniu nowego firmware ze swojej strony. Poprawka ma być ponownie dostępna po 20 października.

Firmware numer 2.0 do aparatu Panasonic Lumix LX3 wprowadza kilkanaście poprawek. Oto one:;
dodanie funkcji LENS RESUME i MENU RESUME do menu Setup;
rozszerzenie zakresu bracketingu i kompensacji ekspozycji do +/- 3 EV;
dodanie możliwości samodzielnego umiejscowienia linii wspomagających komponowanie;
umożliwienie wyświetlania prześwietleń w trybie odtwarzania;
możliwość zapisu imiena fotografa w pliku zdjęcia;
zmodyfikowanie mechanizmu redukcji efektu czerwonych oczu;
zmodyfikowanie listy własnych ustawień]Więcej szczegółów można znaleźć na stronie producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8