Olympus PEN Art Edition - dwa E-P5, sześć obiektywów i skuter Vespa

0
Michal Grzegorczyk
8 Sierpień 2013
Artykuł na: minutę
Olympus PEN Art Edition to nietypowy zestaw oferowany przed dom handlowy Harrods, na który składają się dwa korpusy Olympus E-P5, sześć obiektywów Olympus z systemu Mikro Cztery Trzecie, akcesoria systemowe, a także... skuter Vespa LX-50.

Dom handlowy Harrods oferuje jeden z najbardziej niezwykłych "kitów" w historii fotografii. W skład zestawu wchodzą dwa korpusy aparatu Olympus E-P5 (w tym jeden z unikalną grafiką), sześć obiektywów systemu Mikro Cztery Trzecie (12mm f/2,0, 17mm f/1,8, 45mm f/1,8, 75mm f/1,8, 75-300mm f/4,8-6,7, Body Cap Lens), lampa błyskowa FL600R, wizjer VF-4, paski, torby, futerały oraz skuter Vespa LX-50 z grafiką nawiązującą do jednego z korpusów. Autorami koncepcji są artystka Susie "Suzko" Lowe i fotograf Jay McLaughlin.


Za taki "kit" trzeba zapłacić 16 000 funtów, czyli po aktualnym kursie około 78 000 złotych.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
18
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0
Powiązane artykuły