Hasselblad - koniec produkcji modelu 503CW

Hasselblad poinformował o zakończeniu produkcji klasycznego modelu 503CW, co jednocześnie oznacza koniec całego systemu V, który będzie dostępny jedynie na rynku wtórnym. Hasselblad 503CW był obecny na rynku przez siedemnaście lat, a system V przez ponad 50.
Hasselblad poinformował o zakończeniu produkcji modelu 503CW - klasycznej lustrzanki średnioformatowej systemu V. Oznacza to jednocześnie koniec systemu V, którego 503CW jest ostatnim przedstawicielem. Dr. Larry Hansen - Hsselblad CEO - stwierdził, że "...w ostatnich pięciu latach znacznie zmniejszyło się zapotrzebowanie na ten model".

Hasellblad poinformował także, że mimo, iż ostatnie modele 503CW już zjechały z linii produkcyjnych, nadal będą produkowane akcesoria.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8