New to Nikon - do 470 zł rabatu na wybrane aparaty systemu Z

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Marzec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Nikon uruchomił specjalną promocję na aparaty APS-C. Do 11 kwietnia modele Z50, Z fc i Z30 osobno lub w zestawach z obiektywami i akcesoriami do vlogowania możecie kupić z rabatami sięgającymi 470 zł.

Informacja prasowa

Firma Nikon przygotowała dla swoich Klientów doskonałą ofertę promocyjną na wybrane, nowe produkty. Atrakcyjne ceny obejmują wybrane modele aparatów w tym m.in. Nikon Z 50, Z fc oraz Z 30. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z promocji, mogą zaoszczędzić nawet do 470 zł podczas zakupów.

Z akcji promocyjnej Nikon „New to Nikon” Klienci mogą skorzystać kupując online wybrane zestawy zawierające produkty Nikon. Rabat naliczany jest automatycznie podczas zakupów od ceny sprzedaży. Zakupu można dokonać w sklepie internetowym Nikon lub u biorącego w promocji udział dystrybutora, a każdy Klient ma szansę otrzymać Rabat Promocyjny maksymalnie na trzy produkty objęte promocją. Akcja obowiązuje od 10.03.2023 do 11.04.2023 lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły promocji

Więcej informacji i szczegółów dotyczących produktów objętych promocją, a także warunków skorzystania z promocji „New to Nikon” można znaleźć pod adresem nikon.pl

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony ZV-E1 - kompaktowy A7S III w wersji dla vlogerów
Sony ZV-E1 - kompaktowy A7S III w wersji dla vlogerów
Sony ZV-E1 to najmniejsza i najlżejsza filmująca pełna klatka o takich możliwościach. Ma zachwycić wymagających vlogerów i twórców wideo średniego szczebla.
9
Wiosenne HOT oferty oraz Tydzień Marki w CEWE Fotojoker
Wiosenne HOT oferty oraz Tydzień Marki w CEWE Fotojoker
W CEWE Fotojoker czekają na was ciekawe oferty promocyjne na sprzęt fotograficzny wiodących marek. To m.in. spore rabaty na aparaty i obiektywy Canon RF, oferty...
5
Cztery nowe aparaty Fujifilm w 2023 roku?
Cztery nowe aparaty Fujifilm w 2023 roku?
Według najnowszych plotek, w ciągu najbliższych miesięcy zobaczymy 4 nowe aparaty Fujifilm, z czego pierwsze dwa już w maju.
6
Powiązane artykuły