Wystartował Letni Caschback Canon - rabaty na aparaty i obiektywy do 1500 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Czerwiec 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Rozpoczął się letni cashback na wybrane sprzęty fotograficzne oraz kompaktowe drukarki do zdjęć od marki Canon. Kupując produkty objęte promocją, można otrzymać zwrot za zakupy w wysokości nawet do 1500 złotych. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Informacja prasowa:

Wraz ze zbliżającym się latem nadchodzą liczne okazje do tworzenia pięknych fotowspomnień. Długie wakacje, czy krótkie weekendowe wypady za miasto - warto uwieczniać wszystkie słoneczne chwile, aby zachować je na przyszłość. Firma Canon przychodzi więc z kolejnym letnim cashbackiem, dzięki któremu można otrzymać zwrot za zakupiony sprzęt.

Zwroty do 1500 zł

Akcja skierowana jest zarówno do doświadczonych fotografów, jak i osób, które dopiero wkraczają w świat fotografii. Dla tych pierwszych, ciekawymi sprzętami objętymi promocją mogą okazać się: obiektyw RF 100-500 mm F4.5-7.1L IS USM, którego zakup gwarantuje zwrot 1 150 zł, a także body EOS R6 Mark II z cashbackiem w wysokości 1 000 zł. W ramach akcji można także zakupić zestawy sprzętu, jak chociażby: EOS R6 Mark II wraz z obiektywem RF 24-105 mm F4L IS USM (aż 1 500 zł zwrotu) oraz EOS R8 z obiektywem RF 24-50 mm F4.5-6.3 IS STM (800 zł zwrotu).

Dla amatorów fotografii atrakcyjną propozycją będzie natomiast EOS R50 – lekki i kompaktowy aparat, który sprawdza się do tworzenia różnego rodzaju contentu, a dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. W ramach akcji można zakupić go w zestawie z obiektywem RF-S 18-45 mm F4.5-6.3 IS STM, a także specjalnym plecakiem, kartą SD i zapasowym akumulatorem, otrzymując za niego 350 zł zwrotu. Oprócz tego, w promocji można również kupić: bezprzewodową kamerę PowerShot PX, która pozwoli uwiecznić spotkania z bliskimi (200 zł zwrotu), a także drukarki: SELPHY CP1500 oraz SELPHY Square QX10, dzięki którym wszystkie wakacyjne chwile można od razu zachować na odbitkach (zwrot w wysokości 100 zł). Bardzo ciekawą propozycją jest też kieszonkowy aparat monokularowy z superzoomem - PowerShot ZOOM (zwrot za niego wynosi 200 zł).

Jak skorzystać z promocji?

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakup wybranego sprzętu marki Canon do 31 sierpnia, w jednym ze sklepów uczestniczących w akcji (pełna lista partnerów znajduje się pod adresem www.canon.pl/cashback).

Uczestnicy promocji mogą otrzymać rabat wielokrotnie, pod warunkiem zakupu maksymalnie 1 sztuki każdego z produktów lub zestawów. Chęć otrzymania zwrotu części gotówki powinna zostać zgłoszona poprzez formularz dostępny na stronie akcji. Wystarczy zamieścić w nim kolorowy skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz wyciętego numeru seryjnego i kodu kreskowego produktu (lub produktów) z oryginalnego opakowania. Rejestracja jest możliwa w ciągu 30 dni od daty podanej na paragonie lub fakturze. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 28 dni roboczych licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia. Promocja łączy się z innymi akcjami promocyjnymi marki Canon w tym czasie.

Więcej szczegółów na temat akcji, dostępne modele sprzętu oraz wysokość zwrotów dostępne są na stronie internetowej akcji:  www.canon.pl/cashback oraz w regulaminie promocji.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm Instax Wide 400 - pierwszy od 10 lat nowy Instax na duże wkłady
Fujifilm Instax Wide 400 - pierwszy od 10 lat nowy Instax na duże wkłady
Fujifilm prezentuje współczesna odsłonę aparatu natychmiastowego na duże wkłady Instax Wide. Nowy Wide 400 to m.in. unowocześniony design, ulepszony pomiar ekspozycji i...
15
Pentax 17 - współczesny kompakt półklatkowy oficjalnie zaprezentowany
Pentax 17 - współczesny kompakt półklatkowy oficjalnie zaprezentowany
Po miesiącach zapowiedzi, Pentax zaprezentował wreszcie swój nowy aparat analogowy. Zgodnie z przewidywaniami jest to półklatkowy kompakt z...
10
Nikon Z6 III - uniwersalna pełna klatka najnowszej generacji
Nikon Z6 III - uniwersalna pełna klatka najnowszej generacji
Nikon odświeża wreszcie podstawową serię uniwersalnych pełnych klatek systemu Z. Nikon Z6 III wyprzedza konkurencję pierwszą na rynku częściowo warstwową matrycą i możliwością...
32
Powiązane artykuły