Letni Cashback Canon w sklepie Fotoforma.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Czerwiec 2024
Artykuł na: 6-9 minut

W sklepie Fotoforma.pl rozpoczyna się atrakcyjna promocja na sprzęt marki Canon. W ramach letniej oferty Cashback Canon można zyskać nawet do 1500 zł zwrotu.

Materiał partnera

Sklep Fotoforma.pl Pro Partner Canon informuje o letniej promocji Canon Cashback w ramach której możesz zyskać zwrot do 1500 zł. Wybierz produkty świadomie u autoryzowanego i jednego z największych sklepów specjalistycznych w Polsce. Podczas promocji w sklepie Fotoforma obowiązuje system wygodnych raty Santander do 20 x 0% na cały asortyment. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych okazji! Zespół Fotoforma.pl

Letnia promocja Canon Cashback - zyskaj zwrot do 1500 zł

Nawet do 1500 zł zwrotu można otrzymać po zakupie aparatów i obiektywów marki Canon. Promocja obowiązuje w okresie 03.06.2024 – 31.08.2024. Szczegóły letniej oferty Cashback i listę sprzętu objętego promocją można znaleźć na stronie fotoforma.pl/letnia-promocja-canon-cashback-zyskaj-zwrot-do-1500-zl.

Lista produktów objętych promocją Canon Cashback:

Przy zakupie wybranych obiektywów Canon RF filtr Marumi gratis

Na obiektywy systemu Canon R obowiązuje także dodatkowa oferta. Przy zakupie wybranych modeli Canon RF otrzymamy filtr Marumi gratis. Szczegóły i listę sprzętu objętego promocją znajdziemy na stronie fotoforma.pl/przy-zakupie-wybranych-obiektywow-canon-rf-filtr-marumi-gratis.

Kup produkty Canon na wygodne raty Santander 20 x 0%

Pamiętaj, wszystkie produkty marki Canon można kupić na raty 20 x 0%.

Wielkie święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie!

Weź udział w Festiwal Fotoforma 2024! Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-14 czerwca na PGE Narodowym. Organizatorzy przygotowali dla mnóstwo atrakcji, które zadowolą zarówno początkujących fotografów, jak i profesjonalistów. Wejdź na festiwalfotoforma.pl i kup bilet już teraz!

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Ruszyła tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego upamiętniającego Powstanie Warszawskie. Do wygrania 10 000 zł i vouchery do sklepów fotograficznych.
0
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
„Lato z Phoenix” to cykl fotospacerów pod znakiem fotografii analogowej, które odbędą się w 7 miastach Polski. Warsztaty, na których będzie można wypróbować najnowszy film Harman Phoenix 200...
0
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
Powiązane artykuły